Crypto Market Daily (2,11) | Lai arī BTC ieguva īstermiņa atbalstu par 9 700 USD, atbalsta zona 9500 USD var kļūt par locījuma punktu.

BTC mūžīgais līgums

Līmeņa raksturs1H konsolidācija

Šī ir BTC 1 stundas diagramma, vakar BTC atsitienu ietekmēja 10 000 ASV dolāru pretestība un to neizdevās atgūt, un to īslaicīgi atbalstīja 9 700 USD. OKEx analītiķis Neo uzskata, ka 9700 ASV dolāru atbalstam ir zināma nozīme, vērtējot īstermiņa tendences. Ja konsolidācija turpināsies virs šīs pozīcijas, nākamais bullish tirgus var sākties pēc neilga laika, pretējā gadījumā tam vajadzētu salīdzinoši palielināt šī atzvanīšanas ciklu, ja tas nokrītas zem šī punkta, ņemot vērā, ka no janvāra BTC konsolidācijas lodziņa augšējā mala ir 9500 USD No 30. līdz 5. februārim apstāšanās un atsitiena varbūtība ap šo punktu ir liela, tāpēc tas, vai cenu var atbalstīt iepriekšminētajos divos izšķirošajos punktos, noteiks šīs nedēļas tendenci. Atgādiniet investoriem, ka viss reģions no 9 000 līdz 9 500 ASV dolāriem var būt arī atsitiena apgabals, un kritums zem 9 000 ASV dolāriem varētu liecināt par lielāku cikla korekciju.

Līmeņa raksturs1D – bullish

BTC ir samazinājies divas dienas, tas ir iespējams signāls par atzvanīšanas tendences ievadīšanu, taču tagad atbalsta līmenis ir aptuveni 9700 USD, ja cena šeit var stabilizēties pirms šīs nedēļas nogales, tas var nozīmēt, ka īstermiņa perioda atzvanīšana ir beigusies un 9700 USD ir apakšā.

Tā kā pirmais lācīgs svečturis ir gandrīz aptverošs raksts, tādēļ lāča stiprums nebūs tik vājš kā iepriekš, šajā gadījumā 9700 USD var nebūt efektīvs atbalsta līmenis, un tas nozīmē, ka cena var pārbaudīt 9500 USD, salīdzinot ar $ 9700 līmenī šis atbalsta stiprums patiešām būs spēcīgāks. Tāpēc atsitiena iespēja šeit ir lielāka, bet ne 9700 USD. Ieguldītājiem jāatgādina, ka, ja kritums ir mazāks par 9500 USD, tas nozīmē, ka 9000 USD tiks pārbaudīts.

Skaļums norāda, ka pēdējais sūkņa tilpums ir absolūti mazāks par iepriekšējo, tas var būt arī signāls, lai spriestu par nākotni.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestība10050 USD vidēja termiņa pretestība10200 USD

Īstermiņa atbalstsVidēja termiņa atbalsts – 9700 USD9600 USD

ETH mūžīgais līgums

Līmeņa raksturs 1H konsolidācija

Šī ir ETH 1 stundu diagramma. Ja daži investori vakar ir izlasījuši manu analīzi, jums jāzina, ka pēdējā laika kustīgā tendence ir gandrīz tāda pati kā manā prognozē, tas nozīmē, ka veiksmīgi izveidojies neliels galvas un plecu raksta līmenis , un tagad vissvarīgākais ir tas, ka šo modeli ir iespējams iet uz beigām, ja USD 215 ir spēcīgs atbalsta līmenis, bet, ja kritums zemāk var nozīmēt, ka modelis var izraisīt dziļu atzvanīšanu. Nākamais atbalsta līmenis ir aptuveni 210 USD tādā stāvoklī.

Atgādiniet investoriem, ka nesen nav piemērots brīdis būvēt noliktavu, jo īstermiņa virziens nav skaidrs. Gaidīt pārtraukumu un pēc tam ieiet ir laba izvēle.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestība225 USD vidēja termiņa pretestība230 USD

Īstermiņa atbalstsVidēja termiņa atbalsts 215 USD apmērā210 USD

BSV ceturkšņa līgums

Līmeņa raksturs1H konsolidācija

OKEx BSV ceturkšņa līgums: Pēc krituma no 394 ASV dolāriem BSV nespēja atkārtoti pārbaudīt šo augstāko punktu visa tirgus atzvanīšanas dēļ ir pamatoti, ka bullish apjoms kļūst arvien.

Tomēr labā ziņa ir tā, ka gandrīz trīs reizes augstāk minētā cena ir veiksmīgi pārbaudīta 350 ASV dolāru atbalsta līmenī pēc iepriekšējā konsolidācijas kanāla augšējās malas pārrāvuma. Tam ir vissvarīgākā nozīme tendencei, kas ļauj investoriem spriest par pārkāpuma patiesumu vai nepatiesību. 350 USD atbalsta līmeņa efektivitāte dod atbildi, ka tā ir patiesība.

Investori var pamanīt divus atbalsta līmeņus, kas ir USD 360 un USD, stabilizējoties šo divu apgabalu tuvumā, var būt laba izvēle. Atcerieties, ka 376 USD pretestības apgabals nenozīmē, ka tuvojas bullish, pēdējā tirgus situācijā viltus pārrāvuma iespēja ir liela.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestība: 376 ASV dolāri Vidēja termiņa pretestība: $394

Īstermiņa atbalsts: $360 vidēja termiņa atbalsts :$350

Atruna: šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un to nevajadzētu uzskatīt par ieteikumu iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map