Bitcoin pārspīlētais augstākais līmenis virzās uz leju, 6,5 000 ASV dolāru atbalsta stiprums var ietekmēt īstermiņa tendences: kriptotirgus katru dienu

Otrdiena, 14. aprīlis: pēdējo 24 stundu laikā kriptovalūtu tirgos ir vērojams neliels atsitiens. Lielākā daļa labāko monētu dienā ir palielinājušās tikai par 1-2 procentiem.

BTC ir periodiskas lācīgas tendences

1H diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Vakar BTC atkal piedzīvoja ārkārtēju tendenci īsā laika periodā. Sākotnēji cena nokritās līdz 6600 ASV dolāriem un divu stundu laikā atkal pieauga, pēc tam tika nomākta, lēnām paaugstinoties līdz 6 900 USD.

OKEx tirgus analīzes komanda uzskata, ka pārvietošanās maršrutu no aprīļa sākuma līdz 13. aprīlim var uzskatīt par galvas un plecu modeļa stundas līmeni. Kreisā pleca augšdaļa ir nedaudz augstāka par labo, bet abas ir aptuveni $ 7,100- $ 7,200, un arī abu plecu veidošanās periodi ir līdzīgi.

Tāpēc mēs redzam periodisku lāču modeli, un šī tendence, iespējams, vairākas reizes varētu pārbaudīt 6500 USD. Tomēr ieguldītājiem jāņem vērā, ka, ja cena var stabilizēties līdz 6500 USD (kas ir sākuma cena, veidojot galvas un plecu modeli), tas nozīmē, ka modelis ir veiksmīgi izveidots un var sākties jauna tendence.

Ja cena nokrītas zem 6500 USD un parāda signālu, ka tā pārbaudīs 6000 USD, tas nozīmē, ka galvas un plecu modelis dod tirgum ilgāku lācīgu efektu.

Atsitiens šajā posmā joprojām nav ilgtspējīgs

1D diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Bitcoin ikdienas grafiks parāda, ka, dienas tendencei pakāpeniski samazinoties, buļļu un lāču tirdzniecības aktivitāte ir vāja. Saskaņā ar šo zemo darījumu apjoma modeli privāto ieguldītāju kopīgie centieni var ietekmēt īstermiņa tendenci, un vaļu uzvedību ir kļuvis grūti noteikt. Atkārtotas cenu svārstības ir īstermiņa tirgotāju ienākšana un aiziešana, kā arī vaļu skaitītāju vākšanas process.

Spriežot pēc vienas stundas tendences, atsitiens vairākas reizes neizdevās pārbaudīt 6900 dolāru pretestību, un tas beidzās apgrieztā āmura formā. Zināmā mērā šis modelis vēlreiz apstiprināja atsitiena ilgtspējīgo raksturu šajā posmā. Pirms atbalsts 6500 USD izrādās neefektīvs, tendence var turpināties atkārtoti svārstīties diapazonā no 6500 līdz 7000 ASV dolāriem.

Investoriem jāņem vērā, ka var būt ārkārtēja situācija, kad cena ātri sadala 7000 USD vai pat 7100 USD, taču tad izaugsme var strauji samazināties. Laba riska pārvaldība šobrīd ir ļoti svarīga.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 6 950 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 7 100 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 6750 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 6550 USD

ETH buļļi liecina par vājināšanos, jo cena tiek nomākta pie 160 USD

1H ETH / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

ETH ir samazinājies zem 165 USD, kas bija konsolidācijas tendences apakšējais atbalsts no 7. līdz 10. aprīlim. Kopš tā laika atsitiens nav spējis atgriezties pie 165 USD. Gluži pretēji, šis līmenis kļuva par monētas cieto pretestības punktu.

Pēc nesenā zemākā ap 150 USD atvilkšanas šādu atlēcienu bloķēja 160 USD. Tas ir vērojams vājināšanās signāls, jo augšdaļa ir pazemināta no 177 līdz 165 USD, pēc tam uz 160 USD.

Ieguldītājiem jāņem vērā, ka tendence pārbaudīt 150 ASV dolāru atbalstu pēc tam, kad vairāk nekā trīs reizes nav pārbaudījusi 160 ASV dolārus. Atcerieties, ka var notikt ārkārtēja tendence, un cena stundas vai pat minūšu laikā varētu pieskarties 163 USD, taču vājināšanās tendence nemainīsies, kamēr cena atkal nevarēs salauzt 165 USD..

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 160 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 165 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 150 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 145 USD

XRP veido lācīgu kanālu

1H XRP / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com


XRP 1 stundas līmenis ir spēcīgi svārstījies, vairākas reizes veidojot pozitīvus un apgrieztus āmura modeļus. Pašlaik tā ir zem pretestības 0,1925 ASV dolāru līmenī, ar vāju atbalstu virs 0,1850 USD. Ja tirgus pasliktināsies, cenai būs viegli nokrist zem 0,1800 USD.

Iepriekš redzamā diagramma parāda, ka, tā kā katrs atvilktnes dibens un katra atsitiena augšdaļa vienlaikus kļūst zemāka, visu dibenu un virsmu savienošana var radīt lācīgu kanālu. Tikai tad, ja cena var salauzt kanāla augšējo malu, mēs varam sagaidīt atsitienu.

Vai arī investori varētu izmantot citu metodi, lai spriestu par tendenci – ja nākamā atsitiena augšdaļa ir lielāka par 0,1920 USD, šim solim būs līdzīga ietekme kā augšējās malas pārrāvumam..

Kas attiecas uz otro un trešo atbalsta līmeni XRP, tirgotājiem galvenā uzmanība jāpievērš 0,1760 un 0,1660 dolāriem.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 0,1850 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 0,1925 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 0,1760 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 0,1660 USD

Atruna: Šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un tas nav jāinterpretē kā ieteikums iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Sekojiet OKEx vietnē:

Steemits: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map