BTC 1H diagramma nonāk konverģences trīsstūrī, samazinot amplitūdu, rodas ārkārtējs tirgus: kriptotirgus katru dienu

Ceturtdiena, 9. aprīlis: Lielākajā daļā populārāko kriptovalūtu tirgu pēdējo 24 stundu laikā ir vērojama neliela nepastāvība.

Bitcoin neizdodas pārbaudīt 7400 USD

1H diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Vakar BTC atkāpās no 7200 USD – pēc tam, kad neizdevās pārbaudīt 7450 USD, jo bullish enerģija bija vājāka, cena pat neizdevās pārkāpt 7400 USD un tagad virzās atpakaļ uz 7200 USD.

OKEx tirgus analīzes komanda uzskata, ka ar neseno atsitienu, kas bloķēts 7500 dolāru apmērā, tendence atkal ir sākusies stundas konsolidācijas fāzē. Tā kā pašreizējā atvilktnes apakšdaļa pakāpeniski virzās uz augšu, stundas bullish modelis netiks sadalīts, līdz cena nokritīsies zem bullish tendences līnijas.

Tā kā reģionālais atbalsts, kas pārsniedz 7000 USD, pēdējā laikā ir pārbaudīts efektīvi, īstermiņā varbūtība nokrist zem 7000 USD ir zema. Investoriem jāpievērš uzmanība tam, vai 1 stundas tendence var efektīvi izlauzties cauri konverģences trijstūra laukumam.

Augšējās malas pārrāvums nozīmē, ka cenai var būt iespēja pārbaudīt 7500 dolāru pretestību. BTC var arī turpmāk atrast atbalstu virs 7000 USD, ja tas saplīst zem apakšējās malas.

Pirms atlēciena BTC varēja atkāpties līdz 6 000 USD

1D diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Spriežot no dienas diagrammas augstāk, cena pamazām virzās uz lācīgā ķīļa galu. Kopā ar cieto pretestību virs 7500 USD šim modelim ir liela varbūtība, ka tas veidojas.

Ja tendence nokrītas zem ķīļa apakšējās malas, atkal tiek izveidota fāzēta apakšdaļa virs 6000 USD. Pretējā gadījumā, ja buļļi spēj izlauzties cauri augšējai malai, tas nozīmē, ka lāču modelis nav derīgs un tirgus perspektīvas ir bullish.

Apjoma tabula norāda, ka lāča ķīļa modelis var veiksmīgi veidoties, jo bullish apjoma līmenis samazinās pēc dienas tendences ievadīšanas konsolidācijā. Tāpēc ieguldītājiem vajadzētu vairāk rūpēties par apakšējo malu. Iespējams, ka pirms maija uz pusi samazināšanās BTC cena piedzīvos vēl vienu samazinājumu līdz 6000 USD un pēc tam atsitīsies.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 7400 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 7500 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 7250 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 7050 USD

BCH krīt pēc vakardienas uz pusi

1H BCH / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Pēc tam, kad monēta vakar piedzīvoja tās pusi, BCH cena strauji kritās, un uz laiku to atbalstīja 260 USD. Turpinot sarukt tirdzniecības apjomam, maz ticams, ka īstermiņā cena sasniegs jaunu augstāko līmeni.

280 USD būs izšķirošā cena, kas noteiks īstermiņa virzienu, jo tā ir pēdējā šoka apgabala augšējā mala pirms krituma martā. Ja cena tur var stabilizēties, visticamāk, tā atgriezīsies pie 300 USD.

Vidēja termiņa tendence var koncentrēties uz galveno atbalsta līmeni 250 ASV dolāru apmērā. Ja pēc konsolidācijas perioda tendence šajā brīdī var turpināties stabilizēties vai pat pie 260 USD, pastāv iespēja pārkāpt iepriekšējo maksimumu. Pretējā gadījumā tas var turpināt atgriezties šoka zonā zem 246 USD.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 280 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 300 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 260 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 245 USD

BSV redzēja atsitienu, bet joprojām ir nestabils

1H BSV / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com


Kaut arī Bitcoin SV (BSV) arī atgriezās pēc tam, kad bija saskāries ar smagu pretestību, pēc 204 ASV dolāru atbalsta tas spēcīgi atjaunojās. Pašlaik tā ir pakļauta spiedienam 228–230 USD reģionā.

Apļveida apgabals iepriekš redzamajā diagrammā norāda cietās pretestības apgabalu starp $ 208 un $ 250. Lielākā daļa fondu, iespējams, spēs virzīt cenu uz šo apgabalu, bet var ātri atkāpties bez skaidra signāla. Tāpēc ir augsts risks atvērt garo pozīciju ap pašreizējo cenu līdz 250 ASV dolāriem.

Ņemot vērā to, ka BSV uz pusi samazināsies piektdien, joprojām pastāv zināma varbūtība, ka cena pārbaudīs 230 USD. Bet investoriem jāatgādina, ka BSV ir mainīga monēta starp galvenajām monētām, un ir ļoti iespējams, ka ārkārtējā tendence notiks nepārtraukti, tāpēc riska faktors joprojām ir jāņem vērā.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 221 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 228 ASV dolāri
 • Īstermiņa atbalsts: 210 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 204 USD

Atruna: Šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un tas nav jāinterpretē kā ieteikums iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Sekojiet OKEx vietnē:

Steemits: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map