OKEx sarunas DeFi ar seruma izpilddirektoru, DeFi ar jauniem marķieru sarakstiem

OKEx iknedēļas atjauninājums sniedz pārskatu par katru nedēļu organizētajām akcijām, konkursiem, sludinājumiem un diskusijām.

Šonedēļ OKEx mēs uzskaitījām vairāk DeFi žetonu, kā arī atvasinājumus tādiem projektiem kā Chainlink, Maker un Synthetix, kā arī uzsāka vairākus jaunus konkursus un akcijas. OKEx DeFiesta atgriežas, un mēs turpinām OKEx sarunu un DeFi apaļā galda sēriju, šonedēļ intervējot seruma izpilddirektoru Semu Bankmanu-Frīdu..

Konkursi un akcijas šonedēļ

OKEx DeFiesta 2. kārta

OKEx DeFiesta otrajā kārtā lietotāji var iegādāties un turēt 20 USD vai vairāk no mūsu izvēlētajiem DeFi žetoniem – ieskaitot LEND, CRV, ANT, SRM, DIA un PNK -, lai iegūtu 80% gada peļņu un 50 USD tirdzniecības maksas atlaižu karti.

DeFiesta 2. kārtas akcija ilgs līdz 29. augustam plkst. 10:00 pēc UTC.

LINK Atvasināto finanšu instrumentu tirdzniecības konkurss

300 labākie LINK atvasināto instrumentu tirdzniecības konkursa dalībnieki var iegūt daļu no 50 000 USDT balvu fonda. Šī akcija ilgs līdz 29. augustam pulksten 3:00 pēc UTC, un lietotāji var piedalīties, tirgojot LINK atvasinājumus un ievērojot šos noteikumus.

QTUM Staking Promotion

OKEx Pool 19. augustā oficiāli uzsāka QTUM likmju veidošanas pakalpojumu. Lai to atzīmētu, mēs esam arī uzsākuši akciju lietotājiem, lai liktu un laimētu trīskāršu atlīdzību un dalītu prēmijās 5000 QTUM (vairāk nekā 21 000 USD)..

Lietotāji var piedalīties akcijā līdz 26. augusta pulksten 15.59 pēc UTC un uzzināt vairāk šeit.

DOT Noguldījumu karnevāls

Lai atbalstītu DOT denominācijas sadalīšanu, OKEx ir uzsācis DOT žetonu pārsūtīšanas ķēdē atbalstu un neto depozīta akciju, lai lietotāji varētu baudīt depozīta atlaidi 10% apmērā.


Lietotāji var reģistrēties pasākumam līdz 26. augusta plkst. 3:00 pēc UTC.

Aave Net Buy aizdevumu veicināšana

Lai atzīmētu LEND sarakstu, OKEx ir uzsācis Net Buy LEND akciju, kurā lietotāji var laimēt 10 000 USDT balvu fonda daļu. Lai piedalītos, reģistrējieties 27. augustā pirms pulksten 4:00 pēc UTC.

Jauni saraksti šonedēļ

Kleros (PNK)

OKEx šonedēļ uzskaitīja Kleros (PNK), ļaujot lietotājiem noguldīt PNK un sākt tirdzniecību 19. augustā.

Kleros ir decentralizēta lietojumprogramma, kas izveidota virs Ethereum un darbojas kā trešo personu strīdu izšķiršanas sistēma, lai izšķirtu strīdus jebkura veida līgumos..

Jūs varat sākt tirdzniecību ar PNK tūlīt vai uzzināt vairāk par sarakstu.

Decentralizēts informācijas aktīvs (DIA)

OKEx lietotāji Indijā tagad mūsu platformā var tirgot decentralizētu informācijas aktīvu (DIA) un viņiem ir iespēja uzvarēt DIA balvu fonda USD 17 500 USD daļa.

DIA ir atvērtā koda platforma pārredzamiem, kopienas pārbaudītiem cenu noteikumiem DeFi lietojumprogrammām.

