Bitcoin saskaras ar smagu pretestību tūlīt pēc pārrāvuma konsolidācijas zonā līdz 7500 USD: Kripto tirgus katru dienu

Piektdiena, 24. aprīlis: lielākā daļa populārāko kriptovalūtu reģistrē stabilu peļņu pēdējo 24 stundu laikā.

Bitcoin (BTC) ir palielinājies par 6 procentiem, pārvarot 7200 USD pretestību, pēc preses laika nokārtojot aptuveni 7500 USD.

Ethereum (ETH) dienā ir palielinājies par nedaudz vairāk kā 3 procentiem, tirgojoties par 188 ASV dolāriem, kas ir zemāks par galveno pretestības līmeni 195 ASV dolāru apmērā.

Ripple XRP cena ir aptuveni 0,195 USD, kas ir gandrīz par 4 procentiem vairāk nekā pēdējās diennakts laikā.

1H diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Bitcoin 1 stundas diagramma parāda, ka vakar izlaušanās stundā cena noslēdzās ar salīdzinoši garu augšējo ēnu. Tas ir signāls par augstu pārdošanas spiedienu ap apgabalu starp 7 650–7 800 USD.

Dažu nākamo stundu laikā tendence pierādīja, ka šobrīd buļļiem ir vajadzīgs laiks, lai atpūstos un pēc pārrāvuma absorbētu vairāk skaitītāju. BTC tirdzniecības apjoma diagramma arī norāda, ka bullish fondu līmenis pēc straujas izaugsmes izlaušanās laikā ievērojami samazinājās.

Pašlaik ieguldītājiem jāņem vērā, ka ir bīstami ieiet garajā pozīcijā, jo joprojām ir iespēja, ka cena nokritīsies iepriekšējā zonā, pirms tiek apstiprināts, ka izrāviens ir racionāls. Šī nedēļas nogale var būt labs periods, lai to apstiprinātu – atcerieties, ka pat tad, ja cena stabilizējas par 7 450 USD, turpmāku atsitienu ir grūti izjaukt pretestības zonu starp $ 7,700- $ 7,850. Īstermiņā tendence var nostiprināties aptuveni 7500 un 7850 dolāru apmērā.

BTC ir jāstabilizējas par 7500 dolāriem, lai turpinātu atsitienu

1D diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

BTC ikdienas līmenī pakāpeniski sašaurinājās līdz MA (30) un MA (60) krustojumam, un visbeidzot tas uzsāka augšupejošu tendenci. Šī tendence izlauzās cauri konsolidācijas apgabala virsotnēm ap 7 470 USD un pēc tam turpināja atjaunoties līdz 7 800 USD. Cena ātri nokritās virs 7500 dolāriem un uz laiku ienāca konsolidācijā.

OKEx analītiķi uzskata, ka līdzsvara pārtraukšana starp buļļiem un lāčiem pēc konsolidācijas perioda ir posms, kas tirgum jāpiedzīvo ciklā. Tā kā nesenie BTC atlēcienu līmeņi un krituma kritumi turpina tuvoties, izrāvieni, iespējams, var notikt jebkurā laikā. Kopā ar Bitcoin gaidāmās uz pusi samazināšanas faktoru augšupejas iespējamība ir dabiski augsta.

Tomēr jāatzīmē, ka netālu no konsolidācijas apgabala atrodas intensīvās tirdzniecības zonas augšējā mala pagājušā gada beigās, kas ir starp $ 7,700- $ 7,850. Pretestības stiprumu šajā jomā var redzēt ikdienas vai pat nedēļas līmenī. Ja tendence var stabilizēties līdz 7500 dolāriem, var sagaidīt, ka tirgus atkal palielināsies.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 7700 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 7850 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 7450 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 7250 ASV dolāri

195 USD ir ETH galvenais līmenis

1H ETH / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

ETH tika bloķēts arī, pārbaudot augšupejošās pretestības līmeni 195 USD. Iemesls, kāpēc šis punkts ir galvenais, ir tas, ka cenu kritums martā tika balstīts uz šo cenu kā sākuma punktu. Tas arī veido konsolidācijas zonas augšējo malu pirms maksimuma februārī.

Tādējādi ir jēga, ja ETH var izjaukt šo punktu. Kopumā tirgus var ieviest vienpusēju sūkni. Tomēr, ja tas joprojām ir zem spiediena ap 195 ASV dolāriem, šī tendence var turpināties vēlāk un panākt izrāvienu vēlāk.

Investoriem ir jāapzinās, ka, ja ETH var izjaukt 200 USD, tad mēs varam sagaidīt turpmāku sūkni. Pirms pullback samazināsies zem 175 USD, bullish channel modelis netiks sadalīts.

Stundas skaļuma līmenis šīs pārrāvuma laikā acīmredzami ir palielinājies, tas var būt signāls, lai vairāk atsāktos, ja tas spēj saglabāt vai pārsniegt pašreizējo līmeni.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 195 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 200 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 185 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 175 USD

XRP redz vājāku izlaušanos

1D XRP / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

XRP izrāviena spēks vakar bija ievērojami vājāks, jo tas pat neizdevās pārbaudīt pašreizējās konsolidācijas zonas virsotni. Ir ļoti ticams, ka tā turpinās paļauties uz kopējo tirgus atsitienu un nedaudz pieaugt, un 0.2 USD pretestība var būt izšķirošs izrāviena punkts.

Fakts, ka pašreizējā konsolidācijas zonas augšdaļa ir gandrīz tādā pašā līmenī kā apakšējā platība 2019. gadā, atdala XRP modeli no pārējām divām augšējām monētām. Attiecībā uz XRP pretestības pārtraukšana ap USD 0,2 nozīmē, ka varam sagaidīt turpmāku atsitienu. Tomēr pašlaik skaļuma līmeņi nevarēs atbalstīt lielu izlaušanos. Investori labāk pagaidiet citu galveno monētu sūkni un pēc tam ieejiet.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: $ 0,2000
 • Vidēja termiņa pretestība: 0,2170 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 0,1940 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 0,1895 USD

Atruna: Šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un tas nav jāinterpretē kā ieteikums iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Sekojiet OKEx vietnē:

Steemits: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map