Tirgus noskaņojums ir bullish, bet Bitcoin drīz sasniegs galvenos pretestības līmeņus: Market Watch Weekly

Pēdējās nedēļas laikā kriptovalūtu tirgus ir strauji pieaudzis. Saskaņā ar OKEx spot cenu datiem, Bitcoin (BTC) pēdējo septiņu dienu laikā ir pieaudzis par 6.31 procentiem, kas ir sestais nedēļas pēc kārtas pieaugums.

Ethereum (ETH) pieauga par 10.1 procentiem, iespējams, tāpēc, ka lietotāji ar nepacietību gaida ETH 2.0 Testnet palaišanu. Ethereumprice.org izlaists a jauns rīks lai aprēķinātu Ethereum 2.0 likmju balvas.

Tezos (XTZ) pagājušajā nedēļā pieauga par 22,76 procentiem, un tas ir ieguvums no tā, ka 93 procenti no XTZ kopējās tirāžas (aptuveni 1,9 miljardi USD) ir bloķēti StakingRewards.com dati.

Visas šīs kriptovalūtas ir gandrīz pilnībā atguvušās no vēsturiskās pārdošanas, kas notika 12. martā.

% cenas izmaiņas pēdējās nedēļas laikā. Avots: OKEx

“Kriptogrāfija kļūst karsta”

Freds Vilsons, AVC emuāra autors, nesen ierakstīja “Kripto kļūst karsts un visi vēlas iesaistīties darbībā” ierakstā ar nosaukumu “Notikumu virzīta izaugsme”. Freda novērojums atbilst ķēdes matricām.

To skaits Aktīvās entītijas (7 dienu slīdošais vidējais rādītājs) Bitcoin tīklā ir palielinājies līdz augstākajam līmenim kopš 2019. gada jūlija, liecina datu sniedzēja Glassnode diagramma.

Aktīvo vienību metrika atspoguļo Bitcoin aktīvās adreses. Turklāt ir pārsniegts to adrešu skaits, kuru īpašumā ir vismaz 0,1 Bitcoin 3 miljoni pirmo reizi kopš 2017. gada beigām līdz 2018. gada sākuma tirgus uzplaukumam.

Bitcoin: aktīvās vienības (7D slīdošais vidējais). Mērce: Glassnode

Visi šie dati liecina, ka tirgus uzticība nav iznīcināta vai tā ir ātri atjaunojusies. The Kripto bailes & Alkatības indekss liecina arī par lēnu tirgus uzticības pieaugumu.

Saskaņā ar Arcane Research jaunāko ziņojumu, kas publicēts 24. aprīlī, “indekss kopš 9. marta ir bijis diapazonā“ Extreme Fear ”, kas ir ilgākais periods, kopš reģistrēts 2018. gada februārī.” Zem 20 norāda, ka tirgus atrodas apgabalā “Extreme Fear”.

Kripto bailes & Alkatības indekss. Avots: alternatīva.me

Vairāk labu ziņu no Ķīnas tirgus

25. aprīlī, palaišana pasākums valdības vadītajai blokķēdes infrastruktūras iniciatīvai, Blokķēdes balstīts pakalpojumu tīkls (BSN) notika Pekinā. Šis notikums iezīmē BSN oficiālu ienākšanu komercplatībās un aizjūras beta versijas atvēršanu. Uz Blockchain balstīts pakalpojumu tīkls (BSN) ir starpmākoņu, starpportālu, starpsistēmu globāls infrastruktūras tīkls, ko izmanto, lai izvietotu un darbinātu visu veidu blokķēdes lietojumprogrammas. BSN mērķis ir mainīt esošo problēmu ar augstajām izmaksām, kas saistītas ar blokķēdes lietojumprogrammu izstrādi un ieviešanu, nodrošinot izstrādātājiem publiskas blokķēdes resursu vides.

Pagājušās nedēļas sākumā Sina jaunumi atklāja, ka Starbucks un Mcdonalds ir vieni no mazumtirdzniecības gigantiem, kas uzaicināti piedalīties DCEP – digitālā Renminbi (RMB) – izmēģinājumos Ksionganas Jaunā apgabala pilsētā. DCEP ir digitālā valūta, kas tiek uzskatīta par vienu no pirmajām šāda veida valūtā. Tas tiks nodrošināts ar 1: 1 ar Ķīnas nacionālo valūtu RMB.

