OKEx tehniskais nedēļas izdevums: 2020. gada 9. marts

Tā ir haotiska pasaule.

Kriptogrāfijas tirgotāji un vērotāji no nedēļas nogales atgriežas ar asins vannu plašākos kriptovalūtu tirgos. Cenas bitcoin strauji kritās par 8% un īsi nokritās zem 8000 līmeņiem, bet vadīja tādus altkoīnus kā ETH, EOS, un LTC cieta dažus divciparu zaudējumus.

Fakts, ka svārstības lielāko aktīvu klasēs ir palielinājušās sakarā ar koronavīrusa uzliesmojumu visā pasaulē un pieaugošajām bažām par tā iespējamām ekonomiskajām sekām. Rakstīšanas laikā, WTI cenu kara dēļ avarēja 25%, akcijas Āzijā samazinājās par 5-6%. Tajā pašā laikā pieauga pieprasījums pēc patvērumiem. Ar USDJPY pieskārās 101.50 un zelts cenas vienkārši kautrējas no USD 1700 līmeņa.

Tā kā lāču noskaņojums, šķiet, ir pastiprinājies, mūsu dati rāda, ka bitkoina impulss ir samazinājies, un tas varētu liecināt, ka tirgi sāk stabilizēties. OKEx BTC Long / Short Ratio kopš februāra beigām pārvietojas lejupejošā tendencē, un nedēļas nogalē Raito sasniedza 1.71, kas ir zemākais līmenis kopš 8. februāra.

Zemāks rādītājs nozīmē, ka laika gaitā bija mazāk OKEx tirgotāju ar neto īsajām pozīcijām, un viņu īsās pozīcijas potenciālā peļņa ir samazinājusies. To bieži uzskata par tirgus atgūšanas pazīmi.

1. attēls: OKEx BTC garš / īss (attiecības avots: OKEx)

Turklāt jaunie Sentix dati rāda, ka investori, šķiet, saglabā Bitcoin aizspriedumus kā drošu patvērumu, neskatoties uz nesenajiem atšķirīgajiem rezultātiem ar zelts un JPY.

2. attēls: Sentix stratēģiskā aizspriedumi – Bitcoin (USD) (Avots: Sentix)

Tirgus varētu vēl vairāk realizēt BTC vērtības raksturu un patvēruma raksturojumu, ja globālais riska noskaņojums saglabājas, un tas vidējā termiņā potenciāli varētu būt BTC cenu virzītājspēks..

Cenu analīze

BTCUSDT – vēl viens nāves krusts top?

 • Mūsu pēdējā izdevumā Technical Weekly mēs uz to esam norādījuši BTC cenām vajadzētu atjaunoties pēc pārdošanas februāra beigās, un cenai bija lielākas cerības. Tomēr lāči atguva kontroli pieaugošās globālās nenoteiktības dēļ.
 • Nesenās cenu darbības ir noslīdējušas 10 dienu vidējo rādītāju zemāk, un šķiet, ka tas drīzumā radīs lāču krustojumu ar 200 dienu slīdošo vidējo rādītāju. Tomēr mēs uzskatām, ka nāves krusts nav uzticams signāls, ņemot vērā jaukto vēlētāju aktivitāti pagātnē.
 • Visi trīs galvenie impulsa rādītāji bija pārdotajā apgabalā, un pašreizējā situācija ir nedaudz līdzīga novembra vidum, kur BTC cenas kritās no 8200 līdz 6500 līmeņiem.
 • Mēs uzskatām, ka BTC īstermiņa lejupslīde ir samazināta, un impulsam vajadzētu atbalstīt cenu, lai stabilizētos vai panāktu īstermiņa atsitienu. Pagaidām decembra maksimumi – 7600 apgabali – varētu būt pienācīgs atbalsts.

3. attēls: BTCUSDT – ikdienas diagramma (Avots: OKEx; Tradingview)

ETHUSDT – vairāk vietas, kur nokāpt?

 • ETHUSDT saglabājas krietni virs 200 dienu slīdošā vidējā līmeņa, lai gan bitkoīns jau ir tirgojies zem šāda līmeņa. Tā varētu būt viena no norādēm uz to ETH vēl var būt vairāk vietas doties uz dienvidiem.
 • Fakts, ka pāris joprojām nav pārpārdots, neskatoties uz izpārdošanu pēdējās divās dienās, kas pastiprināja īstermiņa lāču lietu. Tomēr pašreizējie līmeņi īstermiņa apakšai var nebūt pārāk tālu.
 • 200 dienu slīdošais vidējais rādītājs 175 apgabalā sakrita ar 23,6% Fibonacci retracement un pretestības pagrieziena atbalsta līmeni janvāra vidū, un tas varētu būt pirmais skatāmā līmenis.
 • Ir vērts atzīmēt, ka kopējais ETH bloķēts DeFi ir izslēgts no nesenajiem kritumiem un kopš pagājušā mēneša beigām ir atsities. Šādas tendences turpināšanās varētu stiprināt turpmākās īslaicīgās atlēcošās bumbas.

4. attēls: ETHUSDT – ikdienas diagramma (Avots: OKEx; Tradingview) 5. attēls: ETHUSD bloķēts DeFi (Avots: DeFi Pulse)

BCHUSDT – Lāču maiņa pēc galvas un plecu zīmējuma?

 • BCHUSDT pirmdienas Āzijas sesijā tirgojās par 13% zemāk un saskaņā ar cenu samazinājās zem 200 dienu slīdošā vidējā līmeņa BTCNeseno cenu darbību.
 • Pāris ir izveidojis galvas un plecu zīmējumu un ir tirgojies zem kakla līnijas. Pārrāvums zem kakla līnijas var liecināt par lāča maiņu, kas varētu būt izveidojusies, un tam ir tendence stiprināt negatīvo tendenciozitāti, lai gan apgriešanās attīstībai varētu būt vajadzīgs laiks.
 • Pirmdienas zemākais rādītājs 258,18 varētu būt kritisks līmenis, lai skatītos, ja tas ir salauzts, tas varētu atvērt durvis pret apakšējiem 230 rokturiem.

6. attēls: BCHUSDT – ikdienas diagramma (Avots: OKEx, Tradingview)

ALGOUSDT – Lāču maiņa apstiprināta… vēlreiz?

 • Līdzīgs galvas un plecu modelis ir redzams arī ALGOUSDT. Nejaušība ir tāda, ka pāris ir tirgojies arī zem kakla līnijas pēc tam, kad februāra vidū notika lāču impulsa novirze..
 • Tagad cena ir nokritusies atpakaļ uz iepriekšējo sānu kanālu. Ja cena nespēja aizvērt augstāk par iepriekšējo kanāla pretestību pie 0,31, tas varētu stiprināt pāra vidēja termiņa lāču gadījumu.
 • Mēs neceram, ka īstermiņā cena nokritīsies zem 0,2; tomēr, ja tirgus noskaņojums vēl vairāk pasliktināsies, tas varētu ļaut cenai pakāpeniski novirzīties uz 0,26-0,26 apgabalu.

7. attēls: ALGOUSDT – ikdienas diagramma (Avots: OKEx; Tradingview)


Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map