OKEx vadītāja saruna: Indijas kriptogrāfijas ainava

Indija ir piesaistījusi manu uzmanību straujajai kriptogrāfijas attīstībai. Pasaulē otrajā lielākajā apdzīvotajā valstī kriptogrāfijas pieaug, pateicoties tās centrālās bankas agresīvajai monetārajai politikai, reaģējot uz ekonomikas lejupslīdi, ko izraisīja pandēmija COVID-19. Valstis visā pasaulē ir aizņemtas ar naudas drukāšanu, lai saglabātu tirgus likviditāti, tomēr tas pakāpeniski samazina vietējo valūtu pirktspēju. Vairāk cilvēku to pamana un ir sākuši ierobežot savu portfeļu kriptogrāfiju kā ieguldījumu alternatīvu, it īpaši Indijā. Mūsdienās vairāk indiāņu izmanto kriptogrāfiju, lai kompensētu Indijas rūpijas vērtības samazināšanos.

Es domāju, ka ir vairāki faktori, kas veicina kriptogrāfijas attīstību Indijā. Kriptogrāfija tiek izmantota divām galvenajām lietojumprogrammām valstī – pārrobežu naudas pārvedumu vidē un transportlīdzekļa valūtā, lai konvertētu rūpiju stabilākās fiat valūtās, piemēram, ASV dolārā..

Starptautiskās naudas pārskaitīšanas kriptogrāfija

Arī pasaules lielākajā iedzīvotāju aizplūšanas valstī Indijā 2019. gadā bija vairāk nekā 17 miljoni imigrantu, kas veicināja spēcīgo pieprasījumu pēc starptautiskiem naudas pārskaitījumiem.

Tomēr pasaules naudas pārvedumu maksa Indijā ir nepamatoti augsta lielā pieprasījuma dēļ (valstī 2019. gadā tika reģistrēta maksa par pārskaitījumu 5,67 miljardu ASV dolāru apmērā). Acīmredzot indiešiem ir vajadzīga labāka izeja pārrobežu maksājumiem. Bitcoin vai citu kriptovalūtu kā pārrobežu maksājumu nesēja izmantošana ir labākais iespējamais risinājums tām.

Kopš 2020. gada 4. marta Indijas Augstākā tiesa ir atcēlusi Indijas Rezervju bankas (RBI) banku aizliegumu attiecībā uz kriptovalūtām, Indijas kopējais kriptovalūtu tirgus atkal ir kļuvis plaukstošs, īpaši atspoguļots kriptogrāfijas biržu tirdzniecības apjomā. Sakarā ar lielo naudas pārvedumu pieprasījumu, es uzskatu, ka tas ilgu laiku veicinās digitālās valūtas izaugsmes uzplaukumu Indijā.

Kripto kā transportlīdzekļa valūta rūpijas konvertēšanai stabilākās fiat valūtās

Deflācija pazemina Indijas rūpijas vērtību, īpaši COVID-19 epidēmijas laikā, kad valūtas kurss starp rūpiju un ASV dolāru joprojām kāpj.

Indijai vienmēr ir bijis liels pieprasījums pēc ASV dolāra, lai iepirktos tiešsaistē, straumētu abonementus utt. Neatkarīgi no tā, vai tas notiek rūpijas saglabāšanas vai patērētāju pieprasījuma dēļ, pastāvīgi samazinoties rūpijai, indiešiem ir ļoti nepieciešams pārveidot savu rūpiju uz stabilāka fiat valūta. Tomēr stingrie ārvalstu valūtas noteikumi ir ļoti apgrūtinājuši rūpijas konvertēšanu tieši uz dolāru, tāpēc lielākā daļa indiešu izvēlas konvertēt rūpiju uz Bitcoin un pēc tam uz dolāru, izmantojot P2P tirdzniecības platformas vai tērzēšanas grupas, piemēram, WhatsApp, Telegram un Facebook.

Pēc divu gadu kriptogrāfiskās tirdzniecības aizlieguma atcelšanas valstī, sagaidāms, ka Indijas ekonomika virzīsies uz brīvāku un taisnīgāku tirgu, kur tām ir atļauts brīvi apmainīt ASV dolāru ar Bitcoin. Saskaņā ar Similarweb datiem, 2020. gada 1. ceturkšņa laikā vietņu trafika lielākajai kriptogrāfijas apmaiņai no Indijas ir palielinājusies. Starp tiem vislielākais pieaugums bija OKEx vizītēm no Indijas, sasniedzot 545,56%. Ir paredzams, ka tirgus konkurence Indijā kļūs arvien sīvāka.

OKEx Indijas plāns

Pašlaik Indijas kriptovalūtas ekosistēma joprojām tiek attīstīta un pamazām uzlabojas apmaiņas, plašsaziņas līdzekļu un infrastruktūras ziņā. Šeit, OKEx, mēs vēlamies pabeigt kriptogrāfiskās tirdzniecības ekosistēmu Indijā, piesaistot Indijas lietotājus starptautiskajiem tirdzniecības tirgiem.

Lai tiktu galā ar pieaugošo pieprasījumu, mēs piedāvājam Indijas tirgum pielāgotus pakalpojumus, lai atvieglotu cilvēku tirdzniecību. Sekojiet līdzi mana Twitter vai OKEx oficiālajam paziņojuma kanālam!

Tikmēr, ja jūs interesē vairāk uzzināt par Indijas pašreizējo kriptogrāfisko ekosistēmu, OKEx ir sadarbojies ar Coinpaprika un līdzautors, lai dalītos ieskatos no globālās perspektīvas. The OKEx x Coinpaprika pārskats – Indijas Blockchain ekosistēmas kartēšana apspriež dažādus jaunus tirgus, kas visā pasaulē strauji aug tirdzniecības apjoma ziņā. Jūs varat lejupielādēt pārskatu šeit.

Sekojiet OKEx vietnē:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map