OKEx Technical Weekly: Liela kustība (2020. gada 20. aprīlis)

Key Takeaways

 • Tehniskie rādītāji to liecina BTC cenas pēc dažu nedēļu tirdzniecības ar diapazonu varēja redzēt ievērojamas izmaiņas.
 • XRP ir paredzēts izlaušanās ar aizspriedumiem vairāk pozitīvajā pusē.
 • ETH buļļiem var nākties veikt pārtraukumu augšējos 180 rokturos.

Tirgus pārskats

Pēc kriptogrāfijas valūtas tirgiem nebija lemts BTC nespēja katru dienu radīt tuvu virs USD Nedēļas nogalē 7200 līmeņi. Kopš 11. marta vadošais šifrējums nav aizvērts virs šāda līmeņa. Tomēr atbalsts USD Šķiet, ka 7000 platība joprojām ir stabila.

Mūsu pagātnes publikācijā <OKEx tehniskais iknedēļas ziņojums: 2020. gada 14. aprīlis,>, mēs esam uzsvēruši, ka pretestības pie USD 7200 palika ievērojams, un iepriekšējās galvas un plecu izgriezums šonedēļ palika uzmanības centrā.

Kaut arī tirgotāji un investori ir meklējuši virzienus pirms ļoti gaidītā bitcoin atlīdzības samazināšanas uz pusi, kas sagaidāms maija vidū, jauni dati rāda, ka BTC cenām krasi pieaugt. Šis svārstīguma pieaugums varētu notikt īsā laika posmā.

Aptauja no Sentix liecina, ka Bitcoin Super Neutrality Index sasniedza 26 nedēļu augstāko līmeni. Patrick Hussy, Sentix rīkotājdirektors, paskaidroja, ka daži ir lieli BTC cenu darbības notika pēc pēdējās reizes, kad BSNI sasniedza jaunu virsotni, kas pārcēlās BTC cenas par USD 2500, un tas varētu notikt pašreizējā tirgū. Tomēr Husijs piebilda, ka ar šādiem datiem nevar noteikt kustības virzienu.

1. attēls: Sentix Bitcoin super neitralitātes indekss

Avots: Sentix

2. attēls: Bitcoin nākotnes COT kopsavilkums

Avots: CME Group

Tikmēr institucionālie investori, šķiet, ir izmantojuši aktīvāku pieeju BTC tirgū, jo kriptogrāfijas kopiena rēķinās ar pusi samazinošo notikumu. CME dati rāda, ka atklātā nākotnes interese ir pieaugusi. Tomēr šķiet, ka aktīvu pārvaldniekiem un kontiem ar aizņēmumu ir izplatīts viedoklis. Aktīvu pārvaldnieki ir palielinājuši savas īsās pozīcijas, savukārt piesaistītie vārdi ir aizvēruši dažus viņu šortus.

Cenu analīze

BTCUSDT – lielas kustības, paredzot?

 • Tehniskie rādītāji liecināja, ka tirgos varētu būt vērojamas drosmīgas cenu darbības BTC, kā Bollingera joslas turpināja iespiesties ikdienas diagrammā. Tas atkārto Sentix secinājumus, kas minēti iepriekš šajā rakstā. Cenu svārstīgums nākotnē varētu palielināties, lai gan izlaušanās virziens nav noteikts.
 • Kamēr izgriezums palika fokusā, šķiet, ka impulss palēninās, RSI virzoties lejupvērstā kanālā. Ja ir redzams kanāla izlauzums, tas varētu pastiprināt pozitīvas cenas izlaušanos.
 • Vidēja / ilgāka termiņa skatījumā grūtības lente palika saspiesta, kas varētu nozīmēt, ka pašreizējais cenu līmenis joprojām varētu būt ideāls uzkrājumiem. Jauna grūtības lentes izspiešana decembra beigās, janvāra sākumā ir sākusies jauna augšupejoša tendence.
 • Līmenī, ja cenu var stabilizēt virs kakla līnijas, tas varētu radīt pamatu 7700 līmeņu pārbaudei. Zemākais līmenis 6500 ir vēl viena kritiskā joma, kas jāuzrauga.

3. attēls: BTCUSDT ikdienas diagramma

Avots: OKEx; Tirdzniecības skats

XRPUSD – izlaušanās top?

 • XRPUSD vairāk nekā nedēļu ir tirgojies zem Fibonači Retracement ikdienas 38,2%. Tā kā pāris ir tuvojies trijstūra modeļa galam, sagaidāms, ka tas radīs izlaušanos.
 • Papildu Bollinger joslu saspiešana norāda arī uz cenu svārstību pieaugumu.
 • Impulsa rādītājs ir mainījis nesenās lejupslīdes tendences, kas liecina, ka spēks ir palielinājies. Papildus tam sākotnēji lēnajā stohastikā ir izveidojusies u veida dibens, kas varētu būt vēl viena norāde uz pozitīvu cenu sadalījumu.
 • Pirmais skatāmais līmenis ir 38,2% FR pie 0,196. Ja tas ir redzams, tas varētu noteikt posmu atkārtotai pārbaudei no 0,213 līdz 0,215. Tikmēr 0,187 varētu būt zemākais skatāmā līmeņa līmenis.

4. attēls: XRPUSD ikdienas diagramma

Avots: OKEx; Tirdzniecības skats

ETHUSDT – Buļam ir nepieciešams pārtraukums?

 • Mūsu pēdējā izdevumā OKEx tehniskā nedēļa, mēs esam apstiprinājuši ETHUSDTPozitīvs iznākums pēc augšupejoša trijstūra modeļa izveidošanas.
 • Tomēr, ETH buļļiem var būt nepieciešams veikt pārtraukumu, jo šķiet, ka stohastiskā oscilatorā notiek lācīgs krustojums, kas liek domāt, ka rallija impulss, šķiet, sāka palēnināties. Tikmēr šķiet, ka lēnā stohastika veido dubultu topu.
 • Lai arī buļļiem var būt nepieciešams veikt nelielu pārtraukumu, tas nenozīmē, ka vidēja termiņa rallijs beidzas. Tā kā galīgais oscilators palika marta-aprīļa augšupejošajā tendencē, īstermiņa korekcija var būt pirkšanas iespēja.
 • 100 dienu MA ap 184 apgabalu varētu būt pirmais skatāmais līmenis, un kanāla atbalsts atrodas netālu no 170. Turklāt 38,2% FR netālu no 163 varētu būt vēl viena uzmanība.

5. attēls: ETHUSDT ikdienas diagramma

Avots: OKEx; Tirdzniecības skats

ZECUSDT – Rallijs nogurst?

 • ZEC bija viens no labākajiem altkoiniem pirmdienas Āzijas sesijas laikā, pret to tirgojās gandrīz par 6% USDT.
 • Tomēr buļļiem šeit varētu būt pagrieziens, jo RSI ir līmenī, kas atbilst iepriekšējiem diviem korekcijas periodiem pirms.
 • Pagrieziens tagad, ja redzams, palielinātu cenas iespēju pārbaudīt trīsstūra izgriezumu, lai noskaidrotu, vai tas spēj pagriezt iepriekšējo pretestību atbalstam.
 • Pirmais skatāmā līmeņa līmenis varētu būt 42. Ja tas tiktu apdraudēts, tas varētu pastiprināt atkārtotas pārbaudes gadījumu 38.

6. attēls: ZECUSDT ikdienas diagramma

Avots: OKEx; Tirdzniecības skats

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map