Bitcoin virzās uz mazumtirdzniecības piesardzību, jo nākotnes atvērtie procenti nosaka jaunu ATH

Nākotnes piektdiena ir iknedēļas pārskats par Bitcoin ceturkšņa nākotni OKEx.

Kopš oktobra sākuma Bitcoin (BTC) ir izlicis sešas zaļas nedēļas sveces, atzīmējot sešas secīgas peļņas nedēļas. Vadošā digitālā valūta šorīt atkal ieguva tvaiku un sasniedza USD 16 490 atbilstoši OKEx BTC indeksam – tā ir augstākā cena kopš 2018. gada janvāra otrās nedēļas. Pašlaik OKEx Quarterly Futures (BTCUSD1225) tirgo ar prēmiju 300 USD, jeb 1,8% virs indeksa cenas.

Pagājušās nedēļas Futures Friday rakstā mēs atzīmējām, kā OKEx tirdzniecības dati atspoguļo tirgus tendenci uz īstermiņa cenu pieaugumu. Šīs nedēļas dati lielākoties parāda, ka mazumtirgotāji vilcinās vajāt cenu ralliju.

BTC garo / īso attiecību parasti salīdzināja ar cenu kustību ar stagnējošu spot maržas aizdevuma koeficientu. Tajā pašā laikā ceturkšņa nākotnes prēmijas līmenis procentos ir samazinājies, un tirgus dalībnieki ir piesardzīgi pret atklātu interesi, kas ir uzstādījusi jaunus visu laiku augstākos līmeņus.

Tomēr Bitcoin, neskatoties uz mazumtirdzniecības bailēm, joprojām ir iespējas pieaugt, jo ne visi tirdzniecības dati atspoguļo pārkaršanas apstākļus. Ja cena spēs pārvarēt 16 000 USD pretestības līmeni, tā varētu turpināt strauju impulsu, un privātie investori, iespējams, FOMO ieņems pozīcijas.

Bitcoin ceturkšņa nākotne - 11/13OKEx BTC ceturkšņa nākotnes līgumi (BTCUSD1225), no 13. novembra plkst. 6:00 pēc UTC. Avots: OKEx, TradingView

OKEx tirdzniecības datu rādījumi

Apmeklējiet OKEx tirdzniecības datu lapu, lai izpētītu vairāk rādītāju.

BTC garā / īsā attiecība

Garā / īsā attiecība nedēļas laikā lielākoties virzījās pretēji cenai. Attiecība samazinājās no svētdienas augstākā līmeņa 1.09 līdz pašreizējam 0.85, jo ceturkšņa nākotnes cena pieauga no 15.200 USD līdz 16.600 USD.

Īpaši ilgi / īsie koeficienti ātri atcēlās ar katru cenu samazinājumu, kas norāda, ka mazumtirgotāji bija atvēruši garās pozīcijas kritumā, bet ātri tos aizvēra, kad cena pieauga.

Pēc sešām taisnīgas nedēļu ilgām tirgotājiem ir saprotama vilcināšanās turpināt vajāt cenu pieaugumu.

Turklāt arī BTC pastāvīgo mijmaiņas darījumu finansēšanas likmes nav pārkarsušas, kas turklāt norāda, ka privātie ieguldītāji ir piesardzīgi pret atvilkšanas riskiem.

Bitcoin ilgi īsa attiecībaDatu apkopošanas laiks: 11/6 6:00 UTC līdz 11/13 6:00 UTC


Garā / īsā attiecība salīdzina kopējo lietotāju skaitu, kuri atver garās pozīcijas, salīdzinot ar tiem, kas atver īsās pozīcijas. Attiecība tiek apkopota no visiem nākotnes līgumiem un pastāvīgajiem mijmaiņas līgumiem, un lietotāja garo / īso pusi nosaka pēc viņu neto pozīcijas BTC.

Atvasināto finanšu instrumentu tirgū vienmēr, kad tiek atvērta gara pozīcija, to līdzsvaro īsa pozīcija. Kopējam garo pozīciju skaitam jābūt vienādam ar īso pozīciju kopējo skaitu. Kad attiecība ir zema, tas norāda, ka vairāk cilvēku tur šorti.

BTC pamats

Kamēr cena pieaug, pašreizējā BTC bāze 300 ASV dolāri ir saskaņā ar pagājušās piektdienas cenu, taču procentuālā izteiksmē prēmija faktiski ir samazinājusies. Prēmijas stabilitāte arī parāda, ka tirgus šobrīd nav pārāk satraukti. Tomēr pašreizējais pamats joprojām ir veselīgs un atspoguļo bullish tirgus noskaņojumu.

BTC pamatsDatu apkopošanas laiks: 11/6 6:00 UTC līdz 11/13 6:00 UTC

Šis rādītājs parāda ceturkšņa nākotnes cenu, spot indeksa cenu un arī bāzes atšķirību. Noteiktā laika pamats ir vienāds ar ceturkšņa fjūčeru cenu, atņemot spot indeksa cenu.

Nākotnes līgumu cena atspoguļo tirgotāju cerības uz Bitcoin cenu. Ja pamats ir pozitīvs, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Ja pamats ir negatīvs, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs.

