Aktīvu sintēze: pavisam jauns ceļš uz tokenizētiem reālās pasaules aktīviem

Uzņēmumā OKEx mēs pastāvīgi skatāmies nākotnē – un uzskatām, ka tas nozīmē DeFi.

Lai izplatītu ziņu, mūsu izpilddirektors Džejs Hao rīko jaunu virtuālu #OKExDeFi apaļā galda sarunu sēriju ar dažādu nozaru līderiem, lai pārrunātu viņu progresu, ieskatus un nākotnes plānus decentralizētajā finansēšanā..

Šajā apaļajā galdiņā Džejs intervē Džordanu Momtazi, galveno līdzstrādnieku Synthetix. Jordānija ir palīdzējusi vadīt Synthetix protokolu no tā baltās grāmatas līdz trešajam lielākajam DeFi projektam kriptogrāfijā. Viņš vada projekta darbības un nāk ar daudzām starta un korporatīvajām pieredzēm, tostarp PayPal un Singtel.

Šeit ir galvenie apaļā galda akcenti.

Džejs: Papildus tam, ka decentralizēti tiek nodrošināts ķēdes pakļaušana jebkuram aktīvam, jo ​​īpaši reālajam aktīvam, Synthetix ļauj lietotājiem tirgot šo aktīvu atvasinājumus – sākot no precēm līdz akcijām. Kā Synthetix palielina lietotāju piekļuvi tradicionālajiem finanšu tirgiem?

Džordans: Pirmā acīmredzamā lieta, par ko mēs patiešām iestājamies, ir platformas bez atļaujas raksturs. Tas ir decentralizēts un pakāpeniski kļūst arvien decentralizētāks, taču tas ir bez atļaujas. Nav reģistrēšanās procesa, nav ierobežojumu – tas ir tikai protokols, kas ļauj lietotājiem mijiedarboties ar šiem īpašumiem.

Ārpus pašu sintēžu un ekspozīcijas, kuru varat iegūt šiem aktīviem, mēs esam izveidojuši arī bināro opciju saskarni. Binārais variants ir veids, kā lietotāji var izmantot mūsu rīcībā esošos aktīvus un, protams, prognozēt noteiktu notikumu vai mērķu iznākumu. Mēs arī veidojam nākotnes platformu, līdzīgu dYdX un virkni citu gaidāmo decentralizēto nākotnes platformu.

Mūsu mērķis ir kļūt par decentralizētu BitMEX, tāpēc mēs patiešām cenšamies šo risinājumu decentralizēti un bez atļaujas nodot lietotājiem. Ir vairāki produkti, kas mums ir vai būs, vai arī tēma ir tāda, ka tiem nav atļaujas un viss notiek ķēdē.

Džejs: Gandrīz pirms nedēļas Synthetix fonds tika likvidēts, un tagad pārņem trīs DAO: ProtocolDAO, GrantsDAO un SynthetixDAO. Kā šīs izmaiņas iezīmē fāzes nobīdi Synthetix pārvaldībā? Ko tas nozīmē Synthetix kopienai?

Džordans: Tas bija liels pagrieziena punkts Synthetix – tāpēc paziņojums acīmredzot bija brīdī, kad viss tika izpildīts un pāriet pāri … bet tas bija darbs, kas turpinājās diezgan ilgu laiku. Tagad mums ir trīs DAO, kas aptver trīs dažādas atbalsta jomas.

Mums ir GrantsDAO, kas ir paredzēts sabiedrisko labumu finansēšanai – tātad mums ir GrantsDAO faktiski iesaistīts cilvēku kopums, galvenokārt sabiedrība. GrantsDAO būtībā balso par atbalstāmiem projektiem, kas veido instrumentus vai jebkura cita veida ekosistēmas atbalstu. GrantsDAO ir paredzēta, lai veicinātu attīstību un instrumentus visā ekosistēmā.

Mums ir ProtocolDAO, kas būtībā ir četri no astoņiem multisegiem, kas veic visus galvenos jauninājumus – tātad viss, kas saistīts ar jauninātajiem līgumiem vai pievienotajiem produktiem, iet caur ProtocolDAO, kas ir atsevišķa cilvēku grupa.

SynthetixDAO būtībā ir kase. Synthetix DAO finansē visas iesaistītās grupas un būtībā ir atbildīga par ekosistēmas un paša pamata protokola finansēšanu.

Iemesls, kāpēc tas ir svarīgi, ir tas, ka tas ir solis uz sabiedrības iekļaušanu lēmumu pieņemšanā jaunināšanas procesā – un tas ir solis uz kāda veida žetonu turētāju balsošanu vai dalību.


Džejs: Ko jūs cerat, ka centralizētie spēlētāji, piemēram, OKEx, var darīt vairāk, lai atvieglotu DeFi telpu?

Džordans: Pašlaik DeFi klājas salīdzinoši labi. Acīmredzot tas kļūst arvien vairāk pazīstams kā kategorija kriptogrāfijā, bet, es domāju, skaitļi un auditorija, kas ir tādām grupām kā OKEx – mēs šobrīd ne tuvu neesam.

Visiem DeFi projektiem, manuprāt, cieši jāsadarbojas ar jau izveidotiem spēlētājiem – vispirms jāpiedalās zināšanu bāzē, kas jums ir, bet mēģināt izmantot jūsu izveidotās platformas kā veidu, kā izplatīt informētību kā veidu, kā paplašināt ziņojumus. un iespējas DeFi.

Es domāju, ka notiks divu veidu pasaules – decentralizētās un centralizētās pasaules – konverģence. Es domāju, ka kāds, kas pozicionēts kā OKEx, vēlētos daudz izglītot un daudz izpratni par lietām, kuras DeFi patiesībā cenšas darīt.

Džejs: Iesakiet vienu vārdu, lai aprakstītu DeFi nākotni – un kāpēc?

Džordans: Viens vārds … es teiktu, ka tas būtu "unikāls." Es domāju, ka šāda veida koordinācijas spēles un koordinācijas sistēmas vēl nekad nav tikušas darītas šajā mērogā. DeFi saliekamība – veids, kā produkti tiek uzbūvēti virs produktiem, ir ļoti, ļoti unikāls. Ir diezgan aizraujoši būt tā vidū.

Šis skaidrojums skaidrības labad ir rediģēts.

Izpildiet OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map