Bitcoin uzskata, ka mazumtirdzniecības piesardzība ir lēna nedēļa un vāja cena, jo mazumtirgotāji joprojām ir piesardzīgi un vaļi trūkst – nākotnes piektdiena

Nākotnes piektdiena ir iknedēļas pārskats par Bitcoin ceturkšņa nākotni OKEx.

Kopš pagājušās piektdienas Bitcoin (BTC) cena ir noturēta vājā konsolidācijas modelī. Lai gan bija svārstības, piemēram, kritums līdz 8800 USD sestdien, kam sekoja ātra atsitiena, vidējā termiņa slieksnis 9 400 USD palika neskarts. Šīs vājās cenu darbības rezultātā vēlreiz tika pārbaudīts 9 000 ASV dolāru atbalsts, pēc kura cena ir pašreizējā 9 150 USD līmenī, saskaņā ar OKEx ceturkšņa nākotnes (BTCUSD0925) tirgu.

Aplūkojot OKEx tirdzniecības datus, mēs varam redzēt, ka BTC garais / īsais koeficients nedēļas laikā nav pieaudzis. Tomēr maržinālo aizdevumu rādītājs norādīja uz mazumtirgotājiem, kas trešdien dzenāja cenu atsitienu, tieši pirms cenu sabrukuma ceturtdien.

Pašlaik atklātā procentu likme joprojām ir normālā līmenī ar 60 USD BTC pamatu, kas norāda, ka tirgus joprojām atrodas konsolidācijas fāzē. Pašlaik šķiet, ka vaļu trūkst.

OKEx BTC ceturkšņa nākotnes līgumu (BTCUSD0626) 4h diagramma. Avots: OKEx

OKEx tirdzniecības datu rādījumi

Apmeklējiet OKEx tirdzniecības datu lapu, lai izpētītu vairāk rādītāju.

BTC garā / īsā attiecība

Garā / īsā attiecība pēdējās septiņās dienās nav daudz pārvietojusies, svārstoties ap 1,0. Pārsvarā vēršu tirgū šī tendence liecina par mazumtirgotāju īstermiņa lāču noskaņojumu.

Ceturtdienas pullbackā tomēr šī attiecība bija tik maza kā 0.85. Kā mēs jau iepriekš minējām, ilgs / īss koeficients, kas ir tuvu 0,8, var norādīt, ka privātie ieguldītāji ir pārāk lācīgi un ka tirgus, iespējams, atgriezīsies.

Šis rādītājs pašlaik ir 0,9, kas atspoguļo pašreizējo lāču perspektīvu.

Datu apkopošanas laiks: 6/26 6:00 līdz 7/3 6:00 (UTC)

Long / Short Ratio salīdzina kopējo lietotāju skaitu, kuri atver garās pozīcijas, salīdzinot ar tiem, kas atver īsās pozīcijas. Attiecība tiek apkopota no visiem nākotnes līgumiem un pastāvīgajiem mijmaiņas līgumiem, un lietotāja garo / īso pusi nosaka pēc viņu neto pozīcijas BTC.

Atvasināto finanšu instrumentu tirgū vienmēr, kad tiek atvērta gara pozīcija, to līdzsvaro īsa pozīcija. Kopējam garo pozīciju skaitam jābūt vienādam ar īso pozīciju kopējo skaitu. Kad attiecība ir zema, tas norāda, ka vairāk cilvēku tur šorti.

BTC pamats

Tā kā visu nedēļu ir maza svārstīgums, BTC bāzes izmaiņas nav bijušas būtiskas, taču tās joprojām ir pozitīvas. Sestdienas pievilcības laikā OKEx BTC Quarterly Future piemaksa nokritās zem 20 USD, taču tā ātri atjaunojās līdz 60 USD un palika šajā diapazonā.

Kopējais tirgus noskaņojums nav bijis īpaši optimistisks, taču 60 ASV dolāru prēmija rāda, ka dalībnieki joprojām sagaida cenas pieaugumu līdz trešā ceturkšņa beigām.

