Bitcoin joprojām ir vērojams, jo tirgus gaida atkāpšanos un tirgotāji sāk gūt peļņu

Nākotnes piektdiena ir iknedēļas pārskats par Bitcoin ceturkšņa nākotni OKEx.

Bitcoin (BTC) tagad ir septītajā cenu pieauguma nedēļā, un pēdējais rallijs sākās šīs nedēļas pirmdienā un trešdien sasniedza augstāko līmeni 18 485 ASV dolāru apmērā atbilstoši OKEx BTC indeksa cenai. Lai gan BTC indekss pašlaik ir 18 225 USD, OKEx ceturkšņa nākotnes līgumi (BTCUSD1225) tirgo aptuveni 18 475 USD līmeni ar prēmiju 250 USD jeb aptuveni 1,40% virs indeksa cenas.

Pagājušās nedēļas Nākotnes piektdienas rakstā mēs atzīmējām, kā OKEx tirdzniecības dati parādīja, ka Bitcoin joprojām ir kur pieaugt, neraugoties uz mazumtirdzniecības bailēm, un, ja cena spēs pārvarēt 16 000 ASV dolāru pretestības līmeni, tas varētu turpināt bullish impulsu.

Šonedēļ, lai arī cena ir pieaugusi par gandrīz 2000 ASV dolāriem, vairāki OKEx tirdzniecības dati joprojām nav pārkaruši, un investori ir piesardzīgi par to, vai cena tuvojas šīs fāzes augšdaļai. Arī maržinālo aizdevumu rādītājs ievērojami samazinājās, jo vietējie tirgotāji, kas piesaistīja aizdevumus, sāka ņemt peļņu. Tikmēr visu laiku augstā atklātā interese arī ir likusi tirgotājiem stāties pretī riskam.

Tomēr pirktspēja no institūcijām joprojām ir spēcīga, un tā ir galvenā Bitcoin nepārtrauktās izaugsmes virzītājspēks. Sākot ar 18. novembri, Grayscale Bitcoin Trust aktīvi pārvaldībā bija pieauguši līdz 10 miljardiem USD no 1,9 miljardiem USD gada sākumā, kas ir aptuveni 426% pieaugums 2020. gadā.

OKEx BTC ceturkšņa nākotnes līgumi (BTCUSD1225), 20. novembrī plkst. 8:00 pēc UTC. Avots: OKEx, TradingView

OKEx tirdzniecības datu rādījumi

Apmeklējiet OKEx tirdzniecības datu lapu, lai izpētītu vairāk rādītāju.

BTC garā / īsā attiecība

Atšķirībā no pagājušās nedēļas, BTC garais / īsais koeficients šonedēļ aptuveni mainījās atbilstoši cenu kustībai, kaut arī ar nelielu kavēšanos. Tas būtībā atspoguļoja faktu, ka mazumtirgotāji vajā cenu pieaugumu un kritumu.

Šis koeficients pirmdien sasniedza 0.75 atzīmi, kad fjūčera ceturkšņa cena pārsniedza 17 000 USD un ceturtdienas rītā sasniedza nedēļas augstāko līmeni 0,93, kad cena sasniedza 18 000 USD. Pašlaik attiecība joprojām neatspoguļo nekādu FOMO mazumtirdzniecības noskaņojumu, kas ir laba zīme turpmākai cenu izaugsmei.

Datu vākšanas laiks: 11/13 6:00 UTC līdz 11/20 6:00 UTC

Garā / īsā attiecība salīdzina kopējo lietotāju skaitu, kuri atver garās pozīcijas, salīdzinot ar tiem, kas atver īsās pozīcijas. Attiecība tiek apkopota no visiem nākotnes līgumiem un pastāvīgajiem mijmaiņas līgumiem, un lietotāja garo / īso pusi nosaka pēc viņu neto pozīcijas BTC.

Atvasināto finanšu instrumentu tirgū vienmēr, kad tiek atvērta gara pozīcija, to līdzsvaro īsa pozīcija. Kopējam garo pozīciju skaitam jābūt vienādam ar īso pozīciju kopējo skaitu. Kad attiecība ir zema, tas norāda, ka vairāk cilvēku tur šorti.


BTC pamats

Tā kā ceturkšņa fjūčeru derīguma termiņš ir aptuveni mēnesis, laika samazināšanās ietekmē sāk samazināties prēmiju līmenis. Neskatoties uz BTC cenu pieaugumu 2000 USD apmērā šonedēļ, prēmiju līmenis tagad ir salīdzināms ar pagājušās piektdienas USD 250 jeb 1,45%, kas joprojām ir veselīgs un atspoguļo bullish tirgus noskaņojumu. 

Datu vākšanas laiks: 11/13 6:00 UTC līdz 11/20 6:00 UTC

Šis rādītājs parāda ceturkšņa nākotnes cenu, spot indeksa cenu un arī bāzes atšķirību. Noteiktā laika pamats ir vienāds ar ceturkšņa fjūčeru cenu, atņemot spot indeksa cenu.

