BTC atkal neizdodas pārtraukt 7 000 ASV dolāru, saskaroties ar risku nokristies līdz 6 000 ASV dolāru atbalstam: Crypto Market Daily

Kripto tirgi pēdējās 24 stundas ir turpinājuši pārsvarā tirgoties uz sāniem, lai šodien, 26. martā, spiestu laiku. Lielākajā daļā desmit labāko monētu dienā notiek aptuveni 1-2 procentu izmaiņas.

Saskaņā ar OKEx BTC / USD indeksu Bitcoin (BTC) ir samazinājies par aptuveni 2 procentiem, tirgojoties ap USD 6 600..

Ēteris (ETH) joprojām saskaras ar spēcīgu pretestību 145 USD apmērā, kas dienā ir aptuveni 2% zemāks, lai tirgotos ar 135 USD.

Arī Ripple’s XRP ir kritiska pretestība 0,165 ASV dolāru apmērā, nespējot tai izlauzties cauri. Monētas cena dienā ir samazinājusies par procentu daļu, un tās cena ir 0,16 ASV dolāri.

BTC izskatās zemāks par atbalstu, 6400 dolāri vairs nav spēcīgi

1H diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Mērce: OKEx.com

Vakar, 25. martā, BTC atkal neizdevās pārkāpt USD 7000. Gandrīz tas pats notika kā ar pirmo 7 000 ASV dolāru testu 23. martā – nākamajā stundā pēc neveiksmīgā mēģinājuma parādījās milzīgs pārdošanas apjoms.

OKEx tirgus analīzes komanda uzskata, ka līdz ar izgāšanās neveiksmi buļļu uzticība samazināsies vēl vairāk. Lai gan cenu joprojām atbalsta 6500 ASV dolāri, tā, visticamāk, būs nederīga, ja pārdošanas emocijas palielināsies. Šajā gadījumā 6400 USD nebūs spēcīgs atbalsts.

Tomēr joprojām ir iespējams, ka cena var izlauzties cauri 7000 ASV dolāriem, ja izlaušanos papildina pieaugošie apjomi.

Investoriem īstermiņā būtu jāpievērš lielāka uzmanība vērojamajai tendencei. Testa pozīcija var būt aptuveni 6150 USD.

Tirgotājiem jāatceras, ka pat tad, ja cena pazeminās zem tendences, tas nav piemērots brīdis, lai nekavējoties ievadītu īsu brīdi, jo tirgum ir vajadzīgs laiks, lai apstiprinātu, ka pārrāvums ir racionāls. Labāk aizvērt pozīciju ap 5650 USD, jo tendence, visticamāk, saņems atbalstu tur.

BTC pirkšanas apjoms tuvojas zemākajam līmenim divu nedēļu laikā

Iepriekš minētā Bitcoin vienas dienas diagramma parāda, ka tendence virzās uz 30 dienu slīdošo vidējo rādītāju. Iepriekš tas bija grūti pretestības punkts. Ja cena šoreiz to nevar izlauzties, tas nozīmē, ka enerģijas sūknēšana ir vāja un tirgum nepieciešami vairāk līdzekļu.

Pirkšanas apjoms ir gandrīz samazinājies līdz zemākajam līmenim pēdējo divu nedēļu laikā. Tas nozīmē, ka šobrīd ir gandrīz neiespējami izlauzties, un pastāv liela varbūtība, ka tendence iet pretējā virzienā.

Ieguldītājiem jāņem vērā, ka tirgus mainās un nav prognozējams, tādēļ, ja īstermiņā pārtrauksim USD 7 000, mums vajadzētu gaidīt, kamēr tas stabilizēsies, un mēs varam ieiet garā pozīcijā.


Ir iespējams, ka cena atkal samazināsies. Ja tendence samazināsies, veidojot citu dibenu, var paredzēt, ka tā būs aptuveni 5650 ASV dolāri, jo tas ir pirmais efektīvais atbalsts, ja bullish tendences līnija ir pārtraukta. Otra iespējamā apakšējā pozīcija var būt aptuveni 5000 USD.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 6 900 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 7000 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 6500 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 6000 USD

ETH tirgū ir vājuma pazīmes

4H ETH / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

ETH vakar neizdevās salauzt 145 USD, un tagad cena tiek nomākta par 140 USD. Tirdzniecības aktivitātes vājinās, un tendence virzās uz gandrīz 90% trijstūra laukuma aizpildīšanas. Tas norāda uz ETH tirgus vājumu pašlaik.

Iespējams, ka bullish tendences līnija tiks pārbaudīta dienas laikā, jo cena virzās pēc modeļa, lai tai tuvotos. Pēc tam, kad ir apstiprināts, ka izrāviens ir racionāls, nākamais mērķis ir aptuveni 120 USD, jo tas ir spēcīgs atbalsta līmenis. Atcerieties, ja cena pēc pārtraukuma atgriežas trīsstūra zonā, tas nozīmē, ka bullish tendence nav beigusies.

Investori varētu sagaidīt izrāvienu virs 145 USD un pat 155 USD, ja tendenci joprojām var atbalstīt tendenču līnija. Tomēr sagaidīt, ka tas nenozīmē ienākt tajā brīdī. Tā kā svārstību diapazons ir mazs un kustība būs ātra, risku nav viegli kontrolēt. Tāpēc esiet pacietīgs un gaidiet skaidra signāla ievadīšanu.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 145 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 155 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 134 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 120 USD

XRP tirgo uz sāniem pret 0,165 dolāru pretestību

1H XRP / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.co

Nesenā XRP tendence pierādīja, ka 0,1650 ASV dolāri ir grūti pretestības punkts, ko salauzt. Īstermiņā gandrīz nav iespējams pārbaudīt 0,1750 USD.

Salīdzinot ar ETH un BTC, XRP tirdzniecības apjomi ir samazinājušies līdz sasalšanas punktam. Tas nozīmē, ka buļļi turpinās zaudēt pārliecību, un cena, iespējams, pārbaudīs 0,1440 USD vai pat dziļāk, lai izveidotu citu dibenu. Tad tas, iespējams, veido dubultdibenu, ja tas piepildīsies.

XRP cena var atjaunoties un pārbaudīt 0,1750 USD, ja veidojas iepriekš diagrammā parādītais modelis. Investoriem vajadzētu tikai pamanīt pretestības stiprumu ap $ 0,1750 un atbalsta efektivitāti – aptuveni $ 0,1440. Jebkura no tiem laušana var nozīmēt, ka konsolidācijas zona ir iznīcināta, un mēs iegūsim jaunu tendenci.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 0,1650 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 0,1750 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 0,1440 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 0,1270 USD

Atruna: Šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un tas nav jāinterpretē kā ieteikums iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Sekojiet OKEx vietnē:

Steemits: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map