Tehniskais nedēļas izdevums: tiek veikta uz pusi samazināšana, kas notiks tālāk?

Galvenās līdzņemšanas iespējas

 • Pēc tam, kad naktī Āzijā notika trešais BTC samazinājums uz pusēm, kriptovalūtu tirgi bija salīdzinoši mierīgi.
 • Tirgotāji un investori koncentrējas uz hash likmes attīstību, jo daži analītiķi uzskata, ka tas varētu samazināties līdz pat 30% pēc pusi.
 • Tehniskie rādītāji parādīja, ka galvenie altkoīni joprojām nav izgājuši no meža.

Tirgus pārskats

Kriptogrāfijas valūtas tirgi otrdien Āzijā bija jaukti maisiņi pēc tam, kad naktī notika Bitcoin samazināšanas pasākums. Cena BTC ir bijis diapazonu ierobežojošs starp USD Agrīnā Āzijas sesijā no 8500 līdz nedaudz zem 9000. Tajā pašā laikā tirgi ir redzējuši ADA pieauga vairāk nekā par 9%, un BSV ieguva aptuveni 4%. No otras puses, XEM un DGB atteicās no apmēram 6% no vērtības.

Tā kā cenas BTC šķiet, ka cīnās, lai atgūtu USD 9000 līmeņu gadījumā tirgos varētu sagaidīt tuvāko dienu laikā vairāk īso pozīciju slēgšanu. OKEx galvenais kvantitatīvais stratēģis Tomass Tse atzīmēja, ka tirgotāji varētu vēlēties pirmajās trīs dienās pēc pusi samazināšanas atcelt savas iepriekšējās īsās pozīcijas.

Dati par ķēdi būtu vēl viena uzmanība tirgū pēc pusi. Dati no blockchain.com parāda, ka bitkoina jaukšanas līmenis bija gandrīz visu laiku augstākais, kad notika uz pusi samazinošais notikums. Ieguldītāji varētu vēlēties uzzināt, vai šī jauktā tendence ir noturīga, jo tas varētu atklāt kalnraču noskaņojumu par cenu un to, kā viņi vērtē tirgus.

Mollija, HashKeyhub mārketinga vadītāja, twitted ka BTC hash jauda tuvāko dienu laikā varētu samazināties pat par 30%, samazinoties kalnrūpniecības peļņai. Uzziniet vairāk par to, kam datu tirgus dalībniekiem būtu jākoncentrējas laika posmā pēc pusi.

1. attēls: Bitcoin hash likme (no 12. maija) 2. attēls: BTC Put / Call Ratio

Tirgotāji var arī vēlēties uzmanīgi sekot BTC pārdošanas / zvana attiecībai, kas tikko nāca no nesenā maksimuma. Mūsu iepriekšējā publikācijā <Opciju tirgi izrāda mazāku entuziasmu par BTC uz pusi>, mūsu komanda norādīja, ka augstāka attiecība varētu norādīt, ka tirgotāji ir bijuši lētāki par cenu. Ja tiek apstiprināts koeficienta pagrieziens, tas varētu liecināt, ka opciju tirgotāju starpā varētu notikt ievērojama noskaņojuma maiņa.

Citur altcoin telpā mēs varam redzēt dažas notikumu virzītas cenu darbības. Tirgi redzēs ETC, ATOM, un XLM šonedēļ rīkos lielus pasākumus. TETA vērotāji, iespējams, pievērsīsies Mainnet 2.0 palaišanai, kas sagaidāms vēlāk šomēnes.

