Jauni OKEx BTC opciju dati rāda, ka tirgotāji kompensē savas zvana iespējas pēc ceturtdienas krituma

Bitcoin (BTC) cena šonedēļ ir bijusi nestabila, līdz ar Fed paziņojumu un ASV akciju tirgu galvenie virsraksti. Bitcoin pēc USD palielinājās no 9 750 USD līdz 10 000 USD FOMC sanāksme trešdien, 10. jūnijā, un ceturtdien kritās līdz 9 081 USD, kā norādīts OKEx BTC indeksa cena, tandēmā ar visiem globālajiem riskantajiem aktīviem.

 Tā kā Bitcoin piedzīvo pieaugošu svārstīgumu, tirgotāji var vērsties pret atvasinājumi novērtēt tirgus noskaņojumu un nākotnes cerības. Lai palīdzētu tirgotājiem, kuri meklē šādu ieskatu, šodien, 12. jūnijā, OKEx ir atklājis tirdzniecības datus par saviem Bitcoin opciju produktiem. Šajā analīzē mēs apspriedīsim un interpretēsim dažas pieejamās datu kopas.

bitcoin usdOKEx BTC Index Price 1H diagramma. Avots: OKEx

BTC iespējas atvērt procentu un tirdzniecības apjomu

Gada atklātā procentu likme (OI) BTCUSD opcijas kopš 19. maija ir konsekventi augusi un ceturtdienas rītā sasniedza rekordaugstu līmeni – 7 580,5 BTC. Kopš tā laika OI samazinājās līdz 5553.9, jo nedēļas opcija beidzās piektdien. Paredzams, ka OI drīz atkal uzkrāsies.

Rakstīšanas laikā opciju līgums ar lielāko OI (392,4 BTC) ir BTC-USD-0626-2000-P – a pārdošanas opcija, derīguma termiņš beidzas 26. jūnijā, ar sākuma cenu 2000 USD. Opcija ar lielāko dienas tirdzniecības apjomu (119 BTC) ir BTC-USD-0925-12000-C – pirkšanas opcija, kuras termiņš beidzas 25. septembrī, ar sākuma cenu 12 000 USD.

Šie skaitļi norāda, ka kopumā vairāk tirgotāju vidējā un ilgtermiņa perspektīvā ir vērsti uz bullish skatījumu līdzās lielai daļai riska ierobežošanas pozīciju.

atvērto procentu tirdzniecības apjoma btc iespējasDatu apkopošanas laiks: no plkst. 5/19 16:00 līdz 6/12 8:00 (UTC)

Atvērtie procenti atspoguļo konkrēta aktīva kopējo daļu opciju līgumos noteiktā laikā. Tirdzniecības apjoms apzīmē kopējo tirgoto opciju līgumu skaitu šajā laika posmā.

Straujais OI kritums katru piektdienu ir saistīts ar nedēļas iespēju termiņa beigām.

BTC iespējas atvērt procentu un tirdzniecības apjomu pēc derīguma termiņa beigām

Lielākā daļa OI attiecas uz ceturkšņa opciju līgumiem – 20200626 (kas beidzas 26. jūnijā) ar 1766,4 BTC zvaniem un 1 459,5 BTC laidienos. Opcijām ar īsākiem termiņiem parasti ir salīdzinoši līdzsvarotāks pirkšanas un pārdošanas sadalījums, savukārt opcijas ar ilgāku termiņu galvenokārt tiek tirgotas ārpus naudas.

Atvērt procentu likmju izsaukuma BTC iespējasDatu apkopošanas laiks: no plkst. 5/19 16:00 līdz 6/12 8:00 (UTC)

Šis rādītājs parāda gan pirkšanas, gan pārdošanas atvēršanas procentus (pašlaik aktīvo pirkšanas vai pārdošanas iespēju vērtība) un atbilstošos tirdzniecības apjomus konkrētiem laika periodiem.

BTC opcijas Zvana / pārdošanas attiecība


Salīdzinot ar jūnija sākumu, izsaukuma attiecība ir samazinājusies no 1,95 līdz 1,57, kas norāda, ka no šodienas zvanu īpatsvars kopējā OI ir 61 procents. Kritums bija saistīts ar ceturtdienas cenu kritumu Bitcoin, un kopā ar augšupvērsto zvana likmes attiecību (apjomu) tajā pašā dienā tas norāda, ka tirgotāji kompensē savas zvana iespējas.

atvērtās procentu likmes btc iespējasDatu apkopošanas laiks: no plkst. 5/19 16:00 līdz 6/12 8:00 (UTC)

Šis rādītājs parāda kopējo atvērto procentu un kopējā apjoma attiecību starp zvana un pārdošanas opcijām. Attiecība 1 nav precīzs sākumpunkts, lai novērtētu tirgus noskaņojumu, jo parasti zvanu pircēju ir vairāk nekā zvanu.

