Nākotnes piektdiena: 2020. gada marts bija vissliktākais Bitcoin mēnesis kopš 2018. gada novembra

Nākotnes piektdiena ir iknedēļas pārskats par Bitcoin ceturkšņu nākotni OKEx – mūsu vislielākā apjoma produktā.

Kad pēdējais mēnesis un ceturksnis tuvojas beigām, ir vērts atzīmēt, ka Bitcoin (BTC) ir to redzējis sliktākais ikmēneša sniegums kopš 2018. gada novembra. 2020. gada marts arī izrādījās Bitcoin sliktākais marta rādītājs divu gadu laikā.

Vadošā kriptovalūta ir samazinājusies par 26.56 procentiem mēnesī par OKEx BTC ceturkšņa nākotnes cenu, kas ir monētas trešais ceturkšņa zaudējums pēc kārtas..

Pēdējo dienu laikā Bitcoin vispirms pieauga līdz augstākajam līmenim – 6 932 USD, pēc tam sāka pullback, nosakot 7 dienu zemāko līmeni USD 5 802 30. martā, pirms tikai šorīt, 3. aprīlī, sasniedza jaunu maksimumu USD 7 327. aptuveni 6900 USD preses laikā.

OKEx BTC ceturkšņa nākotnes līgumu (BTCUSD0626) stundas diagramma. Avots: OKEx

OKEx tirdzniecības datu rādījumi

Apmeklējiet OKEx tirdzniecības datus, lai izpētītu vairāk rādītāju.

BTC garā / īsā attiecība

Pēdējo septiņu dienu laikā Long / Short Ratio ir palicis robežās no 0,67 līdz 0,97, pakāpeniski samazinoties no piektdienas augstākā līmeņa, un tagad tas ir aptuveni 0,96, kas nozīmē, ka šortu pārdevēji joprojām ir priekšā ilgi. Salīdzinot ar vēsturiskajiem datiem, pašreizējais skaits ir mazs.

Datu vākšanas laiks: 3/27 8:00 līdz 4/3 8:00 (UTC)

Long / Short Ratio parāda attiecību starp kopējo lietotāju skaitu, kuri laika posmā atver garās pozīcijas, salīdzinot ar atvērtajām īsajām pozīcijām. Attiecība tiek apkopota no visiem nākotnes līgumiem un mūžīgajiem mijmaiņas līgumiem. Lietotāja garo / īso pusi nosaka tā neto pozīcija BTC.

Atvasināto finanšu instrumentu tirgū vienmēr, kad ir atvērta garā pozīcija, jābūt atvērtai arī īsajai pozīcijai, lai to līdzsvarotu. Kopējam garo pozīciju skaitam jābūt vienādam ar īso pozīciju kopējo skaitu. Kad attiecība ir zema, tas norāda, ka vairāk cilvēku tur šorti.

BTC pamats

Pagājušajā nedēļā ceturkšņa nākotnes līgumi līdz ceturtdienai, 2. aprīlim, bija nemainīgi negatīvi. Pēdējās nedēļas nogalē negatīvā prēmija palielinājās līdz vairāk nekā 80 USD. Ir pagājis ilgs laiks, kopš mēs pēdējo reizi redzējām pozitīvu prēmiju par ceturkšņa līgumiem, kuri pašlaik uzrāda pozitīvu prēmiju 20 ASV dolāru apmērā. Šis fakts liecina par tirgus uzticības atjaunošanos.

Datu apkopošanas laiks: no 3/27 8:00 līdz 4/3 8:00 (UTC)


Šis rādītājs parāda ceturkšņa nākotnes cenu, spot indeksa cenu un arī bāzes atšķirību. Noteiktā laika pamats ir vienāds ar ceturkšņa fjūčeru cenu, atņemot spot indeksa cenu.

Fjūčeru cena atspoguļo tirgotāju cerības uz bāzes aktīva cenu, šajā gadījumā Bitcoin. Ja pamats ir pozitīvs, tas norāda, ka tirgus ir optimistisks. Ja pamats ir negatīvs, tas norāda, ka vispārējais tirgus ir pesimistisks. Ceturkšņa nākotnes darījumu bāze var labāk norādīt tirgus ilgtermiņa tendenci. Ja pamats ir augsts (vai nu pozitīvs, vai negatīvs), tas nozīmē, ka ir vairāk iespēju šķīrējtiesai.

