Kas yra skaitmeniniai vertybiniai popieriai?

Dėl daugelio priežasčių skaitmeninius vertybinius popierius ir toliau vertina tradicinės investicinės įmonės. Šie ženklai pašalina daugelį kliūčių, su kuriomis susiduria investuotojai, ir supaprastina visą saugumo procesą nuo išdavimo iki priežiūros. Be to, jie suteikia naujų rinkos galimybių nelikviduojamoms investicijoms. Dėl visų šių ir daugelio kitų priežasčių saugos žetonai yra skirti pasilikti.

Skaitmeniniai vertybiniai popieriai arba saugumo žetonai yra įvairių formų. Visoms šioms formoms būdingas vienas bendras bruožas, jie yra skaitmeniniai vertybinių popierių atvaizdai, todėl jiems taikomi tradiciniai vertybinių popierių įstatymai. Svarbu tai, kad ne visi skaitmeniniai ištekliai yra saugos žetonai.

Apsaugos žetonai atsirado 2017 m. Bulių rinkos gale, reaguojant į vis didėjantį sukčiavimą kosmose. Investuotojai prarado milijardus tokių „Ponzi“ schemų, kaip „Bitconnect“. Realiems projektams reikėjo būdo atskirti savo žetonus nuo aferistų ir tradicinių investicinių įmonių, reikalingų reguliuotai naudoti „blockchain“ technologiją..

Gimė skaitmeniniai vertybiniai popieriai

Skaitmeniniai vertybiniai popieriai gali atspindėti visų rūšių turtą, įskaitant investicines sutartis, korporacijos akcijas, vekselio dalį, skolos vertybinius popierius ar net dalines palūkanas. Iš esmės, bet kuri elektroniniu būdu užregistruota ir perleidžiama skola, nuosavybė ar turtas, išleidžiamas ar prekiaujamas naudojant „blockchain“ technologiją, yra saugumo ženklas.

Skaitmeninė vertybinių popierių statistika

Skaitmeninė vertybinių popierių statistika

Skaitmeninių vertybinių popierių nauda

„Blockchain“ technologijos teikiama nauda sektoriui yra didžiulė. Viena vertus, nuosavybės teisė patikrinama ir įrašoma į paskirstytą knygą. Tai suteikia saugesnę alternatyvą nei tradiciniai metodai. Be to, „blockchain“ technologija leidžia perduoti privatų ir į biržos prekybos sąrašus neįtrauktą alternatyvų turtą. Todėl saugumo ženklai suteikia daugiau galimybių, efektyvumo ir likvidumo rinkoje.

Nuostatų vykdymas

Saugos žetonų nebūtų, jei į sceną niekada nepatektų išmaniosios sutartys. Šiuos iš anksto užprogramuotus protokolus galima sukurti tiesiai prie žetono. Ši strategija leidžia automatiškai vykdyti visus reglamentus. Iš esmės sumanios sutartys padeda pašalinti daugybę šiuo metu naudojamų perteklinių popierinių procesų.

Skaitmeninių vertybinių popierių rūšys

Šiandien saugos žetonų yra daugiau nei bet kada anksčiau. Rinka ir toliau vystosi, nes atsiranda naudingesnių tokenizacijos koncepcijų. Turėtumėte tikėtis, kad ši tendencija tęsis, nes saugumo žetonai puikiai tinka daugeliui rinkų. Žemiau pateikiamos labiausiai paplitusios skaitmeninių vertybinių popierių rūšys, naudojamos šiandien.

Nekilnojamasis turtas

Nekilnojamojo turto sektoriuje per pastaruosius metus įvyko ženklinimo strategijų sprogimas. Tiek kūrėjai, tiek atpažinimo platformos naudojosi nuosavybės žymėjimu. Tokenizuotas nekilnojamasis turtas turi keletą aiškių pranašumų. Viena vertus, tai leidžia suskaidyti pardavimą. Ši strategija sumažina pradinį investuotojų lygį ir suteikia daugiau galimybių diversifikacijai.

