Saugos žetonai ir tokenizuoti vertybiniai popieriai – minties lyderiai

Kadangi kriptografija yra auganti pramonė, vis dar yra daug žodžių ir sąvokų, neaiškių didelei auditorijai. Tiesą sakant, daugelis vartotojų kovoja dėl painiavos žargono.

Daugelis žmonių vis dar nežino, kas yra „blockchain“ arba kodėl jis vadinamas „blockchain“. Nors suprasti gali būti painus terminas, negalima paneigti fakto, kad „blockchain“ yra didžiulė.

Svarbu, kad gerai žinotumėte visus pramonėje vartojamus terminus, jei norite būti kriptografų meistras. Šiandien mes kalbėsime apie saugumo žetonus ir tokenizuotus vertybinius popierius.

Įvadas į saugos žetonus ir tokenizuotus vertybinius popierius

Kad ir kaip painiai skambėtų, abu terminai nurodo dvi labai skirtingas sąvokas. Aš perskaičiau daugybę straipsnių ir naujienų apie saugos žetonus. Mano supratimu, šis terminas reiškia įvairų turtą, pagrįstą „blockchain“.

A konsultacinis dokumentas paskelbta Finansinio elgesio tarnybos JK patikrino termino prasmę. Straipsnyje daugiausia aptariamas kriptografinio turto reguliavimas ir klasifikavimas, apibrėžiant „saugumo ženklą“ kaip pripažintą investiciją ar turto sąvoką.

Dabar, kai saugumo žetono prasmė yra aiški, turime pereiti prie tokenizuotų vertybinių popierių. Daugelis žmonių mano, kad šie terminai gali būti keičiami, nors iš tikrųjų jų nėra.

Jie nurodo dvi skirtingas sąvokas ir vartojant vieną vietoj kitos gali kilti painiava. Jie reiškia skirtingus reglamentus, investuotojus ir konstrukcijas. Taigi svarbu žinoti, kuo skiriasi abu, kad nepadarytumėte klaidos vartodami tinkamą terminą.

Saugos žetonas ir tokenizuotas saugumas – skirtumas

Skirtumas slypi ne gramatikoje. Tai gali atrodyti kaip perėjimas nuo aktyvios prie pasyvios, bet čia yra daugiau.

Saugos žetonas: Šioje frazėje „saugumas“ yra būdvardis, o „žetonas“ yra daiktavardis. Tai reiškia naują technologiją, kuri dalijasi kai kuriomis savybėmis su tradiciniais vertybiniais popieriais.

Šiuo atveju pagrindinis dėmesys skiriamas technologijoms. Ne visi žetonai vadinami vertybiniais popieriais. Tiesą sakant, reguliuotojai atrodo supainioti dėl kai kurių naujų žetonų klasifikavimo dėl jų naujų koncepcijų.

Jei jis moka dividendus, tai laikoma vertybiniu popieriumi. Saugos žetonas nebūtinai turi naudingumą. Tai suteikia apčiuopiamos naudos ir reiškia įmonės akciją už simbolio. Štai kodėl saugumo žetonai taip pat žinomi kaip nuosavybės žetonai.

Be to, saugos ženklai skiriasi nuo naudingų ženklų. Jie arba pateikiami pagal išimtį, arba užregistruojami institucijoje. Dėl to saugos žetonai gali būti naudojami ne „blockchain“ projektuose.

Tokenizuotas saugumas: Šioje frazėje „žetonas“ yra būdvardis, o „saugumas“ yra daiktavardis. Tai reiškia tradicinį vertybinį popierių ar turtą, kuris yra apipintas naujausiomis technologijomis.

Visi žetonai šiuo atveju laikomi vertybiniais popieriais. Jie veikia panašiai kaip ne „blockchain“ turtas, tačiau darbui naudoja kitokią technologiją.

Čia pagrindinis dėmesys skiriamas „naudojimo atvejui“, o ne naudojamai technologijai. Štai kodėl tokius žetonus lengva reguliuoti.

Galų gale lengva suprasti ir klasifikuoti tradicinį vertybinį popierių, kuriuo prekiaujama kitaip.

Atsižvelgiant į didžiulį abiejų skirtumą, nebūtų teisinga painioti pavadinimus.

Įtrauktos valdžios institucijos

Saugumo ir mainų komisija (SEC) reguliuoja saugos žetonus. Tačiau atrodo, kad SEC ir skaitmeninių monetų santykis yra šiek tiek painus.

Sandoris bus laikomas vertybiniu popieriumi, jei:

  • Pinigai investuojami.
  • Tikimasi pelno.
  • Būtinos pastangos.
  • Dalyvauja bendra įmonė.

Padėtis tapo aišku 2016 m kai „Ethereum“ dėl didelio įsilaužimo prarado maždaug pusę savo vertės. Tai privertė susėsti į pramonę ir privertė SEC galvoti apie skaitmeninių žetonų ateitį.

Praėjusiais metais SEC išsiuntė laišką Tedui Buddui, kalbėdamas apie skaitmeninį turtą ir kaip su juo reikėtų elgtis. Nors atsakymas į laišką išaiškino keletą dalykų, dauguma ekspertų sutinka, kad skaitmeninių vertybinių popierių padėtis vis dar nėra visiškai aiški.