Nākotnes līgumu cena atspoguļo tirgotāju cerības uz Bitcoin cenu. Ja pamats ir pozitīvs, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Ja pamats ir negatīvs, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs.

Ceturkšņa nākotnes darījumu bāze var labāk norādīt tirgus ilgtermiņa tendenci. Ja pamats ir augsts (vai nu pozitīvs, vai negatīvs), tas nozīmē, ka ir vairāk vietas šķīrējtiesai.

Atklātie procenti un tirdzniecības apjoms

Trešdien Bitcoin pēc nesenā augstākā līmeņa ātri atkāpās no 1000 USD, kā rezultātā tika likvidēts liels skaits garo pozīciju. Pēc tam cena pārcēlās uz konsolidācijas fāzi ar ievērojamu īstermiņa svārstīgumu.

Tas atspoguļojās arī atklātās intereses izmaiņās, OI trešdien uzstādot visu laiku augstāko līmeni – 1,2 miljardus ASV dolāru, pēc tam strauji nokrītot līdz 1,1 miljardam USD. Tomēr šodien OI atkal ir palielinājies un tagad atkal ir uzkrājies līdz 1,186 miljardiem ASV dolāru.

Kopējā atklātā procentu likme visās biržās arī šodien sasniedza visu laiku augstāko līmeni – 6,5 miljardus ASV dolāru dati no šķībs, kas ir par 0,4 miljardiem USD vairāk nekā pagājušās piektdienas. CME OI ir sasniedzis arī miljardu ASV dolāru, kas nozīmē, ka institucionālā darbība ir palikusi nemainīga.

Datu vākšanas laiks: 11/13 6:00 UTC līdz 11/20 6:00 UTC

Atvērtie procenti ir to nenomaksāto nākotnes līgumu / mijmaiņas darījumu kopējais skaits, kuri attiecīgajā dienā nav slēgti.

Tirdzniecības apjoms ir kopējais nākotnes līgumu un pastāvīgo mijmaiņas darījumu apjoms noteiktā laika periodā.

Ja ir atvērti 2000 ilgtermiņa līgumu un 2000 īstermiņa līgumu, atvērtie procenti būs 2000. Ja tirdzniecības apjoms palielinās un atvērtā procentu likme īsā laika posmā samazinās, tas var norādīt, ka daudzas pozīcijas ir slēgtas vai spiestas likvidēt. Ja palielinās gan tirdzniecības apjoms, gan atvērtie procenti, tas norāda, ka ir atvērts daudz pozīciju.

BTC maržas aizdevuma koeficients

BTC maržinālo aizdevumu rādītājs uzrādīja kritumu, jo cenas pieauga, un tas var būt saistīts ar peļņas gūšanu uz vietas piesaistītajā tirgū. Trīs dienu laikā attiecība ir samazinājusies no 12,0 līdz pašreizējam 7,7, taču zemāks aizņemto līdzekļu līmenis nozīmē arī to, ka tirgus nepārkarst ar šo cenu pieaugumu.

Datu vākšanas laiks: 11/13 6:00 UTC līdz 11/20 6:00 UTC

Nodrošinājuma aizdevuma koeficients ir tūlītējas tirgus tirdzniecības dati, kas parāda attiecību starp lietotājiem, kuri aizņemas USDT, salīdzinot ar BTC aizņemšanos USDT vērtībā noteiktā laika periodā..

Šī attiecība arī palīdz tirgotājiem izpētīt tirgus noskaņojumu. Parasti tirgotāju, kuri aizņemas USDT, mērķis ir iegādāties BTC, un tiem, kuri aizņemas BTC, mērķis ir saīsināt to.

Ja starpības aizdevuma koeficients ir augsts, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Kad tas ir zems, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs. Šīs attiecības galējās vērtības vēsturiski norāda uz tendenču maiņu.

Tirgotāja ieskats

Robijs, OKEx ieguldījumu analītiķis

Pēc septiņām taisnīgas nedēļu ilgām peļņām ir skaidrs, ka visi sāk apsvērt atkāpšanās risku. Tas varētu būt arī viens no iemesliem, kāpēc OKEx tirdzniecības dati pēc pārējā 2000 ASV dolāru sūkņa nepārkarst.

No tehniskās puses TD secīgais indikators izsauc fāzes augšdaļu. TD 9 ir pārdošanas signāls, kas parādījās ceturtdienas ikdienas diagrammā, un, visticamāk, tas parādīsies gan nedēļas, gan mēneša diagrammā pirmdien.

To sakot, vēl nav skaidrs, vai notiks dziļa maiņa vai nē. Tirgus atspoguļo vēršu skrējienu visos laika periodos, un, visticamāk, zona starp $ 16,500 un $ 17,000, iespējams, sniegs spēcīgu atbalstu.

Vai neesat OKEx tirgotājs? Uzziniet, kā sākt tirdzniecību!

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map