Bitcoin nākotne atspoguļo vieglu optimismu, taču konsolidācija ir kartēs

Nākotnes piektdiena ir iknedēļas pārskats par Bitcoin ceturkšņa nākotni OKEx

Pagājušajā piektdienā Bitcoin strauji uzkāpa, ko noteica ziņas par Amerikas finanšu pakalpojumu uzņēmuma Square iegādi BTC 50 miljonu dolāru vērtībā. Nākamajā konsolidācijas posmā cena nesamazinājās zem galvenā īstermiņa sliekšņa – 11 450 USD, atbilstoši OKEx Quarterly Futures (BTCUSD1225) cenai ar 200 USD prēmiju virs tūlītējā tirgus.

Šīs nedēļas OKEx tirdzniecības dati liecina par šī tirgus optimisma paplašināšanos, sākot ar garo / īso attiecību, kas nesen reģistrēja vēl vienu augstāko līmeni – 0,95, bet prēmija palika virs 200 USD. Stabils aizdevumu īpatsvara pieaugums tūlītējā tirgū norāda arī uz to, ka tirgus dalībnieki turējās pie savām monētām un tos nesatricināja nelielas cenu svārstības.

Kopējā Bitcoin tendence ir pozitīva, jo lielu iestāžu interese joprojām ir augsta. Šonedēļ tirgus dalībnieku vidū novērojām arī zināmu risku mazinošu noskaņojumu, taču Bitcoin reakcija uz kapitāla samazināšanos bija ierobežota.

OKEx BTC ceturkšņa nākotnes līgumi (BTCUSD1225), sākot no 16. oktobra plkst. 3:00 pēc UTC. Avots: OKEx, TradingView

OKEx tirdzniecības datu rādījumi

Apmeklējiet OKEx tirdzniecības datu lapu, lai izpētītu vairāk rādītāju.

BTC garā / īsā attiecība

Garā / īsā attiecība pēdējo septiņu dienu laikā ir bijusi robežās no 0,85 līdz 0,95, ievērojami palielinoties no 0,7 līdz 0,85 oktobra pirmajā nedēļā. Tas lielā mērā ir saistīts arī ar cenu pārrāvumu virs 11 000 USD un tirgus noskaņojuma uzlabošanos.

Datu apkopošanas laiks: 10/9 2:00 UTC līdz 10/16 2:00 UTC

Garā / īsā attiecība salīdzina kopējo lietotāju skaitu, kuri atver garās pozīcijas, salīdzinot ar tiem, kas atver īsās pozīcijas. Attiecība tiek apkopota no visiem nākotnes līgumiem un pastāvīgajiem mijmaiņas līgumiem, un lietotāja garo / īso pusi nosaka pēc viņu neto pozīcijas BTC.

Atvasināto finanšu instrumentu tirgū vienmēr, kad tiek atvērta gara pozīcija, to līdzsvaro īsa pozīcija. Kopējam garo pozīciju skaitam jābūt vienādam ar īso pozīciju kopējo skaitu. Kad attiecība ir zema, tas norāda, ka vairāk cilvēku tur šorti.

BTC pamats

Pamats starp ceturkšņa nākotnes līgumiem un spot ir uzlabojies no pagājušās piektdienas 1,9% līdz pašreizējiem 2,1%. Bāze pirmdien bija palielinājusies līdz 300 USD jeb aptuveni 2,5%, apstiprinot tirgus optimismu, jo jebkura vērtība, kas pārsniedz 2%, buļļu tirgum ir veselīga.


Datu apkopošanas laiks: 10/9 2:00 UTC līdz 10/16 2:00 UTC

Šis rādītājs parāda ceturkšņa nākotnes cenu, spot indeksa cenu un arī bāzes atšķirību. Noteiktā laika pamats ir vienāds ar ceturkšņa fjūčeru cenu, atņemot spot indeksa cenu.

Nākotnes līgumu cena atspoguļo tirgotāju cerības uz Bitcoin cenu. Ja pamats ir pozitīvs, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Ja pamats ir negatīvs, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs.

Ceturkšņa nākotnes darījumu bāze var labāk norādīt tirgus ilgtermiņa tendenci. Ja pamats ir augsts (vai nu pozitīvs, vai negatīvs), tas nozīmē, ka ir vairāk vietas šķīrējtiesai.

Atklātie procenti un tirdzniecības apjoms

Šonedēļ atklātā procentu likme ir pārsniegusi 900 miljonus USD un pirmdienas mītiņā sasniedza 950 miljonus USD, bet kopš tā laika tā ir samazinājusies peļņas gūšanas un īsās pozīcijas likvidācijas dēļ. Ja mēs skatāmies uz OI pēdējo trīs nedēļu laikā, tas ir nepārtraukti pieaudzis no 800 miljoniem līdz 900 miljoniem dolāru.

Datu apkopošanas laiks: 10/9 2:00 UTC līdz 10/16 2:00 UTC

Atvērtie procenti ir to nenomaksāto nākotnes līgumu / mijmaiņas darījumu kopējais skaits, kuri attiecīgajā dienā nav slēgti.

Tirdzniecības apjoms ir kopējais nākotnes līgumu un pastāvīgo mijmaiņas darījumu apjoms noteiktā laika periodā.

Ja ir atvērti 2000 ilgtermiņa līgumu un 2000 īstermiņa līgumu, atvērtie procenti būs 2000. Ja tirdzniecības apjoms palielinās un atvērtā procentu likme īsā laika posmā samazinās, tas var norādīt, ka daudzas pozīcijas ir slēgtas vai spiestas likvidēt. Ja palielinās gan tirdzniecības apjoms, gan atvērtie procenti, tas norāda, ka ir atvērts daudz pozīciju.

BTC maržas aizdevuma koeficients

BTC maržinālo aizdevumu rādītājs nedēļas laikā vienmērīgi palielinājās no aptuveni 6.0 pagājušās nedēļas beigās līdz pašreizējam 9.0, un šis rādītājs strauji neatkāpās, reaģējot uz cenu svārstībām nedēļas laikā. Tas arī nozīmē, ka tirgotāji, kas tur monētas spot rezerves tirgū, tirgū ir ērti un pārliecināti.

Datu apkopošanas laiks: 10/9 2:00 UTC līdz 10/16 2:00 UTC

Nodrošinājuma aizdevuma koeficients ir tūlītējas tirgus tirdzniecības dati, kas parāda attiecību starp lietotājiem, kuri aizņemas USDT, salīdzinot ar BTC aizņemšanos USDT vērtībā noteiktā laika periodā..

Šī attiecība arī palīdz tirgotājiem izpētīt tirgus noskaņojumu. Parasti tirgotāju, kuri aizņemas USDT, mērķis ir iegādāties BTC, un tiem, kuri aizņemas BTC, mērķis ir saīsināt to.

Ja starpības aizdevuma koeficients ir augsts, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Kad tas ir zems, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs. Šīs attiecības galējās vērtības vēsturiski norāda uz tendenču maiņu.

Tirgotāja ieskats

Robijs, OKEx ieguldījumu analītiķis

Vairākas retracements pēdējās dienās tika apturētas netālu no 11 450 USD atbilstoši OKEx nākotnes ceturkšņa cenai, un īstermiņa un vidēja termiņa bullish modelis joprojām ir spēkā. Tomēr BTC cena joprojām nav no 11 200 līdz 12 000 dolāru lielas tirdzniecības zonas, jo pārdošanas spiediens joprojām ir spēcīgs. Pretestība ir aptuveni USD 12 000 līdz USD 12 300, un BTC, visticamāk, turpinās konsolidāciju ASV vēlēšanās.

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map