Bitcoin tirgotāji uzskata iespēju pirkt, jo tradicionālie tirgi turpina viltot: tirgus novērošanas nedēļa 3 / 16-3 / 22

Finanšu aktīvu cenas pieauga, bet pēdējās nedēļas laikā nestabilizējās. Finanšu satricinājums ir turpinājies, jo arvien vairāk valdību sāk bezprecedenta pasākumus, lai ierobežotu koronavīrusa, tostarp ceļojumu aizliegumi un pilsēta izslēgšana.

Bitcoin un ASV akcijās ir atsaistīšanas pazīmes

Pēc tam, kad pēdējo divu nedēļu laikā esat redzējis rekordzemu līmeni, krājumi ceturtdien, 18. martā, noslēdzās augstāk pēc vairākām atbildēm no ASV federālajām rezervēm. Bitcoin (BTC) šonedēļ bija visstraujāk atjaunojošā aktīvu klase.

Kaut arī Bitcoin (BTC) 90 dienu korelācija ar S&P 500 indekss sasniedza visu laiku augstākā pagājušajā nedēļā tas ir pakāpeniski atdalīts (sk. diagrammu zemāk) pēc otra tirdzniecības apstāšanās ASV akcijās 16. martā, salīdzinot ar akcijām, Bitcoin uzrāda salīdzinoši mazāku kritumu un ātrāku atsitienu.

Zelts vs OKEx BTC indekss pret S&P 500 Stundas cena. Avots: Tirdzniecības skats

Ceturtdien Bitcoin pārspēja pirmdienas maksimumu un piektdien, 20. martā, pirms vēl viena retracementa sasniedza jaunu neseno maksimumu – 6 948 USD. Kopējā tendence ir acīmredzami labāka nekā citas aktīvu klases.

OKEx BTC cenu indekss ir sasniedzis gandrīz 60 procentus no 12. līdz 13. marta zemākā līmeņa, kas ir 3890 ASV dolāri, un šobrīd tas tirgojas nedaudz zem 6000 USD. Bitcoin atveseļošanās ir arī palīdzējusi palielināt altkīnus. Dažas kriptovalūtas, ieskaitot BCH un BSV, pēdējo 7 dienu laikā ir palielinājušās par vairāk nekā 15 procentiem.

OKEX BTC indeksa cena. Avots: OKEx

Tehnika parāda pirkšanas signālu

200 nedēļu slīdošais vidējais ir ļoti svarīga tendence Bitcoin cenas vēsturē. Katrā lielākajā tirgus ciklā Bitcoin ir sasniedzis ap šo slīdošo vidējo līmeni. Krāsu siltuma karte zemāk ir balstīta uz šī 200 nedēļu slīdošā vidējā pieauguma procentiem.

200 nedēļu slīdošā vidējā karstuma karte. Avots: lookintobitcoin.com

Vēsturiski, kad karstuma kartē parādās oranži un sarkani punkti, tirgus pārkarst. Kad parādās purpursarkani punkti, cena ir tuvu šai svarīgajai līnijai, kas vēsturiski ir bijis labs laiks pirkšanai.

Pēc pēkšņas avārijas 12.-13. Martā Bitcoin rallijs virs 200 nedēļu slīdošā vidējā parāda arī to, ka šī tendence joprojām ir svarīgs atbalsta līmenis. Tomēr mēs nekad neesam redzējuši V formas maiņas gadījumu karstuma kartē. Visticamāk, mēs redzēsim ilgtermiņa izliektu dibenu, strauji tuvojoties 200 nedēļu slīdošajam vidējam rādītājam.

Ilgtermiņa “hodlers” šajās dienās pērk bitcoin, saskaņā ar datiem no Glassnode. Metrika “Hodler Net Position Change” parāda ilgtermiņa ieguldītāju ikmēneša pozīciju maiņu. Kad metrika atrodas zaļajā zonā, tas nozīmē, ka hodlers ir sākuši uzkrāt Bitcoin.

Hodlera neto pozīcijas maiņa. Avots: Glassnode & Paslēpts pētījums

Sentimenti liecina par iespējamu cenas maiņu

The Kripto bailes & Alkatības indekss parāda arī potenciālu pirkšanas iespēju, pēc tam, kad tā ir mirgojusi “Extreme Fear” zonā. Saskaņā ar indeksu:

Kriptogrāfijas tirgi kopš 9. marta tirgo “Extreme Fear”, liecina indekss. Pēc 12.-13. Marta tirgus katastrofas indekss sasniedza zemāko līmeni kopš 2019. gada augusta.

Turklāt saskaņā ar emuāra ziņojums no Chainalysis publicēts 18. martā, lielākā daļa pārpalikuma BTC, kas nonāk biržās, ir pārdota, un šķiet, ka pašlaik vissliktākais no pārpalikuma ir beidzies.

Kripto bailes & Alkatības indekss pēdējo 1 gadu laikā. Avots: alternatīva.me

Mēs varam izmantot OKEx Trading Data, lai atrastu īstermiņa tirgus noskaņojumu. BTC Long / Short Ratio – kas parāda lietotāju attiecību ar neto garajām un īsajām pozīcijām noteiktā laika posmā – šīs nedēļas sākumā saglabājās tuvu 1,0.

Pēc tam attiecība piektdien, 20. martā, sāka strauji samazināties. Patlaban tā ir līdz 0,87. Lietotāju skaits ar īsām pozīcijām joprojām ir lielāks nekā ilgi. Pašreizējais “BTC Long / Short Ratio” diapazons norāda, ka tirgus dalībnieki tuvākajā nākotnē joprojām nav optimistiski par Bitcoin cenu.

BTC garā / īsā attiecība 3 / 15-3 / 22. Avots: OKEx atvasināto instrumentu tirdzniecības dati

Turklāt OKEx BTC maržas aizdevuma koeficients, kas parāda attiecību starp lietotājiem, kuri aizņemas USDT, salīdzinot ar BTC aizņemšanos USDT vērtībā noteiktā laika periodā, pagājušās nedēļas nogalē atguva vēsturisko zemāko līmeni 0.1.

Šis rādītājs ir pieaudzis pat par 0,3, kas norāda, ka kredītplecu tirgū ar īpatsvaru dominē īsās pozīcijas. Šīs attiecības galējie skaitļi vēsturiski ir norādījuši apvērsuma laiku.

BTC aizdevumu procentu likme 3 / 15-3 / 22. Avots: OKEx Spot Market Trading Data

Bitcoin cenu īstermiņā joprojām ir grūti prognozēt, lai gan vairāki dati liecina, ka tas varētu būt labs laiks kriptovalūtas uzkrāšanai, kā jau iepriekš tika apspriests. Tradicionālajos finanšu tirgos šodien, 23. martā, pēc atklātā zvana būs jāturpina pārbaudījumi.

Iespējams, ka Bitcoin ir parādījis atsaistīšanas pazīmes no ASV akcijām, taču joprojām ir grūti uzreiz uzzīmēt neatkarīgu svečturi.

Atruna: Šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un tas nav jāinterpretē kā ieteikums iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Sekojiet OKEx vietnē:

Steemits: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map