Daugelis organizacijų taip pat šokinėja. Šveicarijos birža neseniai paskelbė apie planus sukurti biržą su tokenizuotais vertybiniais popieriais. Pasak FINMA, mainai bus tinkamai reglamentuoti.

Daugelis ekspertų mano, kad tokių didelių vardų įtraukimas yra geras ženklas pramonei, tačiau mes dar nesame tikri, kaip tai pasiteisins.

Ženk žingsnį į priekį

Tokie vertybiniai popieriai yra skirti išplėsti rinką ir padidinti likvidumą. Tai tas pats, kas naudoti žinomą turtą ir aplink jį uždėti skaitmeninį įvyniojimą.

Reguliavimo institucijų požiūriu tai nėra naujas produktas. Tai tik naujas platinimo kanalas, kuris palengvina patvirtinimą.

Kita vertus, tai yra kitoks kamuolio žaidimas, kai kalbama apie saugos žetonus. Jie kelia naują iššūkį investuotojams ir reguliavimo institucijoms, nes sunku išsiaiškinti su jais susijusias rizikas ir pasekmes.

Tokie vertybiniai popieriai yra labai novatoriški ir turi savo vietą pramonėje. Mes galime pamatyti, kad artimiausiu metu rinkoje pasirodys daugiau tokių vertybinių popierių. Tai iš tikrųjų naudinga pramonei, nes didžiulė pasiūla leis prekybininkams suprasti dalykus ir suprasti, kaip tai veikia.

Saugos žetonų ir tokenizuotų vertybinių popierių pranašumai

Jūs suprasite, kad daugelis privalumų yra panašaus pobūdžio.

Apsaugos žetonai suteikia daugiau likvidumo suteikdami dalinę nuosavybę ir sumažindami minimalias investicijas. Dėl mažesnių reikalavimų daugiau žmonių galės investuoti. Verslas taip pat naudojasi pranašumais. Geras pavyzdys būtų Mayfair galerija, kuris savo meno kolekciją pardavė „blockchain“.

Panašiai ir žetonizuoti vertybiniai popieriai yra efektyvesni ir keičiami. Apsaugos žetonai padeda sumažinti išlaidas, supaprastinti auditą, sumažinti dokumentus, sumažinti išleidimo mokesčius ir kt.

Kiti privalumai yra skaidrumas ir lengvumas.

Teisinis daiktų aspektas

Kadangi saugos žetonams taikomos federalinės taisyklės, jie atitinka reikalavimus. Turite žinoti tris taisykles:

A taisyklė+: Tai leidžia investuotojams akredituotiems investuotojams pasiūlyti vertybinį popierių, atitinkantį SEC (maks. 50 000 000 USD). Dėl registracijos reikalavimų toks išdavimas gali užtrukti ilgiau ir kainuoti daugiau nei kitos galimybės. Be to, tam reikalinga A-1 formos kvalifikacija. Be to, jūsų surinkta pinigų suma taip pat laikoma pajamomis ir todėl yra apmokestinama, nebent tai atspindi įmonės nuosavą kapitalą.

D taisyklė: Tam reikia elektroniniu būdu pateikti „D formą“, nereikalaujant registracijos SEC. Pardavėjas gali paprašyti investuotojų pasiūlymų, kurie atitinka 506c skirsnyje nurodytus reikalavimus. Ši įstatymo dalis reikalauja, kad siūlytojas būtų tikras ir akredituotas.

Reglamentas: Tai įsigalioja, kai vertybinis popierius vykdomas už JAV ribų ir todėl jam netaikomas 1993 m. Tačiau emitentai vis tiek privalo laikytis šalies, kurioje siūlomas vertybinis popierius, įstatymų.

Ką tai iš tikrųjų reiškia

Galite padaryti keletą analogijų, kai kalbama apie tokenizuotus vertybinius popierius. Pagalvokite apie spausdintus žurnalus ir tai, kaip jie dabar prieinami internete. Formatas yra tas pats, tačiau pasiekiamumas padidėjo dėl daugiau prieigos.

Apsaugos žetonai veikia panašiai. Tai koncepcija, kurios niekas nematė. Dienos pabaigoje abi koncepcijos pakeis kapitalo rinkas ir pagerins prieigą. Tačiau tik vienas turės ilgalaikį poveikį ir pakeis požiūrį į kapitalo rinkas.

Išvada

Saugos žetonams reikia vietos ir palaikymo, kad jie išliktų stiprūs. Svarbu aiškiai pasakyti, ką šis terminas reiškia. Tačiau negalėsime mėgautis šių sąvokų teikiamais pranašumais, jei negalėsime atskirti šių dviejų. Be kalbinių skirtumų, svarbesni yra gyvybiškai svarbūs aspektai, pavyzdžiui, likvidumas ir institucinio lygio „Reg A +“ pasiūlymai, kurie suteiks daugiau pasitikėjimo rinka.. 

Švietimas ir investuotojų apsauga yra gyvybiškai svarbūs ekosistemos elementai, todėl ABOTMI daug dirbame, kad pasiūlytume daugiau sprendimų, kaip padidinti skaidrumą skaitmeninio turto pramonėje. Investuotojai, rizikuojantys savo laiku ir pinigais, nusipelno sklandaus atradimo proceso, susijusio su patikimiausiais ir patikimiausiais skaitmeninio turto patarėjais visame pasaulyje..  

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map