BTC atslēgas pozīcijas aptuveni 5,6 000 USD un 7 000 USD apmērā varētu norādīt uz tendenču izmaiņām: kriptotirgus katru dienu

Kriptovalūtu tirgi šodien, 1. aprīlī, paliek stabili. Lielākajā daļā populārāko monētu pēdējās 24 stundas ir notikušas 1% mazāk cenu izmaiņu. Bitcoin (BTC) dienā zaudēja nedaudz vairāk par 1 procentu, turoties 6300 dolāru zonā.

Ēteris (ETH) kopš vakardienas ir tirgojies arī uz sāniem, saskaroties ar spēcīgu pretestību 134 USD līmenī. Monētas cena šobrīd ir aptuveni 133 USD, lai nospiestu laiku, kas ir par procentu vairāk.

Arī Ripple’s XRP pēdējās diennakts laikā ir novērojis stagnāciju, pretestībai sasniedzot 0,1750 USD, kas ir par aptuveni pusi procentiem dienā.

BTC tirgotāji meklē četrus galvenos cenu punktus

4H diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Mērce: OKEx.com

Vakar pēc tam, kad neizdevās nepārtraukti pārbaudīt 6500 USD, BTC nedaudz samazinājās līdz aptuveni 6300 USD, un tagad to atbalsta 6 250 USD.

OKEx tirgus analīzes komanda uzskata, ka neatkarīgi no tā, vai cena pieaug vai samazinās, enerģijas līmenis nespēj pārtraukt pašreizējo līdzsvaroto modeli. Tirdzniecības apjoms stundu līmenī reizēm ir pieaudzis arī tad, kad cena pēc izšķirošās zonas sasniedz pakāpenisku virsotni – tad augšējo daļu nevar salauzt un cena ilgu laiku nespēj sadalīties zem pakāpeniskā apakšējā atbalsta..

Iespējams, tas ir saistīts ar reverso reverso līdzekļu vilkšanu, taču ir grūti turpināt šādu tendenci. Šajā posmā ieguldītājiem atsauce uz četriem svarīgiem cenu punktiem – USD 6500, USD 6300, USD 6000 un USD 5800 par īstermiņa operācijām – var būt laba izvēle šoku tendencēs.

BTC 1 dienas diagramma parāda šauru sānu diapazonu

Iepriekš minētā Bitcoin vienas dienas diagramma parāda, ka cena šonedēļ vienmēr ir svārstījusies mazāk nekā 1000 ASV dolāru diapazonā. Atsitiens nekad nav sasniedzis konsolidācijas augšējo malu pie 7000 USD, un, kad cena atkal samazinās, tā nevar sasniegt apakšējo malu ap 5600 USD.

Ir pierādīts, ka 30 dienu slīdošais vidējais rādītājs (MA (30)) ikdienas līmenī ir smags pretestības punkts, jo cena to nav pārbaudījusi divas reizes. Apjomi turpina samazināties. Ja šonedēļ pirkšanas apjomi nevar atjaunoties, iespējams, ka tendence samazināsies līdz apgabalam, kas pārsniedz 5800 USD vai pat 5600 USD.

Investoriem jāņem vērā, ka MA (30) pārtraukšana, stabilizējoties uz tā, var pierādīt, ka sākas atsitiens. Pretējā gadījumā tendence var atkal atgriezties pašreizējā konsolidācijas zonā.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 6500 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 6 900 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 6300 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 6000 USD

ETH iestrēga 134 dolāru pretestībā

1H ETH / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Šonedēļ ETH turpināja bloķēt USD 134 līmenis. Lai gan to īslaicīgi atbalstīja 130 USD, stundu līmeņa pārdošanas apjoms joprojām bija salīdzinoši aktīvs salīdzinājumā ar pirkšanas apjomu. 130 ASV dolāru atbalsta stiprumam nevajadzētu būt optimistiskam.


Ja tendence nevar stabilizēties virs 134 USD, tā vienmēr būs vāja un tuvu 123 USD var uzskatīt par īstermiņa spēcīgu dibenu.

Ieguldītājiem jāņem vērā, ka, ja cena pārsniedz 134 USD, tas nozīmē, ka buļļi ir nedaudz spēcīgāki nekā lāči. Bet atcerieties, ka tas ir tikai konsolidācijas tendencēs. 145 USD pārsniegšana nozīmē, ka ir iespējams iznīcināt konsolidācijas zonu. Tikai tad, ja cena svārstās no $ 155 līdz $ 160, tas nozīmē, ka sākas liela mēroga ebound.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 134 ASV dolāri
 • Vidēja termiņa pretestība: 145 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 130 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 123 USD

XRP īsu brīdi pārspēja 0,1750 USD pretestību

1H XRP / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

XRP atsitiena signāls vakar, 31. martā, bija samērā spēcīgs. Lai arī cena īsi izlauzās cauri 0,1750 dolāriem, tomēr neizdevās pārbaudīt iepriekšējo augsto līmeni tuvu 0,1811 dolāru atzīmei. Tagad XRP ir samazinājies un atkal ir pakļauts spiedienam pie 0,1750 USD. Ja cena nokrītas zem pirmā atbalsta līmeņa pie 0,1700 USD, tā var turpināt atrast atbalstu tuvu 0,1650 USD.

Pēdējās stundas parādīja izgāztuves signālu. Ja tuvākajās stundās cena nepārtrauc kristies – tā tendence tagad ir ļoti tuvu 0,1700 USD – ieguldītājiem vajadzētu apskatīt apjoma mainīgo stāvokli. Ja šis pirmais atbalsta līmenis var būt efektīvs, ir iespējams vēlreiz pārbaudīt 0,1750 USD.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 0,1750 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 0,1820 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 0,1650 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 0,1610 USD

Atruna: Šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un tas nav jāinterpretē kā ieteikums iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ir saistīta ar ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Sekojiet OKEx vietnē:

Steemits: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map