Saum Noursalehi, tZERO – Interviju sērijas izpilddirektors

Saum Noursalehi ir uzņēmuma vadītājs tZERO, drošības žetonu apmaiņa, kas var izjaukt visu digitālo vērtspapīru telpu. Iepriekšējais šajā amatā Saums bija Pārsniegums.

Pirms kļūšanas par tZERO izpilddirektoru, jūs bijāt Overstock prezidents, e-komercijas līderis un viens no pirmajiem Fortune 500 uzņēmumiem, kas pieņēma Bitcoin. Kad jūs pirmo reizi dzirdējāt par Bitcoin un kāds bija jūsu sākotnējais iespaids par šo tehnoloģiju?

Es pirmo reizi dzirdēju par Bitcoin 2013. gadā vakariņās, un mani aizrāva šī tehnoloģija. Es faktiski neieguldīju Bitcoin līdz 2014. gadam, kad es sāku uzzināt vairāk par to, kas bija pēc tam, kad Overstock parakstīja līgumu ar Coinbase, lai to pieņemtu kā maksājuma iespēju.

Vai jūs varētu mums paziņot, kā jūs pārgājāt no Overstock prezidenta uz tZERO izpilddirektoru?

Es gandrīz 14 gadus strādāju Overstock, ieņemot vairākus vadītāja amatus dažādās uzņēmuma funkcijās, ieskaitot tehnoloģiju, produktu attīstību, R&D un mārketings, lai nosauktu tikai dažus. Esmu studējis datorzinātnes koledžā, mani vienmēr ir interesējusi tehnoloģija, it īpaši mākslīgais intelekts un blokķēdes tehnoloģija. Kad radās iespēja kļūt par tZERO izpilddirektoru, es to nevarēju nodot. Laiks Overstock man ļāva labi izprast produktu izstrādi, līderību un uzņēmējdarbības vadīšanu, kas veicināja manu profesionālo identitāti kā uz produktu orientētu vadītāju. Kā vecākais līderis publiski tirgotā uzņēmumā man bija dziļa saskare ar kapitāla tirgiem un iespējām pārveidot pašreizējo ekosistēmu. Es uzskatu, ka šī pieredze un mana interese par novatoriskām tehnoloģijām ļāva bez lielām grūtībām pāriet uz bloku ķēdes balstīto kapitāla tirgus telpu.

Patriks Bērns nesen piedāvāja atkāpties no Overstock izpilddirektora amata. Kā tas ietekmēs gan tZERO, gan tā mātesuzņēmumu Medici Ventures?

Kā jau es teicu nesenajā vēstulē investoriem, man bija skumji redzēt Patriku. Viņš ir šo organizāciju dibinātājs, tomēr viņa atkāpšanās nav ietekmējusi tZERO un Medici Ventures ikdienas darbību vai mūsu ceļvežu izpildi. Džonatans Džonsons, kurš joprojām ir tZERO valdes priekšsēdētājs un Medici Ventures, uzņēmās Overstock pagaidu izpilddirektora lomu. Džonatans ir lielisks līderis un čempions blokķēdē un tās potenciāls kā evolūcijas veicinātājs vairākās ekosistēmās, it īpaši tās pielietojums kapitāla tirgos, izmantojot tZERO. Džonatana un Overstock / Medici dēļi ir uzticīgi tZERO un mūsu ilgtermiņa panākumiem.

Jūlijā tika paziņota OSTKO digitālā priekšrocība. Vai jūs varat izskaidrot šī iemesla pamatojumu un to, kā tas palīdzēs iekļaut jaunus klientus tZERO?

Jūlijā Overstock paziņoja par nodomu emitēt dividendes saviem akcionāriem jaunu digitālās balsošanas A-1 sērijas priekšrocību akciju (OSTKO) jaunu akciju veidā. Vairākas OSTKO akcijas pašlaik tirgo tikai ar PRO Securities ATS, kuru pārvalda tZERO pilnībā piederošs meitasuzņēmums, un Overstock sagaida, ka jaunās dividendes akcijas tāpat tirgosies ar PRO Securities ATS. Dividendes būs jāmaksā proporcijā 1:10, tas nozīmē, ka viena A-1 sērijas akcija tiks emitēta par katrām desmit parasto, A-1 vai B sērijas vēlamo akciju akcijām, kuras tur visi šādu akciju turētāji. no ieraksta datuma.

Šīs dividendes var ieviest desmitiem tūkstošu Overstock akcionāru PRO Securities ATS. Turklāt tas ir izraisījis interesi no daudziem brokeriem-dīleriem, kuri vēlētos tirgot šādus vērtspapīrus, kas savukārt visus savus klientus iepazīstinās ar mūsu platformu. Viena no mūsu galvenajām prioritātēm ir vairāk investoru iepazīstināšana ar platformu, un tam vajadzētu kalpot par katalizatoru likviditātes palielināšanai. Pašlaik dividendes ir SEC reģistrācijas procesā, un Overstock aktīvi sadarbojas ar pārvaldes iestādēm.

