Kripta gauna griežtą Nigerijos ir Indijos reguliuotojų poziciją

Praėjo dešimtmečiai nuo skaitmeninio turto plėtros pradžios ir maždaug 13 metų nuo tada, kai Bitcoin pradėjo veikti. Nepaisant praėjusio laiko, reguliavimo institucijos visame pasaulyje vis dar aiškinasi, kaip jie nori elgtis su tokiu turtu – dauguma nesugebėjo nustatyti jokių aiškių jų naudojimo reguliavimo gairių..

Kai skaitmeninis turtas, toks kaip kriptovaliuta, per pastaruosius metus pradėjo atkreipti pagrindinį dėmesį, atrodytų, kad reguliuotojai pagaliau daugiau dėmesio skiria turto klasei, kuri akivaizdžiai yra čia, kad liktų.

Didesnis dėmesys nebūtinai yra geras dalykas. Nors tokios tautos kaip JAV, Kanada, Šveicarija ir kt. Laikėsi šiek tiek imlios pozicijos, yra tokių, kaip Nigerija ir Indija, kurios atrodo kritiškesnės augančiai turto klasei, todėl atsakymai yra griežti..

Nigerija

„Bitcoin“ rado vietą nigeriečių širdyse, nes tautos FIAT kasmet kenčia nuo aukšto infliacijos lygio, todėl tai yra nuvertinama. Šis padidėjęs dėmesys skaitmeniniam turtui neliko nepastebėtas šalies centrinio banko ir Vertybinių popierių ir biržos komisijos.

Maždaug prieš dvi savaites Nigerijos centrinis bankas pakartojo ankstesnis nurodymas, priverčiantis visus bankus uždaryti visas su kriptovaliutomis susijusias sąskaitas. Šis centrinio banko sprendimas yra visiškai priešingas Nigerijos SEC, pastarasis anksčiau paskelbė, kad jis aktyviai kuria skaitmeninio turto sektoriaus reguliavimo sistemą, o ne paprasčiausiai uždraudė jį.

Kartodamas savo anksčiau paskelbtą poziciją, Nigerijos centrinis bankas savo komentaruose buvo griežtas ir aiškiai parodė, kad jis bjaurisi skaitmeniniu turtu. Atskleidžiamos ne tik įvairios kriptovaliutas smerkiančios klišės, pavyzdžiui, „Šilko kelio“ ir „Warren Buffets“ komentarai apie žiurkių nuodus, o Centrinis bankas nurodo rinkos dalyvius kaip „beviltiškų, nevienareikšmių ir nereguliuojamų veikėjų konglomeratą“, keliantį grėsmę „sudėtingoms finansų sistemoms“..

Nors tai yra reguliavimo institucijų dalis, siekiant apsaugoti investuotojus ir užtikrinti sąžiningas rinkas, atrodo, kad šie pastarieji žingsniai padarė bet ką. Užuot sustabdžius skaitmeninio turto pritaikytojų potvynius šalies sienose, šių pastarųjų žingsnių rezultatas yra didelė priemoka, mokama už tokį turtą kaip BTC. Nors šis skaičius skiriasi, manoma, kad BTC einanti kaina Nigerijoje yra maždaug 85 000 USD – nemaža 30 000 USD premija, palyginti su tikrosiomis rinkos kainomis.

Galbūt dėl ​​šio atsakymo Nigerijos SEK skyrė laiko nagrinėti šią problemą. Neseniai paskelbtoje Nigerijos vertybinių popierių komisijos ataskaitoje teigiama, kad ne tik negalima ignoruoti skaitmeninio turto, bet ir kartu su Centriniu banku atnaujinti reguliavimo sistemos kūrimą..

“Mes norime, kad dirbtume daugiau darbo, bendradarbiautume kaip reguliavimo institucijos ir analizuotume, kad užtikrintume vienodas sąlygas, kur nigeriečiams, tarptautiniams investuotojams ir visiems, kas domisi šia erdve, bus patogu ir malonu.”

Nors atrodo, kad Nigerijos SEC rodo, kad dabar ji dirba su šalies centriniu banku, turėtų būti įdomu pamatyti, kokia pažanga padaryta pirmyn, nes abu subjektai aiškiai vertina skaitmeninį turtą skirtingomis šviesomis.

Indija

Per pastaruosius kelerius metus skaitmeninis turtas Indijoje užėmė nemažą dalį apribojimų ir griežtų griežtų veiksmų – naujausius iš jų tikimasi gauti iš Indijos vertybinių popierių ir biržos valdybos (SEBI). Tai yra būtis pranešė kad VTB netrukus apribos įmones, siekiančias skatinti IPO, savo balanse laikyti ir skaitmeninį turtą, pvz., kriptovaliutas..

Manoma, kad šis minėtas apribojimas, kurį numatoma taikyti IPO vykdytojams, yra plačiai tikėtino visos šalies kriptovaliutų uždraudimo rezultatas. Nors tai dar nėra oficialu, jei šis draudimas įvyktų, tai reikštų, kad IPO vykdytojai, turintys kriptovaliutas, turėtų neteisėtą turtą – to SEBI nesutinka. Šie galimi žingsniai yra susiję su ankstesniais Indijos karališkojo banko draudimais kriptovaliutoms, kuriuos vėliau pati organizacija paneigė / patikslino, kai Aukščiausiojo Teismo sprendimu kriptovaliutos buvo teisėtos.

Atrodytų, kad įvairios frakcijos, atsakingos už finansų reguliavimą Indijoje, prieštarauja viena kitai. Nepaisant ankstesnio bendro draudimo ir vėlesnio jo panaikinimo, Indija netrukus pamatys savo parlamentą uždrausti kripto vėl.

Jei reguliavimo aiškumo trūkumas nebuvo pakankamai blogas, investuotojai, gyvenantys Indijoje, turi kovoti su nuolat keičiamu taisyklių sąvadu. Bent jau, jei įvyktų šis naujausias griežtas draudimas, manoma, kad investuotojams bus suteikta pakankama laikas iškrauti bet kokius kriptovaliutų turėjimus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me