Cenu analīze

BTCUSDT – Stikls ir pustukšs, puse pilns

 • BTCUSDT atkāpās līdz 8000 rokturu vidum pēc tam, kad nebija izdevies atgūt jūnija pretestības līmeni. Kaut arī cena ir parādījusi sākotnējo atbalstu USD 8000 apgabalā, mēs nevaram pilnībā izslēgt iespēju iet zem 8000.
 • Moments varētu būt zilonis šeit esošajā telpā. MACD tikko izstrādāja ikdienas lācīgu krosoveru, kas norāda uz pozitīvā impulsa palēnināšanos.
 • MOM rādītājs atkāpās līdz iepriekšējiem atbalsta līmeņiem. Ja no šejienes tiek novērots turpmāks pārkāpums, tas var stiprināt īstermiņa perspektīvu BTC lācīgs gadījums.
 • Tomēr cenu atgūšana no šejienes varētu būt iespējama. 4. attēlā parādīta CME nākotnes līgumu ikdienas diagramma, kas radīja atšķirību no 9820 līdz 9275. Mūsu lasītājiem, iespējams, būtu jāzina, ka CME nākotnes diagrammas mēdz novērst tās radītās nepilnības, lai gan laiku varētu būt grūti noteikt. Citiem vārdiem sakot, trūkumu aizpildīšanas darbības varētu nosūtīt cenu atpakaļ uz augšējiem 9000 rokturiem.
 • 8400 varētu būt pirmais lācīšu novērošanas līmenis. Ja tas redzams, tas varētu palielināt iespēju pārbaudīt 38,2% Fibonači retracementu pie 7900. Buļļiem 11. maija augstākais punkts 9160 ir kritisks. Ja šodien pāris var ražot svečturi, kura augšējā ēna ir augstāka nekā 11. maija svečturis, tas varētu stiprināt mītiņa gadījumu.

3. attēls: BTCUSDT ikdienas diagramma

4. attēls: CME Bitcoin nākotnes ikdienas diagramma

ETHUSDT – centieni bija veltīgi?

 • Mēs esam apskatījuši ETHUSD nedēļas diagramma mūsu publikācijā aprīļa beigās un uzsvēra, ka pāris ir pārbaudījis vienu no tā daudzgadīgajām pretestībām. Pārim nav izdevies atgūt šādus pretestības līmeņus (5. attēls).
 • Pārim joprojām var draudēt vēl viens ikdienas tendences atbalsta tests (6. attēls), kas ir tuvu 180 līmeņiem.
 • MACD ir palielinājies negatīvajā jomā, un RSI jau ir salīdzinoši zemā līmenī. Tomēr šķiet, ka pāris vēl nav pārdots. Tāpēc mēs uzskatām, ka joprojām varētu būt vieta negatīvajai pusei.
 • 175 līdz 180 būtu galvenā uzmanības joma. Pārtraukums zem šī apgabala var izraisīt vairāk pārdošanas. Kamēr 193 varētu būt galvenā uzmanība.

5. attēls: ETHUSD nedēļas diagramma

6. attēls: ETHUSD ikdienas diagramma

XRPUSDT – Nākamie trūkumi?

 • XRPUSDT var rasties lielāks pārdošanas spiediens, jo cena ir mainījusies ap 50 dienu slīdošo vidējo līmeni.
 • Moments ir ievērojami izbalējis. Pēdējo divu nedēļu laikā galīgais oscilators ir radījis zemākus augstumus, un stohastiskais ir sadalījies zemāk par iepriekšējo zemāko līmeni.
 • Mēs uzskatām, ka pāris varētu atkārtoti pārbaudīt 11. maija zemāko līmeni – 1955. Ja pārim neizdevās atrast atbalstu šādos līmeņos, vidējā termiņā varētu kļūt lielāka iespējamība, ka Fibonači retracements līdz 38,2% vidējā termiņā būs 0,1644..

7. attēls: XRPUSDT ikdienas diagramma

ADAUSDT – Rallijam pietrūkst tvaika?

 • ADAUSDT ir bijis viens no vislabāk izpildītajiem alt-pāriem otrdienas Āzijas sesijas laikā, ieguvis vairāk nekā 9%.
 • Tomēr buļļi no šejienes var izskatīties noguruši. RSI ir izveidojusi trīskāršu lācīgu atšķirību ar trim zemākām zemākajām cenām, savukārt cenu tendence joprojām galvenokārt saglabājās tuvu 0.05 līmenim.
 • Turklāt MACD lāču krustojums ir paplašinājies, kas liecina, ka pozitīvais impulss ir palēninājies.

Līmenī mēs uzskatām, ka 100-SMA varētu būt pirmā atsauce, kas ir gandrīz 0,043. Ja tas ir redzams, visticamāk varētu būt 0,0422 atkārtotā pārbaude, kas ir 61,8% Fibonacci retracement.

8. attēls: ADAUSDT ikdienas diagramma

Autors: Sairuss Ip

Pētījumu analītiķis, OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me