Ravencoin bija trešā kriptovalūta, kas tika pievienota lietotnei tZERO. Kāpēc Ravencoin?

Ravencoin ir viena no visstraujāk augošajām kriptovalūtām. Turklāt Ravencoin ir filozofiski saskaņots ar tZERO, lai atvieglotu aktīvu digitalizāciju un padarītu tos brīvi tirgojamus. Ravencoin tehnoloģija ļauj vienkārši izdot un pārsūtīt ķēdē jebkuru digitālo aktīvu, ieskaitot drošības marķierus, padarot atbalstu RVN kriptonauda dabiski piemērotu tZERO Crypto lietotnei.

TZERO pievienojot drošības marķierus, piemēram, BCAP un SPiCE, paātrinātu visas digitālo vērtspapīru ekosistēmas ieviešanu. Vai ir paredzēts datums, kad tZERO tiks pievienoti vairāk marķieri?

PRO Securities šobrīd veic pienācīgu rūpību par drošības žetoniem, kas izmanto Securitize DS protokolu, un mēs esam priecīgi par šo iespēju piedāvāt jaunus aktīvus, kas savukārt piesaistīs jaunus investorus. Mūsu mērķis ir, lai līdz gada beigām tiktu veikta papildu žetonu tirdzniecība.

Jūsu mērķis ir uzsākt pirmo reglamentēto Nacionālās drošības žetonu apmaiņu ar Box Digital Markets kādreiz 2020. gadā. Vai varat kopīgot ar mums informāciju par šo partnerību un tās priekšrocībām tZERO?

Mēs turpinām strādāt ar saviem partneriem BOX Digital Markets (BOX), lai 2020. gadā uzsāktu pirmo regulēto valsts drošības žetonu apmaiņu, izmantojot mūsu kopuzņēmumu Bostonas drošības žetonu biržu (BSTX). Ar BOX pieredzi sarežģītu vērtspapīru izveidē un pārvaldībā Exchange un tZERO nozares vadošo blokķēdes tehnoloģiju, mēs esam apvienojuši mūsu organizāciju apvienoto pieredzi, lai būtiski uzlabotu digitālo vērtspapīru tirgu. Mēs turpinām gūt panākumus un kopīgi strādāt, lai izveidotu tehnisko un regulatīvo struktūru, kas būs izveidota pirms apmaiņas uzsākšanas.

Kur jūs domājat, ka digitālie vērtspapīri būs pēc pieciem līdz desmit gadiem, un tZERO lomu šajā jomā?

Piecu līdz desmit gadu laikā es ceru, ka kapitāla tirgi pārtaps par blokķēdes balstītu ekosistēmu, kurā tiks apzīmēti ne tikai Volstrītas kapitāla vērtspapīri un fiksētie ienākumi, bet arī citi netradicionāli aktīvi, piemēram, nekustamais īpašums, filma, māksla. sporta komandas, sportisti vai jebkas cits vērtīgs. Blockchain tehnoloģijai ir liels potenciāls palielināt pārredzamību, samazināt berzes izmaksas, uzlabot normatīvo aktu ievērošanu un reformēt tradicionālo tirgus dalībnieku lomu. Vidējam privātajam ieguldītājam būs piekļuve aktīvu veidiem, kas iepriekš bija rezervēti tikai turīgajiem vai saistītiem. Es redzu, ka tZERO vada centienus nodrošināt platformu nākamās paaudzes aktīvu tirdzniecībai.

Vai ir vēl kaut kas, ko vēlaties dalīties par tZERO vai Medici Ventures?

Medici Ventures ir apņēmusies attīstīt uzņēmumus, kas koncentrējas uz blokķēdes tehnoloģiju, un tZERO ir Medici Ventures globālā uzņēmumu keiretsu vainags. Uzņēmumā tZERO mēs turpinām strādāt pie savas vīzijas par robotas ķēdes tehnoloģijas darbināmas spēcīgas ekosistēmas izveidi investoriem, lai būtu vietas digitālo aktīvu pirkšanai un pārdošanai (PRO Securities ATS, tZERO Crypto App un, tiklīdz tas ir izveidots, BSTX), integrējot tehnoloģiju. marķēt aktīvus (tZERO tokenizācijas protokola tehnoloģija) un nodibināt tiešas attiecības ar klientiem (ja mūsu pilnībā piederošais meitasuzņēmums tiek apstiprināts kā mazumtirdzniecības brokeris-dīleris).

Paldies par šo lielisko interviju.

Visi, kas vēlas uzzināt vairāk, var apmeklēt tZERO vai mūsu tZERO biznesa sarakstu. Jūs varat arī sekot Saum Noursalehi vietnē Twitter.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me