Bitcoin rallijs ātri beigsies, jo tirgus noskaņojums paliek piesardzīgs – nākotnes piektdiena

Nākotnes piektdiena ir iknedēļas pārskats par Bitcoin ceturkšņa nākotni OKEx.

Šonedēļ Bitcoin (BTC) pirmdien palielinājās līdz augstākajam līmenim – 9 945 ASV dolāriem pēc ilgāka laika ierobežotā diapazonā. Tomēr tas nespēja noturēt ieguvumus un trešdien iegāja lejupvērstā virzienā, pirms ceturtdienas agrā rītā sasniedza nedēļas zemāko līmeni – 9 011 USD. Pašlaik Bitcoin ir aptuveni USD 9 300, kā norādīts OKEx ceturkšņa nākotnē (BTCUSD0925), nokrītot mazāk nekā par 1% no pagājušās piektdienas.

Tirgus kustība norāda, ka Bitcoin cena joprojām ir saistīta ar ASV akcijām, un trešdienas kritums bija vērojams abos tirgos. Tikmēr atkārtoti USD 10 000 noraidījumi ir ļāvuši Bitcoin tirgotājiem atrasties uz priekšu ap šo cenu diapazonu.

Tehniskajā jomā pirkšanas apjoms trešdien nav pieaudzis, kas norāda, ka visi mēģinājumi atgūties bija ļoti vāji. Tehniskās lācīgās atšķirības no relatīvā stipruma indeksa bija redzamas arī stundu diagrammā, pirms cena atkal sasniedza USD 9000 līmeni.

Aplūkojot OKEx tirdzniecības datus, Long / Short Ratio atspoguļo lāču tirgus noskaņojumu, savukārt BTC pamats – pašlaik 80 USD – norāda, ka tirgotāji joprojām ir nedaudz optimistiski par vidēja termiņa cenu izmaiņām.

OKEx BTC ceturkšņa nākotnes līgumu (BTCUSD0925) 1h diagramma. Avots: OKEx

OKEx tirdzniecības datu rādījumi

Apmeklējiet OKEx tirdzniecības datu lapu, lai izpētītu vairāk rādītāju

BTC garā / īsā attiecība

BTC Long / Short Ratio samazinājās līdz 0.88 tieši pirms cenu rallija pirmdien, norādot, ka kritumu zem 0.9 var uzskatīt par apvērsuma signālu tāpat kā pašreizējos tirgus apstākļos. Tomēr šis rādītājs tik tikko pārsniedza 1,0, kad cena pārsniedza 9600 USD, kas liecina par piesardzīgu pieeju, ko pieņēmuši tirgus dalībnieki. Pašlaik attiecība ir ap 0,98, parādot īstermiņa līdzsvaru noskaņojumā.

Datu apkopošanas laiks: no 6/19 4:00 līdz 6/26 4:00 (UTC)

Long / Short Ratio salīdzina kopējo lietotāju skaitu, kuri atver garās pozīcijas, salīdzinot ar tiem, kas atver īsās pozīcijas. Attiecība tiek apkopota no visiem nākotnes līgumiem un pastāvīgajiem mijmaiņas līgumiem, un lietotāja garo / īso pusi nosaka pēc viņu neto pozīcijas BTC.

Atvasināto finanšu instrumentu tirgū vienmēr, kad tiek atvērta gara pozīcija, to līdzsvaro īsa pozīcija. Tas nozīmē, ka kopējam garo pozīciju skaitam jābūt vienādam ar īso pozīciju kopējo skaitu. Kad attiecība ir zemāka par 1, tas norāda, ka vairāk cilvēku tur šorti, un otrādi.

BTC pamats

Ceturkšņa nākotnes (BTCUSD0925) prēmija pagājušajā piektdienā bija aptuveni 70 USD un sasniedza 130 USD pirms trešdienas pullback. Pašlaik BTC pamats ir aptuveni 80 USD, kas norāda, ka daži tirgotāji joprojām ir optimistiski pret vidēja termiņa cenu.

Tomēr augstāks kontango līmenis nedēļā var piesaistīt daudzus arbitrāžas līdzekļus, lai atvērtu īsas pozīcijas, kas varētu padarīt augšupejošos virzienus sarežģītākus.

Datu apkopošanas laiks: no 6/19 4:00 līdz 6/26 4:00 (UTC)

Šis rādītājs parāda ceturkšņa nākotnes cenu, spot indeksa cenu un arī bāzes atšķirību starp tām. Noteiktā laika pamats ir vienāds ar ceturkšņa fjūčeru cenu, atņemot spot indeksa cenu.

Nākotnes līgumu cena atspoguļo tirgotāju cerības uz Bitcoin cenu. Ja pamats ir pozitīvs, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Ja pamats ir negatīvs, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs.