Ceturkšņa nākotnes darījumu bāze var labāk norādīt tirgus ilgtermiņa tendenci. Ja pamats ir augsts (vai nu pozitīvs, vai negatīvs), tas nozīmē, ka ir vairāk vietas šķīrējtiesai.

Atklātie procenti un tirdzniecības apjoms

Trešdien atklāta interese sāka kāpt uz augšu, sākot no aptuveni viena miljarda dolāra līdz augstākajam līmenim – 1,2 miljardiem šorīt. Kopējā atklātā procentu likme visās biržās arī šodien sasniedza visu laiku augstāko līmeni – 6,1 miljardu ASV dolāru apmērā dati no šķībs.

Kaut arī pārmērīga atklātā interese vēsturiski norāda uz pieaugošu risku, šī gada cenu kāpums ir vairāk saistīts ar institucionālās naudas ienākšanu, un mums ir nepieciešams vairāk laika, lai redzētu, vai šī augstā atklātā interese kļūs par normu vai ne.

Atklāta procentu likme un BTC apjoms - 11/13Datu apkopošanas laiks: 11/6 6:00 UTC līdz 11/13 6:00 UTC

Atvērtie procenti ir to nenomaksāto nākotnes līgumu / mijmaiņas darījumu kopējais skaits, kuri attiecīgajā dienā nav slēgti.

Tirdzniecības apjoms ir kopējais nākotnes līgumu un pastāvīgo mijmaiņas darījumu apjoms noteiktā laika periodā.

Ja ir atvērti 2000 ilgtermiņa līgumu un 2000 īstermiņa līgumu, atvērtie procenti būs 2000. Ja tirdzniecības apjoms palielinās un atvērtā procentu likme īsā laika posmā samazinās, tas var norādīt, ka daudzas pozīcijas ir slēgtas vai spiestas likvidēt. Ja palielinās gan tirdzniecības apjoms, gan atvērtie procenti, tas norāda, ka ir atvērts daudz pozīciju.

BTC maržas aizdevuma koeficients

BTC maržas aizdevumi nedēļas laikā nav īpaši svārstījušies, svārstoties no 9,5 līdz 11,5, kas norāda, ka tirgus nav FOMO režīmā. Vēl viena piesaistīšanas kārta tūlītējā tirgū var norādīt uz mazumtirgotājiem, kuri steidzas, taču pašreizējā sviras ietekme saglabājas veselīgā līmenī.

Aizdevumu procentu likmju grafiks - 11/13Datu apkopošanas laiks: 11/6 6:00 UTC līdz 11/13 6:00 UTC

Nodrošinājuma aizdevuma koeficients ir tūlītējas tirgus tirdzniecības dati, kas parāda attiecību starp lietotājiem, kuri aizņemas USDT, salīdzinot ar BTC aizņemšanos USDT vērtībā noteiktā laika periodā..

Šī attiecība arī palīdz tirgotājiem izpētīt tirgus noskaņojumu. Parasti tirgotāju, kuri aizņemas USDT, mērķis ir iegādāties BTC, un tiem, kuri aizņemas BTC, mērķis ir saīsināt to.

Ja starpības aizdevuma koeficients ir augsts, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Kad tas ir zems, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs. Šīs attiecības galējās vērtības vēsturiski norāda uz tendenču maiņu.

Tirgotāja ieskats

Hunain Naseer, OKEx vecākais redaktors

Novembris ir bijis Bitcoin galvenais mēnesis, jo tas pārspēja galvenos ikmēneša pretestības līmeņus, kas veidojās 2017. gada decembrī un 2018. gada janvārī. Tomēr, ņemot vērā secīgo pieauguma svītru, tirgus katrā ziņā ir piesardzīgs katrā jaunajā līmenī, jo konsolidācijas veids kopš pagājušā mēneša.

Šonedēļ pārskatītie nākotnes tirdzniecības dati atspoguļo šo piesardzību, jo mazumtirgotāji gaida būtisku labojumu, bet turpina meklēt nelielu peļņu starp nelieliem kritumiem un straujiem pieaugumiem. Tas nozīmē, ka, ja BTC izdosies izveidot spēcīgu atbalstu aptuveni 16 000 ASV dolāru apmērā, tā ceļš uz 2017. gada ATH kļūs salīdzinoši skaidrs, un mazumtirgotāji, visticamāk, FOMO ienāks tirgū ar pienācīgiem apjomiem, tādējādi paaugstinot cenu vēl augstāk.

Robijs, OKEx ieguldījumu analītiķis

BTC cena pārspēja 15 800 USD pretestību – jeb 16 100 USD pret ceturkšņa nākotnes līgumiem – vēl vairāk uzlabojot tirgus bullish uzticību. Tomēr šorīt nav bijis daudz skaļuma pastiprināšanas, kas varētu radīt zināmas bažas. 

Dienas atbalsts ir aptuveni 16 100 USD jeb 16 400 USD no ceturkšņa nākotnes līgumiem. Ja īstermiņa rallija modelis var turpināties, tad neliela atkāpšanās nepārkāps šo atbalsta līmeni. Gluži pretēji, ja atbalstu nevar noturēt, korekcija tiks ievērojami paplašināta. Zemākais atbalsts ir 15 400 USD.

Pašreizējā rekordaugstā atklātā interese nepārprotami uztrauc tirgu, taču spēcīga pirkšana tūlītējā tirgū varētu atbalstīt cenas.

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map