Kripto tirgus ikdienas (1,13) | BTC stundas atsitiens ir pakāpeniski vājinājies, investoriem jābūt uzmanīgiem pret īslaicīgu svārstību riska krišanos.

BTC mūžīgais līgums

Līmeņa raksturs4H konsolidācija

Šī ir BTC 4 stundu diagramma, mēs varam redzēt, ka cena virzās konverģējošā trijstūrī un nesen līdz tā beigām. Pārrāvumi notiks jebkurā laikā, bet kustīgais diapazons nebūs liels, jo 7700 USD – 7800 USD būs efektīvi, un MA (60), MA (90) būs arī atbalsts, ja cena samazināsies.

Nesen cena virzās uz MA (30), bet īstermiņa slīdošais vidējais rādītājs vienmēr būs viegli sadalāms. Investori dienas laikā varēja tieši pievērsties MA (60). Iemesls, kāpēc es uzskatu, ka krišanās risks ir lielāks, bet ne sūknēšana, ir apjoms, sākot no atsitiena sākuma no 6400 USD, līdz pēdējam līdz 8460 USD, pirkšanas apjoms pakāpeniski samazinās, tas ir atsitiena signāla beigas. Pat ja cena šķērsos trijstūra augšējo malu, tendence neturpināsies, ja 8460 ASV dolāri nevarēs izlauzties.

Līmeņa raksturs1D – konsolidācija

Šī ir BTC 1-DAY diagramma, OKEx analītiķis Neo uzskata, ka trijstūra modeli veido nepārtraukts atsitiena augstais punkts un pakāpeniska augšdaļas kustība uz augšu, kas būtībā nozīmē, ka šī perioda garie un īsie spēki ir mazi un tirdzniecība nav aktīva. Pat ja modelis ir salauzts, pretestība virs $ 8200 ~ $ 8500 un atbalsta stiprums starp $ 7,600 ~ $ 7900 joprojām var saglabāt īstermiņa tendenci šaurā telpā. Tā kā pašreizējā cena ir tuvu ikdienas lejupvērstā kanāla augšējai malai, vēsturiskā tendence skaidri parāda spēcīgo pretestību šajā pozīcijā. Pirms uz pusi samazināšanās efektu var atspoguļot tirgū, ir ļoti maz ticams, ka tas salauzīs augšējo malu.

Investoriem jāpievērš lielāka uzmanība atbalsta zonai starp USD 7600 – USD 7900, sadalījuma tendence atgriezīsies lejup un var atkal pārbaudīt 7000 USD.

Īstermiņa pretestība8200 USD vidēja termiņa pretestība8400 USD

Īstermiņa atbalstsVidēja termiņa atbalsts – 7950 USD7850 USD

ETH mūžīgais līgums

Līmeņa raksturs 4H konsolidācija

Šī ir ETH 4 stundu diagramma, un cena pagājušajā nedēļas nogalē tika pārtraukta, jo MA (60) sniedz efektīvu atbalstu. Mēs varam arī redzēt, ka šīs atsitiena augšdaļa nebija augstāka par pēdējo, kas ir tuvu 150 USD, tas nozīmē, ka pretestība šeit ir spēcīgāka nekā gaidītie buļļi. Dienas laikā atsitiens arī sasniedza 147 ASV dolārus, pēc tam samazinājās. Apjoma rādītājs arī parāda, ka buļļu spēks šajā atsitiena periodā kļūst vājš. Pašlaik ir grūti izveidot jaunu augstu atbilstoši stāvoklim. Lai gan MA (30) pagaidu atbalsta cenu, to joprojām ir viegli salauzt.


Investoriem ir jāpamana atbalsts ap MA (60), jo šis slīdošais vidējais rādītājs kādreiz ir bijis efektīvs. Izrāviens var pārbaudīt MA (90).

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestībaVidēja termiņa pretestība 145 USD147 USD

Īstermiņa atbalsts142 USD vidēja termiņa atbalsts139 USD

XRP pastāvīgais līgums

Līmeņa raksturs4H konsolidācija

OKEx XRP pastāvīgais līgums: 4 stundu līmenī MA (180) ir atbalstījis XRP, kā bija paredzēts pagājušajā piektdienā, tas nozīmē, ka pēdējās apakšējās kastes augšējā mala šobrīd ir salīdzinoši spēcīga, kā arī plus mainīgos vidējos rādītājus, cenu nebūs viegli pārspēt zem 0,2 USD.

No diagrammas mēs varam redzēt, ka nesenā atsitiena vērtība ir USD 0,2198, kas ir zemāka nekā iepriekšējā augšējā vērtība – USD 0,2255, un XRP dienas laikā pat nepārkāpa 0,2150 USD. Pagājušā gada beigās cena ir stabilizējusies pēc tirdzniecības intensīvās kastes apakšējās malas. Ja cena šonedēļ var stabilizēties, tai ir iespēja izveidot jaunu augstu, bet augšējā telpa ir ierobežota, jo pēdējā laikā visspēcīgākā pretestība būs 0,2325 USD. Ja salūzt 0,2110 USD, tad, ja lāča izturība ir spēcīga, vēlreiz tiks pārbaudīta 0,2 USD atbalsta zona.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestība: $ 0,2170 Vidēja termiņa pretestība: $0,2200

Īstermiņa atbalsts: $0,2110 vidēja termiņa atbalsts :$0,2000

Atruna: Šis materiāls nav jāuzskata par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un to nedrīkst uzskatīt par ieteikumu iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka jūs pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map