Crypto Market Daily (2,27) | 8500 USD īslaicīgs kļūst par efektīvu BTC atbalstu, atsitiens var notikt, ja 30 stundu slīdošo vidējo rādītāju var salauzt.

BTC mūžīgais līgums

Līmeņa raksturs1H-lācīgs

Šis ir BTC 1 stundas grafiks, tirgus pēc vakar nokritušajiem 9000 ASV dolāriem pārvēršas par biedējošu, un pēc katras īstermiņa konsolidācijas gandrīz nav atsitiena, tas norāda, ka tikai daži investori ir atvēruši garo pozīciju, un tas noveda pie atsitiena.

Pieaugošais pārdošanas apjoms pagājušajā naktī dod mums signālu, kas joprojām aiziet no liela apjoma ienesīgiem fondiem, kuri netika aizvērti. Šo fondu mērķis ir izsist no garajām pozīcijām, kuras mazumtirdzniecības investoros ir, pēc tam absorbējot skaitītājus. Tas viņiem ļaus vislielākajā mērā viegli kontrolēt tirgu. Iemesls, ko es teicu, ir tāds, lai atgādinātu investoriem, ka šobrīd nevajag vajāt īsu brīdi, jo šeit var būt iespējama cenu atlēciens, jo atbalsta līmenis ir absolūti grūts, agrāk tas bija dubultdibens, ko es atzīmēju diagrammā.

Ieguldītāji var ienākt tirgū, ja cena var pieaugt un salauzt MA (30) dienas laikā vai rīt, un, ja tendence konsolidējas un bez pārrāvumiem, labāk pagaidiet, jo ir iespējams atkārtoti izgāzt.

Līmeņa raksturs1D – konsolidācija

No BTC ikdienas grafika tas ir skaidrāks par stundu, jo mēs varam konstatēt, ka šis atzvans no USD 10500 gandrīz nes lielāko peļņu, kas no sākuma ir aptuveni USD 8200. Pārskatiet vēsturi, kad tendence ir izveidojusi ap 6500 USD, atzvana apakšā ir 8200 USD, tāpēc cena saņems atbalstu apgabalā starp USD 8200 ~ USD 8450, pārtraukums šajā apgabalā nozīmē, ka lielā tendence mainās uz lācīgu, to ir viegli pārtraukt ? Nē, es uzskatu, ka tas nebūs viegli, jo mēs varam virzīt redzi uz apjomu, kuru es tirgoju diagrammā, pirkšanas apjoms pēdējā laikā ir visaugstākajā līmenī, jo šajā apgabalā ir tik daudz garo pozīciju, tas ir stingrs atbalsta spēks, un, ja lāči nevar palielināt pārdošanas apjomu līdz augstākam līmenim, tendenci var nebūt viegli pārtraukt šo atbalstu īstermiņā vai pat vidējā termiņā.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestībaVidēja termiņa pretestība 8850 USD9100 USD

Īstermiņa atbalstsVidēja termiņa atbalsts – 8500 USD8200 USD

ETH mūžīgais līgums

Līmeņa raksturs 1H-lācīgs


Šī ir ETH 1 stundas diagramma, tendence atjaunojas pēc pieskāriena intensīvās tirdzniecības zonas apakšai, kas no rīta ir aptuveni 215 USD, tas ir paredzams, jo šī joma ir spēcīgs atbalsta līmenis šajā bullish tendenču periodā, cena ieguva atbalsts šeit nozīmē, ka lācīgs joprojām nenāk, un es uzskatu, ka, ja šis perioda izsaukums ir atzvanīšana, nākamajās vienas vai divās dienās parādīsies konsolidācijas modelis un var notikt atsitiens, un mums jāzina, ka, ja MA (30) var Īstermiņā tas nav salauzts, es neiesaku investoriem iekļūt, labāka izvēle parādīsies, ja cena var stabilizēties MA (30) vai 230 USD.

Ilgtermiņa tendence joprojām būs vērojama līdz brīdim, kad tika pārsniegts 215 USD.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestībaVidēja termiņa pretestība 230 USD245 USD

Īstermiņa atbalstsVidēja termiņa atbalsts 215 USD apmērā200 USD

XRP pastāvīgais līgums

Līmeņa raksturs1H-lācīgs

OKEx XRP pastāvīgais līgums: XRP arī pārstāj kristies pēc tam, kad tika saņemts atbalsts netālu no 0,2240 USD, kas janvāra beigās ir dubultdibena izgriezums, šī joma ir kļuvusi par tirgus atbalstu. XRP atsitiena spēks ir nedaudz spēcīgāks nekā ETH un BTC, jo tas jau ir salauzis MA (30), bet investoriem jāņem vērā, ka pārrāvums nav noteikts kā īsts, labāk pagaidiet nākamās vairākas stundas, lai redzētu, vai cena var joprojām stabilizējas uz tā, un pirmā cietā pretestība ir aptuveni 0,2470 USD.

Manuprāt, tam ir tikai neliela iespēja, ka cena dienas laikā var pieskarties 0,2470 ASV dolāriem, jo ​​pirkšanas apjoms joprojām ir zems, īsā laikā būs iespējams šoks šaurā diapazonā.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestība: $ 0,2470 Vidēja termiņa pretestība: $ 0,2670

Īstermiņa atbalsts: $0,2240 vidēja termiņa atbalsts :$0,2130

Atruna: šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un to nevajadzētu uzskatīt par ieteikumu iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map