OKEx tehniskais nedēļas izdevums: 2020. gada 17. februāris

Noskaņojums plašākā kriptovalūtu tirgū ir sajaukts pēc tam, kad pirmdien Āzijas sesijas laikā bitkoina cenas atkāpās no 10400 līmeņiem līdz aptuveni 9800. Dati liecina, ka tirgus dalībnieku domas par vidējā termiņa prognozēm par vadošo kriptovalūtu bija neskaidras. Jauna Sentix aptauja liecina, ka institucionālajiem investoriem ir mazliet pesimistisks viedoklis par bitcoin, savukārt privātie ieguldītāji ir bijuši samērā pozitīvi. Tomēr noskaņojuma sadalījums drīz varētu izraisīt cenu svārstību pieaugumu.

Sentix rīkotājdirektors Patriks Husijs sacīja: “ikreiz, kad radās tik liela viedokļu atšķirība, tas pēc tam kļuva aizraujošs. Tas notika tāpēc, ka vienai no investoru grupām bija lielāka vajadzība pēc korekcijas retrospektīvi. Galu galā privātie investori bieži pārņēma vadību, kad aizspriedumu plaisa palielinājās. ”

1. attēls: Sentix Bitcoin stratēģiskā aizspriedumi – Inst. Vs. Rtl. (Avots: Sentix) 2. attēls: CME Bitcoin nākotnes 1 stundas diagramma (Avots: Tradingview)

Tirgotāji nevēlēsies palaist garām CME bitcoin nākotnes darījumu stundas starpību. CME bitcoin nākotnes darījumi pirmdien tika atvērti ar vienas stundas starpību, un starpība atrodas starp 10460 līdz 10080. Mūsu iepriekšējās publikācijās mēs esam norādījuši, ka CME bitcoin nākotnes līgumu plašā aizpildīšanas tendence. Ja redzams, BTC pirms nākamās izstrādes varētu sasniegt gandrīz 10500.

Citur mēs esam redzējuši diezgan daudz sarkanā krāsā, jo ETH atteicās no vairāk nekā 7%, savukārt XRP samazinājās par aptuveni 10%. Mazākiem nosaukumiem, piemēram, TRX un ATOM, ir samazinājies vairāk nekā 10%. Mēs vēlamies izcelt kopējo zemāk esošo kriptogrāfisko ex-BTC tirgus ierobežojumu diagrammu, kas varētu satraukt dažus altcoin vērotājus. Diagramma nespēja atgūt pirmos pretestības līmeņus 120B tuvumā. Lai gan ir pāragri saukt atgriezenisko saiti, taču korekcijas turpināšana varētu apšaubīt plašāka altcoin rallija ilgtspēju.

3. attēls: Kopējais kriptogrāfijas ex-BTC tirgus ierobežojums (Avots: Tradingview)

Cenu analīze

BTCUSDT

 • Mūsu pēdējā izdevumā Tehniskais nedēļas izdevums, mēs esam norādījuši, ka BTCUSDT rallijam var būt nepieciešams veikt īstermiņa pārtraukumu, pirms atgūt oktobra maksimumu 10500.
 • Mēs uzskatām, ka pašreizējā kanāla apakšējam atbalstam vajadzētu būt labam, un 38,2% Fibonači retracements 9300 tuvumā būtu vēl viens atbalsta līmenis.
 • Šķiet, ka tiek veidots ikdienas zelta krusts, un tiek noteikts, ka 50 dienu slīdošais vidējais rādītājs paaugstināsies virs 200 dienu slīdošā vidējā. Pēdējais šāda veida zelta krusts izraisīja masveida mītiņu no maija līdz jūlijam.
 • Tomēr OKEx BTC Long / Short Ratio palika YTD augstākajā līmenī, kas varētu liecināt, ka kāds lielāks kapitāls ir bijis īsās pozīcijās, un to potenciālā peļņa varētu būt ievērojami augstāka nekā ilgtermiņa.

4. attēls: BTCUSDT ikdienas diagramma (Avots: OKEx; Tradingview) 5. attēls: OKEx BTC Long / Short Ratio (Avots: OKEx)

LTCUSDT

 • LTCUSDT var sākt stabilizēties, jo pāris atkārtoti pārbauda savu 4 stundu tendenču atbalstu.
 • RSI lasījums liecina, ka pārim varēja būt īstermiņa pārpārdošana. Pēdējā mēneša laikā cena bija atjaunojusies, kad 4 stundu RSI nokrita zem 30.
 • Turklāt kopš janvāra sākuma 200-MA (purpura līnija) nav apdraudēta, un tas varētu būt vēl viens atbalsta līmenis.

6. attēls: LTCUSDT 4 stundu diagramma (Avots: OKEx; Tradingview)

BSVUSDT

 • BSVUSDT ir tuvojies kritiskajam atbalsta līmenim, jo ​​pirmdienas Āzijas tirdzniecībā pāris ir samazinājies par vairāk nekā 17%.
 • Iepriekšējais zemākais rādītājs – 235 – varētu būt kritisks skatīšanās līmenis, kas arī ir tuvu 200-MA. Ja tas tiek apdraudēts, var redzēt citus labojumus.
 • MACD arī ir devies tālāk negatīvajā zonā, paplašinoties lāču krustojumam, bot tiek uzskatīts par lācīgu zīmi.
 • BSV nākotnes atvērto procentu atkāpšanās varētu arī norādīt, ka cena varēja sākt palēnināties.

7. attēls: BSVUSDT 6 stundu diagramma (Avots: OKEx; Tradingview) 8. attēls: OKEx BSV nākotnes atvērtie procenti & Tirdzniecības apjoms (Avots: OKEx)

XLMUSDT

 • Pēc tam, kad trīskāršā augšdaļa ir apstiprinājusi lāču noskaņojumu, XLMUSDT var redzēt vēl vairāk negatīvu pusi.
 • Lai gan cena sākotnēji var stabilizēties pie 20 dienu slīdošā vidējā līmeņa, tomēr RSI liecina, ka pāris joprojām nav pārdevis pāri, norādot, ka varētu būt arī vēl vairāk.
 • 200-MA tuvu 0,06 varētu būt pirmais skatāmais līmenis, ja tas tiek apdraudēts, iepriekšējais zemākais 0,0549 līmenis varētu būt nākamais galvenais līmenis.

9. attēls: XLMUSDT ikdienas diagramma (Avots: OKEx; Tradingview)

Sekojiet OKEx vietnē:


Vietne: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map