Datu apkopošanas laiks: 6/26 6:00 līdz 7/3 6:00 (UTC)

Šis rādītājs parāda ceturkšņa fjūčeru cenu, spot indeksa cenu un arī bāzes atšķirību. Noteiktā laika pamats ir vienāds ar ceturkšņa fjūčeru cenu, atņemot spot indeksa cenu.

Nākotnes līgumu cena atspoguļo tirgotāju cerības uz Bitcoin cenu. Ja pamats ir pozitīvs, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Ja pamats ir negatīvs, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs.

Ceturkšņa nākotnes darījumu bāze var labāk norādīt tirgus ilgtermiņa tendenci. Ja pamats ir augsts (vai nu pozitīvs, vai negatīvs), tas nozīmē, ka ir vairāk vietas šķīrējtiesai.

Atvērtie procenti un tirdzniecības apjoms

Iepriekš mēs atzīmējām straujo Open Procentu kritumu pagājušajā piektdienā. Kopš tā laika OI ir gājusi uz sāniem, ceturtdien palielinoties, iknedēļas maksimums sasniedza 567 miljonus līgumu (1 līgums = 100 ASV dolāri), taču kopējais rādītājs joprojām ir neitrāls bez vaļu aktivitātes pazīmēm vai lieliem uzkrājumiem.

Datu apkopošanas laiks: 6/26 6:00 līdz 7/3 6:00 (UTC)

Atvērtie procenti ir to nenomaksāto nākotnes līgumu / mijmaiņas darījumu kopējais skaits, kuri attiecīgajā dienā nav slēgti.

Tirdzniecības apjoms ir kopējais nākotnes līgumu un pastāvīgo mijmaiņas darījumu apjoms noteiktā laika periodā.

Ja ir atvērti 2000 ilgi un 2000 īsi līgumi, atklātā procentu likme būs 2000. Ja tirdzniecības apjoms palielinās un atvērtā procentu likme īsā laika posmā samazinās, tas var norādīt, ka daudzas pozīcijas ir slēgtas vai spiestas likvidēt. Ja palielinās gan tirdzniecības apjoms, gan atvērtie procenti, tas norāda, ka ir atvērts daudz pozīciju.

BTC nodrošinājuma aizdevuma koeficients

Maržinālo aizdevumu rādītājs joprojām ir atpalicīgs rādītājs, un tas ceturtdien, tieši pirms cenas krituma, reģistrēja 2.78 – nedēļas augstāko vērtību. Kopš tā laika attiecība ir atgriezusies līdz 2,17, kas ir normāls diapazons.

Datu apkopošanas laiks: 6/26 6:00 līdz 7/3 6:00 (UTC)

Aizdevumu starpība ir tūlītējas tirgus tirdzniecības dati, kas parāda attiecību starp lietotājiem, kuri aizņemas USDT, salīdzinot ar BTC aizņemšanos USDT vērtībā noteiktā laika periodā..

Šī attiecība arī palīdz tirgotājiem izpētīt tirgus noskaņojumu. Parasti tirgotāju, kuri aizņemas USDT, mērķis ir iegādāties BTC, un tiem, kuri aizņemas BTC, mērķis ir saīsināt to.

Ja aizdevumu īpatsvars ir augsts, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Kad tas ir zems, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs. Šīs attiecības galējās vērtības vēsturiski norāda uz tendenču maiņu.

Tirgotāja ieskats

Robijs, OKEx ieguldījumu analītiķis

Tā bija vēl viena lēna nedēļa, kad Bitcoin konsolidējās starp 8800 un 9400 dolāriem. Kamēr 9400 dolāru slieksnis nav pārkāpts, cenu darbība, visticamāk, joprojām tiks nomākta.

Tā kā OI atkopjas ļoti lēni, mēs varam turpināt redzēt cenu kustību šaurā diapazonā. Tomēr pašreizējā zemā garo / īso attiecība norāda, ka mazumtirgotāji īstermiņā nav optimistiski, un tas varētu liecināt, ka cena var turpināt pārbaudīt 8 800 ASV dolāru atbalstu.

Atruna: šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un to nevajadzētu uzskatīt par ieteikumu iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map