Tokenizavimo platforma „Polymath“ paskelbė antraštes 2018 m. rugsėjį, užmezgęs partnerystę su nekilnojamojo turto plėtros įmone „BlockEstate“. Kaip strategijos dalis gimė „Block Estate Alpha Token“ arba BEAT. Šiame žodyje buvo naudojamas „Polymaths“ unikalus „Ethereum“ žetonų standartas ST-20, siekiant užtikrinti, kad projektas ir toliau atitiktų reikalavimus. Kiekvienas žetonas atspindėjo fondo nuosavybės dalį.

Rizikos kapitalas

Galbūt vienas iš populiariausių būdų, kaip skaitmeniniai vertybiniai popieriai mato naudojimą, yra rizikos kapitalas. Saugos žetonų pasiūlymai (STO) suteikia verslui visus „blockchain“ technologijos privalumus, tokius kaip pasaulinis pasiekiamumas, papildomas saugumas ir greitas stebėjimas. Be to, STO leidžia įmonėms rengti sutelktinio finansavimo renginius laikytis savo pramonės ir regiono reguliavimo gairių.

„Swarm Fund“ - skaitmeniniai vertybiniai popieriai

„Swarm Fund“ – skaitmeniniai vertybiniai popieriai

Puikus šios naudojamos strategijos pavyzdys yra 2017 m. STO, kurį organizuoja Spiečių fondas. Ši žetonų platforma užsitikrino 5 500 000 USD, kad galėtų toliau plėtoti savo saugos žetoną ir keistis ekosistema.

Privatus kapitalas

Privatus kapitalas yra dar viena apsaugos žetonų rūšis, kuri ir toliau matoma daugiau pritaikoma erdvėje. Šie saugos žetonai taip pat gali būti vadinami nuosavybės žetonais. Akcijų žetonų aukos (ETO) yra populiaresnės nei bet kada anksčiau, nes žetonų turimas kapitalas suteikia daugiau likvidumo rinkoje.

Nekilnojamasis turtas

Viena iš geriausių tokenizacijos savybių yra ta, kad ją galima pritaikyti tiek daugeliui turto rūšių. Realusis turtas, toks kaip auksas ar deimantai, jau gyvena „blockchain“. Nenuostabu, kad šie žetonai buvo vieni iš pirmųjų pasirodžiusių saugos žetonų tipų.

Nors tokio turto, kaip auksas, simbolizavimo samprata nėra savaime naujiena rinkoje, šių manevrų pasekmės akivaizdžios. Viena vertus, tokenizavimo platformos dabar siekia ne tik pažymėti auksą, bet ir naudoti aukso pririštą žetoną kaip naują stablecoin.

Stabili monetos yra susietos su realiu turtu, tokiu kaip USD, arba šiuo atveju auksas. Šie žetonai leidžia vartotojams pasinaudoti kriptovaliutos teikiamais pranašumais, tačiau išvengiama visų šiandien rinkoje pastebimų nepastovumų.

Rizikos draudimo fondai

Tokie rizikos draudimo fondai yra dar vienas puikus skaitmeninių vertybinių popierių pavyzdys. Rizikos draudimo fondai yra puikus būdas diversifikuoti savo portfelį. Tradicinių rizikos draudimo fondų prekybos laikas yra ribojamas, o šio turto perdavimo metodai yra pasenę. Tokie rizikos draudimo fondai sukuria beribę patirtį investuotojams.

Prototipai Apsidraudimo fondas apima daugybę esamų kriptovaliutų. Pirminės emisijos metu fondas pardavė 6,5 mln. Pažymėtina, kad „Protos“ buvo pirmasis licencijuotas rizikos kapitalo fondas, prekiaujantis alternatyvia prekybos sistema (ATS) JAV..

Skaitmeniniai vertybiniai popieriai – šviesi ateitis

Dabar, kai suprantate, kas yra skaitmeniniai vertybiniai popieriai, lengva suprasti, kodėl jie ir toliau matomi rinkoje. Šios naujo amžiaus finansinės priemonės suteikia daugiau investavimo galimybių ir sumažina darbo krūvį bei išlaidas, paprastai susijusias su šiomis operacijomis. Galite tikėtis, kad saugos žetonai taps vis populiaresni, nes šie pranašumai tampa įprasta investicijų žiniomis.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map