BTC cenu atbalsta SUSHI un atjaunotais DeFi pārspriegums

Naktī kriptonauda tirgū atkal pieauga kopējās kapitalizācijas pieaugums, jo pieauga pieprasījums pēc decentralizētiem finanšu žetoniem. Metrika palielinājās par ievērojamiem 3,2%, lai pārvietotos virs 400 miljardiem ASV dolāru, kā liecina dati no MonētaGecko. Tajā pašā laikā Bitcoin (BTC) daļa kopējā tirgū samazinājās līdz 54,8%.

Kamēr visi steidzās dažādos ražas audzēšanas projektos, pieprasījums pēc ētera (ETH) pieauga – naktī pieauga par 8.85%. Ēteris šonedēļ ir bijis galvenais tirgus virzītājspēks, un Bitcoin cena ir palielinājusies par 2,02% līdz aptuveni 11 900 USD. Tomēr acīmredzami tirgus dalībnieki nav iecienījuši citus lielākos altkīnus, un tie ir ievērojami sliktāk darbojušies pret ETH, jo EOS un Litecoin (LTC) ir palielinājušies tikai par attiecīgi 2,21% un 1,82%.

OKEx Token Index Board ir zaļā krāsā no 1. septembra plkst. 7:00 pēc UTC. Avots: OKEx

Pēc DeBank, kopējā DeFi bloķētā vērtība tagad ir pārsniegusi 11 miljardus USD – un SushiSwap (SUSHI) ir karstākā izvēlnē. 28. augustā tika palaista dakša Uniswap, un tā kopējā bloķētā vērtība nepilnu 12 stundu laikā pārsniedza vairāk nekā 270 miljonus ASV dolāru. Pašlaik SushiSwap ir apkopojis žetonus vairāk nekā 1,5 miljardu ASV dolāru vērtībā jeb aptuveni 80% no visiem Uniswap aktīviem, saskaņā ar Sushiboard.

DeFi bloķētā kopējā vērtība turpina pieaugt. Avots: DeBank

Sushiswap piešķir simbolisku stimulu Uniswap, piešķirot daļu no savas tirdzniecības maksas SushiSwap marķiera SUSHI turētājiem, kuru var pārdot otrreizējā tirgū. Pateicoties izdevīgajai SUSHI žetonu ekonomikai un augstas ienesīguma fondiem, SUSHI mūsdienās ir karstākais nosaukums starp DeFi žetoniem. Turklāt konkurence kuru likviditātes pūli būtu jāuzskaita SushiSwap, ir sīva, kas vakar strauji palielināja pieprasījumu pēc SUSHI. Mēs pat redzam, ka daži projekti pērk balsis vietnē SushiSwap, lai viņu projektiem būtu lielākas iespējas tikt iekļautiem sarakstā. Starp pašreizējiem līderiem šajās sacensībās ir YAMV2-ETH, SRM-ETH, REN-ETH, sUSD-BASED un citi.

Ir svarīgi atzīmēt, ka jebkura neliela koda kļūda var radīt neaprēķināmas sekas šīm decentralizētajām platformām un kļūt par hakeru hakomātu. Pagaidām SushiSwap nav pabeidzis oficiālu revīziju.

Arī serums (SRM) vakar bija pieprasīts, un tas naktī ir palielinājies par 27%, jo pastāv liela varbūtība tikt iekļautam nākamajā kārtā SushiSwap. Citi DeFi marķieri, kuru nakts laikā ir palielinājies vairāk nekā par 20%, ir Compound (COMP), Curve (CRV) un UMA. TRON atbrīvos savu likviditātes ieguves projektu SUN 2. septembrī un ir par 15% lielāks.

SushiSwap / Pools un Uniswap likviditātes procentuālais daudzums. Avots: Sushiboard

Jauni ieraksti

OKEx ar prieku paziņo, ka SushiSwap (SUSHI), YFValue (YFV) un PowerPool koncentrētā balsošanas jauda (CVP) tagad ir iekļauti OKEx sarakstā.

Visus iepriekš minētos marķierus var nekavējoties noguldīt OKEx kontos. Tirdzniecības pāri SUSHI / USDT, YFV / USDT un CVP / USDT būs pieejami šodien plkst. 10:00 pēc UTC. SUSHI / ETH, YFV / ETH un CVP / ETH būs pieejami šodien plkst. 11:00 pēc UTC.

Top altcoin ieguvēji un zaudētāji

  • TCT / USDT + 87,09%
  • XUC / USDT + 36,63%
  • CRV / USDT + 31,21%
  • ORS / USDT -11,51%
  • YEE / USDT -12,10%
  • YFII / USDT -25.01%

Mazo vāciņu altkoīni turpina pacelties. Exchange Union (XUC) otro dienu pēc kārtas iekļuva labāko ieguvēju sarakstā un ir palielinājies par 36,63%. Šodienas lielākais uzvarētājs bija TokenClub (TCT), kas vienas nakts laikā pieauga par 87,09%.

BTC tehniskā analīze

BTC šorīt strauji pieauga pēc korekcijas 11 550 USD līmenī, kas vakar tika pieminēts dienas slieksnis. Ir skaidrs redzēt, ka BTC palielina lieli altkoīni, piemēram, ETH un TRX.

BTC pašlaik darbojas kritiskajā USD 11 900 līmenī. Ja šo līmeni varēs noturēt, tas varētu turpināt izaicināt iepriekšējos augstumus netālu no 12 200 USD.

OKEx BTC Perpetual Swap 1h diagramma – 9/1. Avots: OKEx, TradingView

ETH tehniskā analīze

Ētera cena ir bijusi spēcīga pēc tam, kad atkāpās no atbalsta 430 ASV dolāru apmērā un pēc tam nekavējoties noteica jaunu vietējo augstāko līmeni 467 ASV dolāru apmērā. Ātrā salidojuma dēļ atbalsts pie 445 USD tagad ir tālāk.

Ja šonedēļ būs iespējams uzturēt māniju, kas ap DeFi, iespējams, saglabāsies arī pieprasījums pēc ETH. Būtiska korekcija būtu mazāk ticama.

Ethereum cenu diagramma - 9/1OKEx ETH Perpetual Swap 1h diagramma – 9/1. Avots: OKEx, TradingView

Vai neesat OKEx tirgotājs? Uzziniet, kā sākt tirdzniecību!

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas, oriģinālus pētījumus & kurētas ziņas no kriptogrāfijas profesionāļiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map