Bitcoin nākotnes darījumi atspoguļo optimismu, jo tirgus gaida 13 000 USD pārkāpumu

Nākotnes piektdiena ir iknedēļas pārskats par Bitcoin ceturkšņa nākotni OKEx.

Pēc sešām secīgām peļņas dienām Bitcoin (BTC) cena ir pakāpusies no 11 200 USD līdz aptuveni 13 000 USD, trešdien pārspējot 12 000 USD un 12 600 USD pretestības līmeni, kā norādīts OKEx BTC Index cenā. Pašlaik OKEx ceturkšņa nākotnes darījumi (BTCUSD1225) tirgojas ar prēmiju 270 USD virs indeksa cenas. 

Jaunāko izrāvienu noteica ziņas, ka maksājumu gigants PayPal ļaus klientiem turēt Bitcoin un citas kriptovalūtas un tērēt tās vairāk nekā 25 miljonu tirgotāju tīklā. Ņemot vērā to, kā šīs ziņas seko Square BTC pirkumam 50 miljonu ASV dolāru vērtībā mēneša sākumā, šķiet, ka Bitcoin ieviešana pieaug.

Pagājušās nedēļas Futures Friday rakstā mēs norādījām, ka OKEx tirdzniecības dati liecina par tirgus optimisma paplašināšanos. Šīs nedēļas OKEx tirdzniecības dati liecina, ka tirgus dalībnieki ir uzmanīgāki pret pārdošanas spiedienu svarīgā pretestības līmenī. Tomēr tirgus optimisms paliek nemainīgs attiecībā uz prēmijām un pieaugošo BTC maržas aizdevuma koeficientu. Turklāt atklāta interese arī paliek gandrīz 1 miljards USD, bez acīmredzamas garo pozīciju slēgšanas.

OKEx BTC ceturkšņa nākotnes līgumi (BTCUSD1225), no 23. oktobra plkst. 8:00 pēc UTC. Avots: OKEx, TradingView

OKEx tirdzniecības datu rādījumi

Apmeklējiet OKEx tirdzniecības datu lapu, lai izpētītu vairāk rādītāju.

BTC garā / īsā attiecība

Šonedēļ palielinājās garās / īsās attiecības svārstīgums, svārstoties no 0,66 līdz 0,93. Interesanti, ka laikā no pirmdienas līdz trešdienai – kad BTC ceturkšņa fjūčeru cena pieauga no 11 600 līdz 12 300 ASV dolāriem – garā / īsā attiecība pakāpeniski samazinājās, norādot, ka mazumtirgotāji nebija pārliecināti, ka cena pārtrauks svarīgo spot cenu pretestības līmeni 12 000 USD. Tomēr, kad cena patiešām izlauzās, tirgus noskaņojums mainījās ļoti ātri un garā / īsā attiecība pieauga no 0,66 līdz virs 0,9. 

Tomēr pagājušās nakts ceturkšņa fjūčeru cenai pieaugot līdz 13 300 USD, garā / īsā attiecība atkal bija mazāka, norādot, ka privātie investori sagaida, ka tirgus spiedienā šajos līmeņos dominēs pārdošanas spiediens..

Datu apkopošanas laiks: 10/16 4:00 UTC līdz 10/23 4:00 UTC

Garā / īsā attiecība salīdzina kopējo lietotāju skaitu, kuri atver garās pozīcijas, salīdzinot ar tiem, kas atver īsās pozīcijas. Attiecība tiek apkopota no visiem nākotnes līgumiem un pastāvīgajiem mijmaiņas līgumiem, un lietotāja garo / īso pusi nosaka pēc viņu neto pozīcijas BTC.

Atvasināto finanšu instrumentu tirgū vienmēr, kad tiek atvērta gara pozīcija, to līdzsvaro īsa pozīcija. Kopējam garo pozīciju skaitam jābūt vienādam ar īso pozīciju kopējo skaitu. Kad attiecība ir zema, tas norāda, ka vairāk cilvēku tur šorti.

BTC pamats

Pamats starp ceturkšņa nākotnes līgumiem un spot visu nedēļu ir saglabājies 2% robežās. Trešdienas rallija laikā tas sasniedza 2,7% un tagad ir sasniedzis 2,1% jeb aptuveni 270 USD, kas ir veselīgi un ilgtspējīgi.

