Crypto Market Daily (2,21) | Ja dienas laikā tas var stabilizēties par 9 500 USD, BTC pastāv iespēja nedēļas nogalē pārbaudīt 9 700 USD – 9 850 USD pretestības zonu.

BTC mūžīgais līgums

Līmeņa raksturs1H konsolidācija

Atbalstīts apgabalā no 9 200 līdz 9 500 ASV dolāriem, BTC īslaicīgi stabilizējās 9500 dolāru līmenī. Tomēr atsitiens no rīta bija vājš un nespēja efektīvi pārkāpt 9700 USD pretestības līmeni. OKEx analītiķis Neo uzskata, ka kopš BTC atzvanīšanas no 10 500 USD aktīvo ienesīgo fondu izejas turpina pieaugt, un garās pozīcijas virs 9500 USD pakāpeniski ir slēgtas. Lielākā daļa garo pozīciju, kas atvērtas zem 9000 USD, jau pastāvēja starp 9200 un 9 500 USD. Tāpēc rentablie līdzekļi no USD 9500 līdz USD 10 500 ir pakāpeniski pamesti pēdējā atzvanīšanas laikā. Ja šajā nedēļas nogalē ar lielu apjomu nav krituma, tas var nozīmēt, ka korekcija tuvojas beigām. Tomēr investoriem jāpievērš uzmanība tam, ka buļļiem joprojām ir vajadzīgs laika periods, lai absorbētu skaitītājus. Tāpēc ikdienas līmeņa atsitiena varbūtība īstermiņā ir maza. Nedēļas nogales tendences var pārvietoties šaurā diapazonā no 9 500 USD līdz 9850 USD un pamanīt nopietnu svārstību izraisītu risku.

Līmeņa raksturs1D – konsolidācija

Šī ir BTC vienas dienas diagramma, kā es jums teicu, puiši, iepriekšējās ikdienas stratēģijas laikā, bullish tendence netiks iznīcināta, ja netiks sadalīts īstermiņa mainīgais vidējais rādītājs, un diagramma parāda, ka pirmajā atzvanīšanas periodā dibens tika stabilizēts pēc MA (30), un, lai gan zemākā cena kādreiz nokrita zem tās, bet ikdienas svečtura cietā daļa ir stāvējusi.

Šis signāls nozīmē, ka bullish var turpināties arī nākotnē. Ieguldītājiem jāatgādina, ka bullish var turpināties, ja nedēļas nogalē tendence var pārsniegt $ 9700 vai pat $ 9850, pretējā gadījumā, ja cena MA (30) nemainās vai pat samazinās zem tās, jāapsver 9150 USD atbalsta līmenis, jo tā ir pēdējā aizsardzība šī bullish posma. Turklāt cenu ir iespējams vispirms sadalīt uz leju, pēc tam ātri atkāpties īsā laika posmā, tāpēc ir labākā izvēle patlaban spriest par viltus laušanu, skatīties vairāk un darīt mazāk.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestībaVidēja termiņa pretestība 9700 USD9850 USD

Īstermiņa atbalstsVidēja termiņa atbalsts – 9550 USD9150 USD

ETH mūžīgais līgums

Līmeņa raksturs 4H konsolidācija

Šis ir ETH 4 stundu grafiks, ETH saņēma spēcīgu atbalstu netālu no 245 USD, kā arī bija pakļauts zemam tirdzniecības apjomam, atsitiens bija zem spiediena pie 264 USD smagās pretestības, ja cena šeit nevar izlauzties un stabilizēties dienas laikā tendence turpinās nostiprināties arī nedēļas nogalē. Investoriem jābūt piesardzīgiem attiecībā uz īstermiņa viltus izlaušanās modeļiem. Lai gaidītu labu izvēli, ieteicams izmantot izšķirošos punktus.


Pārdošanas apjoms norāda, ka pēdējo divu izgāšanās periodu laikā aktīvo līdzekļu pārdošana joprojām bija augstā līmenī, un, ja nākamajā atzvanīšanas reizē tas samazināsies, tas ir signāls, ka ienesīgie fondi gandrīz atstāj tirgu un var notikt atsitiens.

Kaut arī nedēļas nogalē 264 ASV dolāri var būt lūzumi, pieskaroties 290 ASV dolāru līmenim, tendence var atkal samazināties, un jaunais augstākais līmenis var rasties pēc tam, kad buļļi būs pabeiguši, lai absorbētu pietiekami daudz skaitītāju, tāpēc īstermiņā ir jāpievērš uzmanība bullish apjomam..

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestībaVidēja termiņa pretestība 264 USD272 ASV dolāri

Īstermiņa atbalsts254 USD vidēja termiņa atbalsts245 USD

XRP pastāvīgais līgums

Līmeņa raksturs1H konsolidācija

OKEx XRP pastāvīgais līgums: No diagrammas mēs skaidri redzam, ka tendence šobrīd veido galvas un pleca augšdaļas modeli, un nav grūti spriest, vai tā ir izveidojusies vai nav izveidojusies nākotnē. Ja vien atbalsta līmenis nav 0,2670 USD, vai tas nozīmē, ka šo modeli nav izdevies izveidot, jo tas ir lāča signāls.

Apvienojot MACD un cenu diagrammu, mēs varam uzzināt, ka ir izveidojusies īstermiņa atšķirība no apakšas, vēl viens lāču vājuma pierādījums ir tas, ka pārdošanas apjoms kļūst mazāks, tādējādi 0,2670 USD pašlaik varētu būt ļoti spēcīgs atbalsts. Break $ 0.2885 nozīmē, ka atsitiens var turpināties vai nedēļas nogalē tendence turpinās nostiprināties.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestība: $ 0,2885 Vidēja termiņa pretestība: $ 0,3090

Īstermiņa atbalsts: $0,2670 vidēja termiņa atbalsts :$0,2450

Atruna: šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un to nevajadzētu uzskatīt par ieteikumu iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map