Pārdošanas / pārdošanas koeficients (OI) = pirkšanas iespēju procentu likme noteiktā dienā / pārdošanas iespēju procentu likme tajā pašā dienā.

Zvana / pārdošanas attiecība (apjoms) = zvana iespēju apjoms attiecīgajā dienā / pārdošanas iespēju apjoms tajā pašā dienā.

BTC opciju netiešā nepastāvība

1 mēneša un 3 mēnešu implicētā nepastāvība (IV) ir stabila attiecīgi ap 69 procentiem un 72 procentiem, bet starpība ir samazinājusies.

netiešais svārstīgums btc opciju līgumsDatu vākšanas laiks: no 6/7 8:00 līdz 6/12 8:00 (UTC)

Šis rādītājs parāda netiešu svārstīgumu, kas atbilst markas cenai konkrētos laikos dažādiem derīguma termiņiem.

Netiešā nepastāvība atspoguļo gaidāmo bāzes aktīva cenas svārstīgumu nākotnē. Statistikas izteiksmē tā ir sagaidāmā bāzes aktīva cenas gada standarta novirze procentpunktos. Ja visi pārējie faktori ir vienādi, augstāku opciju prēmijas norāda uz lielāku netiešu svārstīgumu.

BTC opciju implicētais svārstīgums

Saskaņā ar zemāk redzamo diagrammu 1 mēneša IV šķībs parasti ir nestabils, bet 3 mēnešu kreisais ir kreisais un laika gaitā stabilizējas, norādot, ka vidēja termiņa noskaņojums ir salīdzinoši bez virziena.

IV šķībsDatu apkopošanas laiks: 6/7 8:00 līdz 6/12 8:00 (UTC)

Volatilitātes novirze atspoguļo to, kā opciju līgumiem par vienu bāzes aktīvu ar tādu pašu termiņu, bet atšķirīgām sākuma cenām būs atšķirīgi implicētie svārstīguma (IV) rādītāji. Slīpums aplūko atšķirību starp IV iespējām naudas iegādei, bez naudas un pie naudas.

BTC opciju netiešā svārstīgums pret indeksa vēsturisko svārstīgumu

Kā redzams zemāk redzamajā diagrammā, vēsturiskā nepastāvība ceturtdien strauji pieauga, tad sāka lēnām kristies, bet netiešā nepastāvība neko daudz nemainīja.

vēsturiskā nepastāvībaDatu vākšanas laiks: no 6/7 8:00 līdz 6/12 8:00 (UTC)

Šis rādītājs parāda netiešo naudas opciju svārstīgumu un atbilstošās indeksa cenas vēsturisko svārstīgumu.

Periodi, kad abi šie rādītāji norāda uz augstu svārstīgumu, parasti dod labumu opciju pārdevējiem, savukārt zema svārstīguma rādījumi dod labumu opciju pircējiem.

Opcijas Cheat Sheet

Tirgotājiem, kas vēl nav ieradušies opciju tirgū, var būt noderīgi, ja ir pieejama ātra darba lapa, kurā izskaidroti izplatītie termini, un mūsu padziļināta rokasgrāmata par Bitcoin atvasinājumiem.

  • Put ir tiesības pārdot aktīvu par iepriekš noteiktu cenu
  • Zvaniet ir tiesības iegādāties aktīvu par iepriekš noteiktu cenu

Zvana opcijas:

  • ITM – naudā: streika cena < Pašreizējā aktīvu cena
  • Bankomāts – par naudu: Sākuma cena = Pašreizējā aktīva cena
  • OTM – no naudas: streika cena > Pašreizējā aktīvu cena

Par pārdošanas opcijām:

  • ITM – naudā: streika cena > Pašreizējā aktīvu cena
  • Bankomāts – par naudu: Sākuma cena = Pašreizējā aktīva cena
  • OTM – no naudas: streika cena < Pašreizējā aktīvu cena

Atruna: šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un to nevajadzētu uzskatīt par ieteikumu iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map