Jūs varat uzzināt vairāk par iekļaušanu sarakstā vai sākt tirdzniecību ar DIA tūlīt.

Serums (SRM): Maržas tirdzniecība, uzkrājumi un pastāvīgā mijmaiņa

Peļņas tirdzniecība un uzkrājumi SRM un SRM / USDT pastāvīgajam mijmaiņas darījumiem oficiāli sāka darboties OKEx vietnē un API no 17. augusta plkst. 7:00 pēc UTC..

Serums ir pasaulē pirmā pilnīgi decentralizētā atvasināto instrumentu birža ar neuzticamu tirdzniecību starp ķēdēm, kas jums nodota sadarbībā ar kriptogrāfiskās tirdzniecības konsorciju un DeFi ekspertiem.

Jūs varat sākt izmantot SRM maržas tirdzniecību un pastāvīgos mijmaiņas darījumus un uzzināt vairāk par šiem produktiem.

ZRX / MKR / SNX / ANT: Maržināla tirdzniecība, uzkrājumi un USDT maržinātais pastāvīgais mijmaiņas darījums

Maržas tirdzniecība, uzkrājumi un USDT maržināti pastāvīgie mijmaiņas darījumi ar 0x (ZRX), Maker (MKR), Synthetix (SNX) un Aragon (ANT) oficiāli darbojas OKEx vietnē un API kopš 21. augusta..

Šeit varat uzzināt sīkāku informāciju un prasības par maksu līmeni.

Ķēdes saite (LINK): Nākotnes līgumi

OKEx uzsāka LINK / USD un LINK / USDT nākotnes līgumus un 20. augustā koriģēja LINK perpetual swap maksas noteikumus un līmeņu MMR noteikumus..

Jūs varat sākt tirgot LINK nākotnes līgumus un uzzināt vairāk par maksas līmeņa korekciju un daudzpakāpju MMR noteikumiem.

Polkadot (DOT)

Pēc Polkadot vietējā marķiera iekļaušanas OKEx jūlijā DOT depozīts tagad ir pieejams. Lietotāji var sākt tirgoties ar DOT tūlīt.

OKEx pasākumos

Iepriekšējais notikums: OKEx sarunas – projekta serums ar Leniksu Lai un Semu Bankmanu-Frīdu

21. augustā OKEx finanšu tirgu direktorei Lennixai Lai bija prieks iztaujāt Serum dibinātāju un izpilddirektoru Semu Bankmanu-Frīdu (SRM). Jūs varat skatīties pilnīgs video uzzināt par Seruma veidošanas motivāciju un mērķiem, tā tehnoloģiskajām iezīmēm, jauninājumiem un turpmākajiem sadarbības plāniem ar OKEx.

OKExDeFi apaļā galda 7

OKEx DeFi apaļā galda 7 nosaukumam "Nākamā līmeņa kopienas: Decentralizētas autonomas pārvaldības jauns laikmets," mūsu izpilddirektors Džejs Hao runāja ar Aragonas līdzdibinātāju Luisu Kuendu.

Abonējiet mūsu oficiālais YouTube kanāls šai un citām mūsu OKExDeFi apaļā galda sērijas epizodēm.

Gaidāmais notikums: OKExDeFi AMA sērija: Aave

24. augustā mēs runāsim ar Aave tehnoloģiju evaņģēlistu Marku Zelleru, lai pārrunātu visu par populāro DeFi projektu. Jūs varat pievienoties AMA no plkst. 13:00 līdz 14:00 pēc mūsu laika oficiālais telegrammas kanāls.

OKExDeFi apaļā galda 8

28. augustā Aave dibinātājs un izpilddirektors Stani Kulechovs plāno pievienoties OKExDeFi apaļā galda astotajai daļai, lai apspriestu "DeFi savietojamība: Kripto kreditēšanas inovāciju iekļaušana."

Lietotāji var abonēt mūsu oficiālais YouTube kanāls lai apskatītu visas šīs sērijas epizodes.

Izpildiet OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map