Atvērtie procenti un tirdzniecības apjoms

Sestdien, 28. martā, atvērto procentu likme (OI) pieauga līdz augstākajam līmenim – 4,5 miljardiem, pēc tam noslīdot līdz aptuveni 4 miljardiem. Preses laikā OI joprojām ir zemākais – 4,06 miljardi, aptuveni tādā pašā līmenī kā pagājušajā piektdienā. Smagās tirdzniecības periodi bija ceturtdien un piektdien, kopā ar OI kritumu. Salīdzinot ar vēsturiskajiem datiem, pašreizējais OI ir mazs.

Datu vākšanas laiks: 3/27 8:00 līdz 4/3 8:00 (UTC)

Atvērtie procenti ir kopējais nenomaksāto nākotnes līgumu / mijmaiņas darījumu skaits. Tirdzniecības apjoms ir kopējais nākotnes līgumu un pastāvīgo mijmaiņas darījumu apjoms noteiktā laika periodā.

Ja ir atvērti 2000 ilgi un 2000 īsi līgumi, atvērtie procenti būs 2000. Ja tirdzniecības apjoms palielinās un atvērtā procentu likme īsā laika posmā samazinās, tas var norādīt, ka daudzas pozīcijas ir slēgtas vai spiestas likvidēt. Ja palielinās gan tirdzniecības apjoms, gan atvērtie procenti, tas norāda, ka ir atvērts daudz pozīciju.

Pirkt / pārdot Taker apjomu

Pēdējo septiņu dienu laikā pārdošanas apjoms (Sell Taker Volume) pirmajās divās dienās bija nedaudz lielāks, un ceturtdien parādījās aktīvs pirkšanas apjoms. Mēs joprojām varam redzēt aktīvo pirkšanas apjomu šodien, kā parādīts zemāk redzamajā diagrammā.

Datu vākšanas laiks: 3/27 8:00 līdz 4/3 8:00 (UTC)

Taker attiecas uz darījumiem, kas tiek aizpildīti nekavējoties, kurus sauc arī par Market orderiem. Tas ir pretrunā ar Maker, terminu, ko lieto, lai apzīmētu Limit rīkojumus, kad darījums iekļauj pasūtījumu grāmatā ar noteiktu cenu un gaida, kamēr tā tiks saskaņota. 

Buy Taker Volume ir aktīvais pirkšanas apjoms noteiktā laika periodā, kas norāda ieplūdi. Pārdevēja piesaistes apjoms: aktīvais pārdošanas apjoms noteiktā laika periodā, norādot aizplūdi.

Ja pirkšanas apjoms ir liels, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Ja pārdošanas apjoms ir liels, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs. Parasti mazumtirgotāji mēdz veikt vairāk pircēju pasūtījumu. Pirkšanas un pārdošanas apjomu var uzskatīt par mazumtirgotāju tirgus prognozes rādītāju.

Tirgotāju ieskats

Xuanhaimmoer, TradingView autors

Šodien, 3. aprīlī, es joprojām redzu buļļu agresivitāti, jo Bitcoin cena turpina virzīties uz augšu. Vakar $ 6, 950 vērtīgā zona, iespējams, noraidīja buļļus, kad viņi mēģināja iet pārāk tālu. Lāču reakcija nekavējoties noslīdēja Bitcoin cenu līdz 6 650 USD.

Pat ja tā, signāli uz lielajiem rāmjiem joprojām atbalsta buļļus, un šodien viņi turpina mēģināt pacelties virs 7000 USD psiholoģiskās zonas.

Ja Bitcoin perfekti un pilnīgi šķērso 7 000 USD reģionu, cena tuvosies 7500–7 900 USD mērķim. Bet, ja lāči nomāc buļļus, ļoti iespējams, ka mēs redzēsim Bitcoin pie 5800–6 100 USD.

Robijs, OKEx ieguldījumu analītiķis

Ceturtdien Bitcoin cena pieauga virs 7000 USD, taču neizdevās pārvarēt spēcīgo 7200 USD pretestības līmeni. Ar lielu pārdošanas spiedienu virs 7000 USD ir viegli viltot izlaušanos. Bitcoin cena trīs reizes pēc kārtas ir pārbaudījusi 7000 USD, taču nav spējusi izlauzties cauri, tāpēc mums ir jāizvairās no aklas vajāšanas uz augšu.

Bet bullish modelis mini ciklā nav beidzies. Īsā pārdošana ir iespēja, ja ir skaidras pazīmes par lāču atšķirību tuvu 7200 USD.

Atskatoties pagātnē, aprīlis parasti ir pozitīvs BTC atgriešanās mēnesis, kas ir vairāk nekā septiņas no deviņām reizēm pēdējo deviņu gadu laikā. Ir patiešām interesanti redzēt, vai Bitcoin šogad ievēros šo modeli.

Atruna: Šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un tas nav jāinterpretē kā ieteikums iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map