Kur galiu nusipirkti „saugumo žetonus“?

Apsaugos žetonai suteikia investuotojams saugesnes galimybes dalyvauti kriptoparinkuose. Dabartinėje būsenoje kriptografinei erdvei trūksta taisyklių. Nors daugelis kripto investuotojų mano, kad šis reguliavimo trūkumas yra išlaisvinantis, stambiems investuotojams reikia saugesnio pagrindo, kad jie galėtų veikti prieš investuodami. Šie reikalavimai yra tiksli niša, kurią užpildo saugumo monetos.

Saugumo monetos nukreipia būsimus įstatymus į savo platformą įtraukdamos šiandieninius finansų sistemos reikalavimus. Šie reikalavimai apima „Pažink savo klientą“ (KYC) ir kovos su pinigų plovimu protokolus. Ši teisinė strategija suteikia investuotojams daugiau pasitikėjimo. Tai taip pat padaro kriptomarketą patrauklesne investicija didelėms korporacijoms. Skirkime šiek tiek laiko ir atsakykime į klausimą – Kur galėčiau nusipirkti saugos žetonų?

Atidarykite finansus

„Open Finance“ į rinką atėjo 2014 m platforma tokenizavimo sektoriaus pradininkas. Platforma išvystyta dėka bendrų mainų technologų, vertybinių popierių teisininkų ir patyrusių prekybininkų kriptografijomis pastangų. Platformos tikslas – suteikti daugiau skaidrumo ir sąveikumo į kriptomarketą.

„Open Finance“ bendradarbiavo su „Harbour“, kad padidintų abiejų įmonių pasiekiamumą šiame sektoriuje. „Open Finance“ siūlo supaprastintą atitikties sistemą. Be to, įmonė bendradarbiavo su keliomis finansinėmis institucijomis. Šios strateginės partnerystės padeda „Open Finance“ tiesiogiai integruotis į savo platformą.

„Open Finance“ veikia, tačiau šiuo metu priima tik JAV investuotojus. Įdomu tai, kad „Open Finance“ teikia:

0x

0x protokolas teikia kriptografijos vartotojams integruotą mainų sistemą, skirtą aiškiai „Ethereum“ pagrindu veikiantiems žetonams. „Ethereum“ vadovauja kriptotekų rinkai, susijusiai su naujų žetonų kūrimu, ir jų ERC-20, ir ERC-721 protokolais, matant vis didesnį jų pritaikymą visame pasaulyje. 0x protokolas leidžia perduoti saugos žetonus, tuo pačiu išlaikant visišką atitiktį.

0x yra pats populiariausias šiandien naudojamas saugos žetonų protokolas. Platforma naudoja funkcijų derinį, įskaitant integruotą API protokolą, kuris leidžia vartotojams kaupti savo skaitmeninio turto likvidumo telkinius.

Ateityje bus pradėta daugiau mainų naudojant šį protokolą.

tZERO

„tZERO“ yra vienas iš pirmųjų saugos ženklų mainai prieinama visuomenei. „TZERO“ platformos koncepcija yra paprasta. Kūrėjai norėjo suteikti investuotojams „blockchain“ pagrindu veikiančią alternatyvą dabartiniams finansiniams procesams, esantiems Volstrite ir kitose institucinėse struktūrose.

„tZero“ per „HomePage“

„tZero“ per „HomePage“


„tZERO“ apima 15c3-5 rizikos valdymo programinę įrangą, kuri suteikia vartotojams galimybę tiekti patentuotą technologiją, skirtą pagerinti jų prekybos galimybes. Be to, platformoje yra DLR programinė įranga, užtikrinanti, kad visi dalyviai atitiktų SEC reikalavimus.

„tZERO“ šiuo metu yra populiariausia prekybos apsaugos žetonų birža.

Nors pirmiau minėtos kompanijos siūlo mainus įsigyti saugos žetonų, yra keletas rinkos lyderių, kurie daugiausia dėmesio skiria padėti įmonėms paleisti šiuos žetonus. Šios įmonės yra:

„Polymath“

„Polimatas“ platforma išspręs šias problemas, sukurdamas jų protokolą atitinkantį protokolą. „Polymath“ naudoja ST-20 protokolą. ST-20 gyvena ant Ethereum blokų. Protokole yra integruoti KYC / AML patikrinimai.

„Polymath Investor“ teikia naudą per pagrindinį puslapį

„Polymath Investor“ teikia naudą per pagrindinį puslapį

„Polymath“ išpopuliarėjo kaip protingas žetonų turimo turto, pavyzdžiui, nekilnojamojo turto, pasirinkimas. Norint perduoti nekilnojamąjį turtą per simbolinius pardavimus, reikia laikytis galiojančių teisinių nuostatų, reglamentuojančių parduodamą daiktą. Jums reikia reguliuojamo prieigos rakto, kad galėtumėte pervesti reguliuojamą turtą.

uostas

San Franciske veikianti tokenizavimo platforma, uostas turi panašumų su „Polymath“ tuo, kad jis taip pat dažniausiai naudojamas realaus pasaulio turto ženklinimui. Šis turtas gali apimti nekilnojamąjį turtą, privačius vertybinius popierius, investicinius fondus, įmonės kapitalą, vaizduojamąjį meną, o sąrašas tęsiamas. Platforma reikalauja, kad visi pasaulio ekonomikos dalyviai atitiktų KYC ir AML reikalavimus.

Uosto platforma skiriasi nuo „Polymath“ protokolo lygiu. Harbour naudoja populiarųjį ERC-20 protokolą. Šiems uždaviniams atlikti Harbour naudoja R ženklą. R žetonai yra atvirojo kodo ir atitinka įstatymus nuo jų išdavimo iki antrinių sandorių.

Saugesnis verslo būdas

Saugos žetonai ir toliau populiarėja plečiantis kriptografijos rinkai. Ekonomikos skaitmeninimas paskatino šiuos žetonus plačiai naudoti. Dabar kripto vartotojai turi alternatyvą nereguliuojamam pramonės pobūdžiui. Turėtumėte tikėtis, kad šiame sektoriuje vystysis daugiau, nes įsigalios daugiau atitikties taisyklių.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map