Datu apkopošanas laiks: 10/16 4:00 UTC līdz 10/23 4:00 UTC

Šis rādītājs parāda ceturkšņa nākotnes cenu, spot indeksa cenu un arī bāzes atšķirību. Noteiktā laika pamats ir vienāds ar ceturkšņa fjūčeru cenu, atņemot spot indeksa cenu.

Nākotnes līgumu cena atspoguļo tirgotāju cerības uz Bitcoin cenu. Ja pamats ir pozitīvs, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Ja pamats ir negatīvs, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs.

Ceturkšņa nākotnes darījumu bāze var labāk norādīt tirgus ilgtermiņa tendenci. Ja pamats ir augsts (vai nu pozitīvs, vai negatīvs), tas nozīmē, ka ir vairāk vietas šķīrējtiesai.

Atklātie procenti un tirdzniecības apjoms

Nedēļas laikā atklātā interese strauji pieauga, sasniedzot neseno maksimumu, kas pārsniedza miljardu ASV dolāru. Šis pieaugošais OI ir saskaņā ar cenu pieauguma impulsu. Ja cena var sasniegt 13 300 USD līmeni, mēs varam redzēt vēl vienu pieaugumu OI.

Datu apkopošanas laiks: 10/16 4:00 UTC līdz 10/23 4:00 UTC

Atvērtie procenti ir to nenomaksāto nākotnes līgumu / mijmaiņas darījumu kopējais skaits, kuri attiecīgajā dienā nav slēgti.

Tirdzniecības apjoms ir kopējais nākotnes līgumu un pastāvīgo mijmaiņas darījumu apjoms noteiktā laika periodā.

Ja ir atvērti 2000 ilgtermiņa līgumu un 2000 īstermiņa līgumu, atvērtie procenti būs 2000. Ja tirdzniecības apjoms palielinās un atvērtā procentu likme īsā laika posmā samazinās, tas var norādīt, ka daudzas pozīcijas ir slēgtas vai spiestas likvidēt. Ja palielinās gan tirdzniecības apjoms, gan atvērtie procenti, tas norāda, ka ir atvērts daudz pozīciju.

BTC maržas aizdevuma koeficients

BTC maržinālo aizdevumu rādītājs bija pretrunā cenai pirms trešdienas, noslīdot no 9.5 līdz pat 6.6, kas norāda, ka tirgotāji, kuri aizņēmās BTC, pēc peļņas gūšanas pakāpeniski atdeva savas monētas..

Tomēr pēc trešdienas attiecība atkal pieauga līdz virs 9.0, kas arī parādīja, ka uzticība spot sviras tirgum joprojām ir spēcīga.

Datu apkopošanas laiks: 10/16 4:00 UTC līdz 10/23 4:00 UTC

Nodrošinājuma aizdevuma koeficients ir tūlītējas tirgus tirdzniecības dati, kas parāda attiecību starp lietotājiem, kuri aizņemas USDT, salīdzinot ar BTC aizņemšanos USDT vērtībā noteiktā laika periodā..

Šī attiecība arī palīdz tirgotājiem izpētīt tirgus noskaņojumu. Parasti tirgotāju, kuri aizņemas USDT, mērķis ir iegādāties BTC, un tiem, kuri aizņemas BTC, mērķis ir saīsināt to.

Ja starpības aizdevuma koeficients ir augsts, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Kad tas ir zems, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs. Šīs attiecības galējās vērtības vēsturiski norāda uz tendenču maiņu.

Tirgotāja ieskats

Robijs, OKEx ieguldījumu analītiķis

Pēc sešām secīgām peļņas dienām Bitcoin joprojām ir spēcīgā augšupejošā tendencē, un pēc nelielas konsolidācijas ir liela iespēja vēlreiz mēģināt izlauzties cauri 13 000 USD.

Ja Bitcoin var pārvarēt galveno pretestības līmeni 13 000 ASV dolāru apmērā, mēs varam būt liecinieki tirgotājiem, kas cenšas panākt cenu pieaugumu līdz pat Bitcoin 2019. gada augstākajam līmenim 14 000 ASV dolāru apmērā.

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map