Bitcoin nākotnes dati atspoguļo piesardzīgu optimismu īstermiņa cenu rallijam

Nākotnes piektdiena ir iknedēļas pārskats par Bitcoin ceturkšņa nākotni OKEx

Pagājušajā nedēļā Bitcoin (BTC) nedēļas nogalē pieauga līdz maksimālajam līmenim 11 460 ASV dolāru apmērā, taču vadošā digitālā valūta nespēja saglabāt savu straujo impulsu, jo tradicionālie finanšu tirgi pirmdien atvērās ievērojami zemāk. Bitcoin gausais sniegums turpinājās arī nedēļas vidū un trešdien sasniedza nedēļas zemāko līmeni – 10 251 USD, atbilstoši OKEx Quarterly Futures (BTCUSD1225) cenai. Tomēr cena saglabāja svarīgo atbalsta līmeni 10 000 USD un ceturtdien atgriezās līdz 10 800 USD.

Tirgus dalībniekiem jāņem vērā, ka bijušais OKEx ceturkšņa nākotnes līgums (tagad iknedēļas nākotnes līgums) BTCUSD0925 beigsies piektdienas rītā pēc UTC. BTC opciju tirgū būs arī milzīgas piegādes ceturksnī, ar pašreizējo maksimālo sāpīgumu USD 10 750, kā norādīts CoinOptionsTrack dati,

Tikmēr garā / īsā attiecība pirms pirmdienas izpārdošanas bija sasniegusi vēl vienu visu laiku zemāko līmeni, taču ceturtdienas rallijā bija vērojama augšupeja. Ņemot vērā to, cik strauji mainās tirgus noskaņojums, mums jāraugās, lai pēc piektdienas nākotnes norēķiniem mainītos atklātā interese, lai redzētu, vai nākamajam ceturksnim kāds lielais vaļš atver pozīcijas.

OKEx BTC ceturkšņa nākotnes līgumi (BTCUSD1225). no 25. septembra plkst. 8:00 pēc UTC. Avots: OKEx, TradingView

OKEx tirdzniecības datu rādījumi

Apmeklējiet OKEx tirdzniecības datu lapu, lai izpētītu vairāk rādītāju

BTC garā / īsā attiecība

Garās / īsās attiecības rādītājs pagājušās nedēļas lielākajā daļā bija zem 0,8. Īpaši tas samazinājās līdz visu laiku zemākajam līmenim 0,65 pirms straujā cenu krituma pirmdien, kas liek domāt, ka daudzi privātie ieguldītāji, iespējams, ir izmantojuši pirmdienas izpārdošanu.

Tomēr Bitcoin ātrais rallijs ceturtdienas pēcpusdienā bija nosūtījis garo / īso attiecību līdz pat 0,82, pirms tas nedaudz koriģējās, lai norēķinātos ap pašreizējo 0,75.

Izskatās, ka ienesīguma fermeri, kas ierobežo savas BTC pozīcijas, izmantojot atvasinātos instrumentus, pēc aktīvu pārvietošanas uz Ethereum, cenu rallija iespaidu nebija.

Datu apkopošanas laiks: 9/18 6:00 UTC līdz 9/25 6:00 UTC

Garā / īsā attiecība salīdzina kopējo lietotāju skaitu, kuri atver garās pozīcijas, salīdzinot ar tiem, kas atver īsās pozīcijas. Attiecība tiek apkopota no visiem nākotnes līgumiem un pastāvīgajiem mijmaiņas līgumiem, un lietotāja garo / īso pusi nosaka pēc viņu neto pozīcijas BTC.

Atvasināto finanšu instrumentu tirgū vienmēr, kad tiek atvērta gara pozīcija, to līdzsvaro īsa pozīcija. Kopējam garo pozīciju skaitam jābūt vienādam ar īso pozīciju kopējo skaitu. Kad attiecība ir zema, tas norāda, ka vairāk cilvēku tur šorti.

BTC pamats

Ceturkšņa nākotnes prēmija pagājušajā nedēļā parādīja lielu svārstīgumu. Tas svārstījās no 270 USD jeb 2,45% līdz 120 USD jeb 1,17%, un šobrīd tas ir aptuveni 180 USD, kas ir veselīgi. Šīs svārstības vismaz norāda uz piesardzīgu optimismu.

Datu apkopošanas laiks: 9/18 6:00 UTC līdz 9/25 6:00 UTC

Šis rādītājs parāda ceturkšņa nākotnes cenu, spot indeksa cenu un arī bāzes atšķirību. Noteiktā laika pamats ir vienāds ar ceturkšņa fjūčeru cenu, atņemot spot indeksa cenu.

