OKEx iekļauj 6 DeFi žetonus, pārdēvē OKChain un turpina Jumpstart Mining

OKEx iknedēļas atjauninājums sniedz pārskatu par katru nedēļu organizētajām akcijām, konkursiem, sludinājumiem un diskusijām.

Šonedēļ OKEx mēs uzsāka savu otro OKEx Jumpstart likviditātes ieguves projektu Realio Network un kopš veiksmīgās uzsākšanas reģistrējām vairāk nekā 150 miljonus OKB kopējā iesaistītā vērtībā. Tikmēr OKExChain pēc tā pārdēvēšanas redzēja astoņus jaunus jauninājumus, savukārt OKEx Earn lietotājiem pievienoja Curve un YFII produktus, lai gūtu pasīvus ienākumus.

Arī mūsu DeFi ekosistēma šonedēļ atzinīgi novērtēja sešus jaunus marķierus, tostarp UNI, DHT, CNTM, WING, FRONT un WBTC, kā arī mūžīgos mijmaiņas darījumus ar monētām ar YFII un SUN..

Turklāt mēs ieviesām vēl vienu stop orderu optimizāciju, un notiek jauns DeFi tirdzniecības konkursu un akciju vilnis. Visbeidzot, neaizmirstiet pārbaudīt mūsu YouTube kanāls jaunajai OKExDeFiScoop sērijai un atkārtoti apmeklējiet mūsu pēdējo DeFi Talk ar YFII galvenajiem dalībniekiem.

Otrā Jumpstart kalnrūpniecība – Realio Network (RIO)

Mēs sākām savu otro Jumpstart Mining iniciatīvu ar Realio Network (RIO), izplatītu virsgrāmatu tīklu, kas paredzēts normatīvo aktu ievērošanai decentralizētajās ekosistēmās, un tas tika atvērts ar pārdošanas cenu 13,75x.

OKB īpašnieki tagad var likt savus OKB raktuvēs RIO žetoniem un izbaudīt bez maksas izvietošanu bez bloķēšanas perioda vai minimālās likmes. Uzziniet vairāk par RIO projektu un sāciet spēlēt tūlīt.

OKChain pārdēvēts par OKExChain

OKChain, atklātā pirmkoda publiskā blokķēde, ko izstrādājusi OKEx, ir oficiāli pārdēvēta par OKExChain. Papildus sasniegumiem daudzās jomās, ieskaitot darījumus sekundē, ķēdes pārvaldību un pārrobežu mehānismus, OKExChain ir astoņas galvenās iezīmes, kā parādīts zemāk.

Līkne & YFII: Jauni OKEx Earn papildinājumi

Lietotāji tagad var abonēt Curve un YFII vietnē OKEx Earn, iemaksājot USDC, USDT, DAI vai TUSD, lai nopelnītu procentus un bonusa žetonus.

Pārtraukt pasūtījuma iepriekš iestatītu TP / SL optimizāciju


Mēs ieviesām jaunu stop order optimizāciju OKEx, ļaujot lietotājiem iepriekš iestatīt stop-loss un / vai peļņas nosacījumus, atverot jaunu pozīciju. Uzziniet, kā darbojas apturēšanas pasūtījumi.

Akcijas

OKEx DeFi karnevāls

DeFi konkursu sērija nāk tikai un vienīgi pie mums oficiālā telegrammu grupa. 1. sezonā dalībnieki dalās ar balvu fondu 3000 ASV dolāru apmērā, kad viņi uzzina par DeFi, savukārt 2. sezona ietver depozīta un tirdzniecības izaicinājumu par kopīgu balvu fondu 25 000 ASV dolāru apmērā.. Reģistrējieties konkursos un uzziniet vairāk.

OKEx rudens vidus svinības

Mēs sākam OKEx rudens vidus svinības, lai koplietotu vairāk nekā 40 000 USDT OKB, TRX, HDAO, BTM un BTT. Akcijas laikā notiks vairāki tirdzniecības pasākumi, un pirmais ar TRON (TRX) tagad notiek. Reģistrējieties TRON pasākumam un uzziniet vairāk par akcijas grafiku un detalizētu informāciju.

Uniswap tirdzniecības notikums

Vienkārši noguldiet vai tirgojiet UNI, lai pievienotos mūsu Uniswap protokola saraksta svinībām un dalītu balvu fondu 100 000 USDT.

OKEx TGIF: paldies Dievam, ka tas lido!

Balsojiet par marķieri, kas, jūsuprāt, no 19. līdz 20. septembrim var pārspēt citus un dalīt balvu fondu līdz 100 USD. Pievienojieties šim notikumam mūsu vietnē.

Indijas DeFi karnevāls: P2P DeFi izloze (2. kārta)

Pievienojieties P2P DeFi izlozes izlozes akcijai, lai kopīgotu balvu fondu 355 000 Indijas rūpiju vērtībā – INR USDT pirms 20. septembra. Pabeidziet P2P darījumu jau šodien un aizpildiet veidlapu šeit piedalīties.

Jauni saraksti šonedēļ

OKEx šonedēļ uzskaitīja sešus jaunus DeFi žetonus, tostarp UNI, DHT, CNTM, WING, FRONT un WBTC, kā arī mūžīgos mijmaiņas darījumus ar monētām ar YFII un SUN..