Ebang, lielākais ķīniešu Bitcoin ieguves platformu ražotājs, oficiāli iesniegts par 100 miljonu ASV dolāru IPO ar nolūku iekļūt sarakstā vai nu NYSE, vai Nasdaq. Ebanga sāncensis Cannan Inc (Nasdaq: CAN) pagājušajā gadā nonāca publiskajā telpā, bet Cannan’s akciju cenas kopš iekļaušanas sarakstā ir samazinājies par vairāk nekā 50 procentiem.

Kalnrūpniecības aparatūras karš kļūst nežēlīgs. 17. aprīlī MicroBT paziņoja trīs jaunas ieguves platformas tiešsaistes konferencē. Marta beigās gāja Bitmaina vismodernākā kalnrūpniecības platforma – Antminer S19 izpārdošanā, izpārdošana 24 stundu laikā. Katrs aparatūras uzņēmums gatavojas Bitcoin trešajai pusei, kad ieguves atlīdzība tiks samazināta uz pusi un ir sagaidāms, ka neefektīvāki kalnrači tiks izstumti.

Buļļu skrējiens gatavojas sasniegt vairākus galvenos pretestības līmeņus

OKEx BTC / USDT nedēļas diagrammā Bitcoin ir palielinājies sešas nedēļas pēc kārtas. Iepriekšējo reizi šāda veida veiktspēju mēs redzējām aptuveni 2019. gada martā, pēc tam Bitcoin sāka vērša skrējienu no 4000 USD līdz virs 13 000 USD.

Neskatoties uz to, ka pašreizējie īstermiņa un vidēja termiņa modeļi ir vērojami uz vēršu tendenci, apgabals no 7800 līdz 8000 ASV dolāriem ir ļoti tuvu 12. marta avārijas sākuma līmenim. Turklāt cena joprojām saskaras ar vairākiem gaidāmajiem galvenajiem pretestības līmeņiem. Vidējā līnija Bollingera lentes nedēļas grafikā ir aptuveni 7860 USD, un 100 dienu mainīgais vidējais rādītājs svārstās netālu no 7985 USD.

Saskaņā ar mūsu jaunāko Futures piektdienas analīzi, iknedēļas pārskatu par ceturkšņa Bitcoin nākotnes darījumiem OKEx, Bitcoin nākotnes līgumi ir atgriezušies, kas nozīmē, ka nākotnes līgumu cenas ir augstākas nekā tūlītējās cenas. Pozitīva prēmija norāda uz optimistisku tirgus noskaņojumu par cenu kustību.

Turklāt nākotnes līgumu tirgū Arcane Research savā pēdējā ziņojumā no 24. aprīļa atzīmēja, ka “OKEx pagājušajā mēnesī ir stabili nodrošinājis savu augstāko pozīciju ar aptuveni 28% lielu tirgus daļu”.

Kā minēts pagājušās nedēļas tirgus pārskatā, jo Bitcoin cena joprojām uzrāda pozitīvu korelāciju ar S&P 500, mums vajadzētu apskatīt makroekonomiku.

24 procenti S&P 500 uzņēmumiem ir ziņots peļņa par faktu kopas datiem, kas ir par 15,8 procentiem mazāk nekā pirms gada. Šonedēļ par rezultātiem ziņos 172 lielākie uzņēmumi, tostarp populāro tirgus akciju FAANG, MSFT un TSLA.

Paredzams, ka federālās atklātā tirgus komitejas (FOMC) sanāksme šonedēļ saglabās procentu likmes. Sākotnējie bezdarbnieka pieprasījumi, pamatinflācija un Čikāgas PMI tiks atbrīvoti ceturtdien, kamēr IHS Markit un ISM ražošanas indekss tiks izlaisti piektdien, kā arī automašīnu pārdošanas numuri.

Tirgus dalībniekiem būtu jāturpina rūpīga tirdzniecība, mēs joprojām nevaram izslēgt iespēju dubultot kritienu akciju tirgū.

Atruna: Šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un tas nav jāinterpretē kā ieteikums iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Sekojiet OKEx vietnē:

Steemits: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me