Bitcoin, ko atbalsta zonas atbalsta bez bullish zīmēm: nākotnes piektdiena

Nākotnes piektdienas attēls

Nākotnes piektdiena ir iknedēļas pārskats par Bitcoin ceturkšņa nākotni OKEx.

Šonedēļ redzēju Bitcoin (BTC) cieš no vairākiem kritumiem, sākot no pirmdienas rīta agrumā, OKEx Quarterly Future (BTCUSD0925) cena samazinājās no aptuveni 9 300 USD līdz pat 8933,51 USD pirms ātras atveseļošanās. Kopš tā laika BTC pārsvarā ir tirgojies no USD 9 300 līdz USD 9 700 ar samazinošu svārstīgumu un apjomu.

Tehniskajā ziņā relatīvā spēka indekss (RSI) turpina palikt neitrāls, savukārt 60 dienu slīdošais vidējais rādītājs (MA 60) ir pieaudzis līdz 9120 dolāriem, un tam bija atbalstoša loma pirmdienas pullbackā. No īstermiņa viedokļa nav acīmredzamu bullish pazīmju.

Lai gan pēdējās dienās ir bijušas nelielas atšķirības starp Bitcoin un ASV akcijām, tirgus dalībniekiem joprojām ir jāraugās, lai akciju tirgi varētu ietekmēt.

Pēc OKEx tirdzniecības dati, tirgus noskaņojums ir izteikti lācīgs. Ilgtermiņa / īsais koeficients nedēļas lielāko daļu ir bijis zem 1,0 un, ja nepastāv pieaugoša atklātā procentu likme (OI), īstermiņā cena var sekot tirgus noskaņojumam.

BTC USD diagramma OKExOKEx BTC ceturkšņa nākotnes līgumu (BTCUSD0925) 1D diagramma. Avots: OKEx

OKEx tirdzniecības datu rādījumi

Apmeklējiet OKEx tirdzniecības datu lapu, lai izpētītu vairāk rādītāju.

BTC garā / īsā attiecība

BTC Long / Short Ratio nedēļas laikā ir pacenties pakāpties virs 1.0, atspoguļojot mazumtirgotāju vidū izplatīto lāču noskaņojumu. Lai gan ceturtdienas rītā īpatsvars īsi pieauga līdz 1,1, kopš tā laika tas ir strauji samazinājies līdz pašreizējam līmenim 0,87.

Ja attiecība nokrītas zem 0,8, tas liecinātu par pārmērīgu lācīgumu un, iespējams, izraisītu tirgus maiņu.

Datu apkopošanas laiks: 6/12 4:00 rītā līdz 6/19 4:00 rītā (UTC)

Long / Short Ratio salīdzina kopējo lietotāju skaitu, kuri atver garās pozīcijas, salīdzinot ar tiem, kas atver īsās pozīcijas. Attiecība tiek apkopota no visiem nākotnes līgumiem un pastāvīgajiem mijmaiņas līgumiem, un lietotāja garo / īso pusi nosaka pēc viņu neto pozīcijas BTC.

Atvasināto finanšu instrumentu tirgū vienmēr, kad tiek atvērta gara pozīcija, to līdzsvaro īsa pozīcija. Tas nozīmē, ka kopējam garo pozīciju skaitam jābūt vienādam ar īso pozīciju kopējo skaitu. Kad attiecība ir zemāka par 1, tas norāda, ka vairāk cilvēku tur šorti un otrādi.


BTC pamats

Ceturkšņa nākotne (BTCUSD0925) piemaksa pagājušajā nedēļas nogalē bija aptuveni 80 USD. Pēc tam pirmdienas krituma laikā tas samazinājās līdz 50 ASV dolāriem, pirms ceturtdien atgūstoties līdz 110 ASV dolāriem. Tomēr šodien prēmija atkal ir samazinājusies līdz 60 ASV dolāriem, kas norāda uz tirgus dalībnieku uzticības pazemināšanos.