Uniswap (UNI)

Mēs esam uzskaitījuši Uniswap spot tirdzniecību līdzās UNI maržas tirdzniecībai, uzkrājumiem, USDT maržinātajam mūžīgajam mijmaiņas darījumam un ar monētām marķētajam mūžīgajam mijmaiņas līgumam OKEx. Tagad jūs varat sākt tirgot UNI ar nulles tirdzniecības maksu un līdz pat 75x lielāku sviru.

dHedge (DHT)

Vienas pieturas vieta investīciju darbību pārvaldīšanai Ethereum blokķēdē dHedge ir vieta, kur jūs varat ieguldīt savu kapitālu, izmantojot dažādas stratēģijas, pamatojoties uz veiktspējas ierakstiem. Skatiet informāciju par sarakstu un sāciet tirdzniecību.

Pievienojieties depozīta akcijai līdz 21. septembra plkst. 10:00 pēc UTC, lai laimētu 20 USD DHT un dalītos balvu fondā 10 000 USD DHT.

Connectome (CNTM)

Connectome ir mākslīgā intelekta intelektuālā tehnoloģija balstīta robo-advisor platforma, kas ļauj novērtēt decentralizētus atvasinātos finanšu instrumentus un likviditātes iegūšanu, kā arī piedāvā robo-advisor un viedo klientu apkalpošanu ar vienu klikšķi. Uzziniet vairāk par ierakstu.

Spārns (WING)

Wing ir izstrādājis un veido DeFi platformu, kas paredzēta digitālo aktīvu kreditēšanas tirgum, atbalstot dažādu ķēdes sadarbības mijiedarbību starp dažādiem DeFi produktiem. Wing decentralizētais pārvaldības modelis un riska kontroles mehānisms paredz veicināt abpusēji izdevīgas attiecības starp aizņēmējiem, kreditoriem un garantiem. Skatiet informāciju par sarakstu un sākt tirdzniecību.

Frontier (FRONT)

Frontier ir ķēdes-agnostijas DeFi agregācijas slānis. Frontier pamatuzdevums ir nogādāt būtiskus DeFi gabalus lietotājiem visās platformās, kuras viņi vēlas. Līdz šim Frontier ir pievienojis atbalstu DeFi vietnē Ethereum, BandChain, Kava un Harmony. Izmantojot Frontier lietojumprogrammas, lietotāji var piedalīties protokolu izsekošanā un pārvaldībā, izlozē, aktīvu maiņā ar vislabāko likmi, likviditātes nodrošināšanā, CDP izveidošanā un uzraudzībā un citur. Uzziniet par sarakstu un sāciet tirdzniecību.

Iesaiņots Bitcoin (WBTC)

WBTC nodrošina lielāku likviditāti Ethereum ekosistēmā, ieskaitot decentralizētas biržas (DEX) un finanšu lietojumus. WBTC ļauj izmantot Bitcoin marķieru tirdzniecībai, standartizējot Bitcoin ERC-20 formātā un izveidojot viedus līgumus. Skatīt saraksta informāciju un sākt tirdzniecību.

YFII & SUN Monētu mūžīgie monētas

Pastāvīgie monētu mijmaiņas darījumi ar YFII un SUN tiek veikti no 17. septembra plkst. 11:00 pēc UTC, un lietotāji var sākt tos tirgot ar līdz pat 75x lielāku kredītplecu. Skatiet informāciju par sarakstu.

OKEx pasākumos

Iepriekšējais notikums: OKExDeFiScoop sērija

Mūsu jaunā #OKExDeFiScoop sērija vietnē YouTube ir paredzēta, lai kļūtu par visu lietu #DeFi galamērķi.

Pirmajā epizodē mēs uzaicinājām Evan Kereiakes, Āzijas ekosistēmas izaugsmes vadītāju Celo Labs, lai izskaidrotu Celo platformas pamatu, tās mobilo sakaru pieeju un globālo aliansi, kurā ietilpst vairāk nekā 100 partneri, kuri strādā ar kopīgu misiju sasniegt finanšu iekļaušana. Abonējiet mūsu YouTube kanāls un pārbaudiet pilnu epizodi.

Otrajā epizodē mums ir Niks Martitschs, Compound Finance biznesa attīstības asociētais darbinieks, runājot par uzņēmuma pašreizējo ekosistēmu, aizraujošajām lietām Compound un OKEx un par to, kā projekts nojauc šķēršļus vispārējai ieviešanai. Pārbaudiet visu epizodi.

OKEx DeFi apaļā galda 9: YFII

OKEx DeFi apaļā galda 9 nosaukumā "IYO Revolution: Inovatīvais DeFi saimniecības lauks," mūsu izpilddirektors Džejs Hao runāja ar YFII kopienas locekļiem, apspriežot tādas tēmas kā drošības auditi DeFi un DeFi Ķīnā.

Abonējiet mūsu oficiālais YouTube kanāls šai un citām mūsu OKExDeFi apaļā galda sērijas epizodēm.

Gaidāmais notikums: OKExDeFi AMA sērija ar atlēciena marķieri (BOT)

22. septembrī mēs parunāsimies ar Chandler Song, Bounce Token līdziniciatoru oficiālais telegrammas kanāls. Pievienojieties mums no plkst. 6:00 UTC, lai piedalītos tiešraidē par šo DAO finanšu izsolēs un norēķinos.

Izpildiet OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map