Atvērtie procenti un tirdzniecības apjoms

Pirms rallija šīs nedēļas sākumā Bitcoin parādīja vāju cenu kustību, un tas atspoguļojās atklātā procentu likmē. Pirms cenu pieauguma OI bija gandrīz nemainīgs un otrdien strauji pieauga no 5,8 miljoniem līgumu (1 līgums = 100 ASV dolāri) līdz 6,7 miljoniem līgumu. Uzkrājums bija saskaņā ar cenu kustību, norādot, ka buļļi atvēra garās pozīcijas.

Pēc trešdienas pēkšņā krituma OI ir samazinājies līdz 6,35 miljoniem līgumu, taču tas joprojām ir daudz lielāks nekā pagājušajā nedēļā. Tikmēr nedēļas nogalē cena saskaras ar zināmu nenoteiktību, it īpaši tāpēc, ka šodien beidzas vairāk nekā 1 miljarda ASV dolāru vērto iespēju termiņš.

Datu apkopošanas laiks: no 6/19 4:00 līdz 6/26 4:00 (UTC)

Atvērtie procenti ir to nenomaksāto nākotnes līgumu / mijmaiņas darījumu kopējais skaits, kuri attiecīgajā dienā nav slēgti.

Tirdzniecības apjoms ir kopējais nākotnes līgumu un pastāvīgo mijmaiņas darījumu apjoms noteiktā laika periodā.

Ja ir atvērti 2000 ilgi un 2000 īsi līgumi, OI būs 2000. Ja tirdzniecības apjoms palielinās un OI samazinās īsā laika posmā, tas var norādīt, ka daudzas pozīcijas ir slēgtas vai spiestas likvidēt. Ja palielinās gan tirdzniecības apjoms, gan OI, tas norāda, ka ir atvērts daudz jaunu pozīciju.

BTC nodrošinājuma aizdevuma koeficients

Aizdevumu procentu likme nedēļas laikā cieši sinhronizējās ar cenu, kas liecina, ka tūlītējie tirgus dalībnieki tirgojās, reaģējot uz cenu darbību – nedēļas augstāko līmeni sasniedzot trešdienas rītā Āzijā, kad cena pārsniedza 9800 USD un pēc tam ātri nokritās līdz pašreizējam līmenim par 1,4, cenai samazinoties.

Datu apkopošanas laiks: no 6/19 4:00 līdz 6/26 4:00 (UTC)

Aizdevumu starpība ir tūlītējas tirgus tirdzniecības dati, kas parāda attiecību starp lietotājiem, kuri aizņemas USDT, salīdzinot ar tiem, kuri aizņemas BTC USDT vērtībā noteiktā laika periodā..

Šī attiecība arī palīdz tirgotājiem novērtēt tirgus noskaņojumu. Parasti aizņēmēju USDT mērķis ir iegādāties BTC, un tiem, kas aizņemas BTC, mērķis ir saīsināt to.

Ja aizdevumu īpatsvars ir augsts, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Kad tas ir zems, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs. Šīs attiecības galējās vērtības vēsturiski norāda uz tendenču maiņu.

Tirgotāja ieskats

Robijs, OKEx ieguldījumu analītiķis

Pēc atbalsta zaudēšanas pie 9 650 USD, Bitcoin cena turpināja uzrādīt vājumu. Pašlaik cena ir zem 60 dienu slīdošā vidējā līmeņa, kas varētu darboties kā pretestības līmenis iespējamām atsitieniem. Apakšējā pusē 9 000 ASV dolāru ir galvenais atbalsts, ko skatīties.

RJ, Atvasinājumu tirgotājs

Pēdējo nedēļu laikā mēs redzam, ka katru reizi, kad nākotnes līgumu delta tuvojas nullei, tirgus nonāk pārspīlētajā situācijā un atgriežas augšup. To var ļoti loģiski izskaidrot, jo nākotnes līgumi atspoguļo tirgus noskaņojumu un atpalicību, vai arī kontango kritumi parāda bailes, savukārt pieaugošais kontango parāda pārmērīgu pašpārliecinātību vai pat eiforiju..

Ievērojot investīciju-101 likumu, tirgus sasniedz visaugstāko līmeni eiforiskajā noskaņojumā un raizējas no bailēm. Kad BTC šonedēļ pieauga līdz 9800 dolāriem, nākotnes līgumu kontango pieauga līdz jaunam maksimumam – 138 bāzes punktiem, kas bija augstākais rādītājs kopš 10 000 ASV dolāru augstākā līmeņa (168 punkti). Tas jau bija skaidrs signāls, ka ilgas ir pārāk dedzīgas un grūdiens, visticamāk, izgaist.

Kopš tā laika contango nokrita atpakaļ uz 40 punktu diapazonu, pirms atguva aptuveni 80 punktus, kas joprojām ir samērā veselīgi, taču tas varētu atkal samazināties vai pat uz īsu brīdi iet atpakaļ – tas būtu labs rādītājs bailēm tirgus iespējamo sekošanu.

Atruna: šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un to nevajadzētu uzskatīt par ieteikumu iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map