Datu apkopošanas laiks: 6/12 4:00 rītā līdz 6/19 4:00 rītā (UTC)

Šis rādītājs parāda ceturkšņa nākotnes cenu, spot indeksa cenu un arī bāzes atšķirību starp tām. Noteiktā laika pamats ir vienāds ar ceturkšņa fjūčeru cenu, atņemot spot indeksa cenu.

Nākotnes līgumu cena atspoguļo tirgotāju cerības uz bitkoina cenu. Ja pamats ir pozitīvs, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Ja pamats ir negatīvs, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs.

Atvērtie procenti un tirdzniecības apjoms

Pēdējā ceturkšņa nākotne parādījās pagājušajā piektdienā, pārejot no BTCUSD0626 uz BTCUSD0925, tomēr kopš tā laika mēs neesam novērojuši būtisku vaļu stāvokļa uzkrāšanos.

Šonedēļ atklātā procentu likme (OI) būtībā atbilst cenu svārstībām. Pašlaik OI darbojas ar 6,1 miljonu līgumu (1 līgums = 100 ASV dolāri), kas ir augstākais pēdējo septiņu dienu laikā, taču tas joprojām ir par 0,5 miljoniem mazāk nekā pagājušās ceturtdienas augstākais.

Datu apkopošanas laiks: 6/12 4:00 rītā līdz 6/19 4:00 rītā (UTC)

Atvērtie procenti ir to nenomaksāto nākotnes līgumu / mijmaiņas darījumu kopējais skaits, kuri attiecīgajā dienā nav slēgti.

Tirdzniecības apjoms ir kopējais nākotnes līgumu un pastāvīgo mijmaiņas darījumu apjoms noteiktā laika periodā.

Ja ir atvērti 2000 ilgtermiņa līgumu un 2000 īstermiņa līgumu, atvērtie procenti būs 2000. Ja tirdzniecības apjoms palielinās un atvērtā procentu likme īsā laika posmā samazinās, tas var norādīt, ka daudzas pozīcijas ir slēgtas vai spiestas likvidēt. Ja palielinās gan tirdzniecības apjoms, gan atvērtie procenti, tas norāda, ka ir atvērts daudz jaunu pozīciju.

BTC nodrošinājuma aizdevuma koeficients

Aizdevumu procentu likme otrdien nokritās līdz mēneša zemākajam līmenim – 0.91, kas liecina, ka tirgotāji īstermiņa cenas dēļ bija ļoti lācīgi. Lai gan rādītājs tagad ir atguvies līdz 1,8, tas joprojām atspoguļo zināmu piesardzību spot maržas tirgū.

Datu apkopošanas laiks: 6/12 4:00 rītā līdz 6/19 4:00 rītā (UTC)

Aizdevumu procentu likme ir tūlītējā tirgus tirdzniecības dati, kas parāda attiecību starp lietotājiem, kuri aizņemas USDT, pret tiem, kuri aizņemas BTC USDT vērtībā noteiktā laika periodā..

Šī attiecība arī palīdz tirgotājiem novērtēt tirgus noskaņojumu. Parasti aizņēmēju USDT mērķis ir iegādāties BTC, un tiem, kas aizņemas BTC, mērķis ir saīsināt to.

Ja aizdevumu īpatsvars ir augsts, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Kad tas ir zems, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs. Šīs attiecības galējās vērtības vēsturiski norāda uz tendenču maiņu.

Tirgotāja ieskats

Robijs, OKEx ieguldījumu analītiķis

Īstermiņa tendence ir par labu lāčiem, bet 60 dienu slīdošais vidējais ir salīdzinoši tuvu pašreizējai cenai, kas ierobežo korekcijas rezervi. Ņemot vērā to, kā Bitcoin aptuveni pusmēnesi tirgojas šaurā diapazonā, drīz var nākties lielas svārstības.

Kaut arī OKEx tirdzniecības datu rādītāji atspoguļo kopumā lācīgu noskaņojumu, 60 dienu slīdošais vidējais rādītājs 9 120 USD piedāvā kritisku atbalstu, savukārt galvenā pretestība ir 9 600–9 700 USD diapazonā..

Atruna: šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un to nevajadzētu uzskatīt par ieteikumu iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map