Nākotnes līgumu cena atspoguļo tirgotāju cerības uz Bitcoin cenu. Ja pamats ir pozitīvs, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Ja pamats ir negatīvs, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs.

Ceturkšņa nākotnes darījumu bāze var labāk norādīt tirgus ilgtermiņa tendenci. Ja pamats ir augsts (vai nu pozitīvs, vai negatīvs), tas nozīmē, ka ir vairāk vietas šķīrējtiesai.

Atklātie procenti un tirdzniecības apjoms

Atklātā procentu likme pagājušajā nedēļā turpināja samazināties, samazinoties no 900 miljoniem līdz 800 miljoniem dolāru, pirms neliela palielināšanās ceturtdien līdz 825 miljoniem dolāru. Pēc šīs piektdienas norēķiniem tirgotājiem jāraugās, lai atjaunotu OI.

Datu apkopošanas laiks: 9/18 6:00 UTC līdz 9/25 6:00 UTC

Atvērtie procenti ir to nenomaksāto nākotnes līgumu / mijmaiņas darījumu kopējais skaits, kuri attiecīgajā dienā nav slēgti.

Tirdzniecības apjoms ir kopējais nākotnes līgumu un pastāvīgo mijmaiņas darījumu apjoms noteiktā laika periodā.

Ja ir atvērti 2000 ilgtermiņa līgumu un 2000 īstermiņa līgumu, atvērtie procenti būs 2000. Ja tirdzniecības apjoms palielinās un atvērtā procentu likme īsā laika posmā samazinās, tas var norādīt, ka daudzas pozīcijas ir slēgtas vai spiestas likvidēt. Ja palielinās gan tirdzniecības apjoms, gan atvērtie procenti, tas norāda, ka ir atvērts daudz pozīciju.

BTC maržas aizdevuma koeficients

BTC maržinālo aizdevumu rādītājs ir nedaudz atguvies un ir pieaudzis līdz pašreizējam 7,3 no pagājušās piektdienas 5,5, taču pieaugums ir neliels. Mēs pamanījām, ka koeficienta pēkšņais pieaugums nedēļas vidū sakrita ar cenu kritumu, kas arī norāda, ka sviras piesaistītais tūlītējais tirgus bija pārliecināts par cenu atsitienu.

Datu apkopošanas laiks: 9/18 6:00 UTC līdz 9/25 6:00 UTC

Nodrošinājuma aizdevuma koeficients ir tūlītējas tirgus tirdzniecības dati, kas parāda attiecību starp lietotājiem, kuri aizņemas USDT, salīdzinot ar BTC aizņemšanos USDT vērtībā noteiktā laika periodā..

Šī attiecība arī palīdz tirgotājiem izpētīt tirgus noskaņojumu. Parasti tirgotāju, kuri aizņemas USDT, mērķis ir iegādāties BTC, un tiem, kuri aizņemas BTC, mērķis ir saīsināt to.

Ja starpības aizdevuma koeficients ir augsts, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Kad tas ir zems, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs. Šīs attiecības galējās vērtības vēsturiski norāda uz tendenču maiņu.

Tirgotāja ieskats

Maikls van de Popē, Kripto tirgotājs

Nākamā perioda perspektīvas ir turpinātas kustības ar diapazonu. Ja tirgi var atgriezties virs USD 11 000, tirgi varēs nodrošināt jaunu augstāku augstāko līmeni un turpināt ralliju. Ja tas nenotiks, pie horizonta būtu turpmākas sāniski un ar diapazonu saistītas kustības, kas koriģējošā zemākā līmenī varētu būt 9600–10 000 USD. Ja pazudīs 9600 ASV dolāri, būtībā varētu notikt turpmāka lejupejoša pāreja uz 7500–8000 ASV dolāriem (jebkurās nopietnās īstermiņa ekonomiskās neskaidrībās), taču, visticamāk, tā nav gaidāma pēc nesenās atlēciena ceturtdien.

Robijs, OKEx ieguldījumu analītiķis

Ceturkšņa nākotnes cena atkal ir virs 10 750 USD, kas ir īstermiņa slieksnis. Ceturtdienas kāpumu pavadīja pienācīga skaļuma pastiprināšana. Lai gan cena saskaras ar spiediena līmeni 30 dienu slīdošajā vidējā līmenī, pašreizējais bullish impulss turas labi.

Pirmo reizi pēdējā mēneša laikā garā / īsā attiecība ir sekojusi rallijam uz augšu. Tas nozīmē, ka nākamajās dienās mēs varam vērot garo / īso attiecību, lai noteiktu tirgus noskaņojumu un virzienu.

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map