Bitcoin Futures parāda piesardzīgu tirgus noskaņu, neskatoties uz $ 10K atbalstu, kas ir stabils

Nākotnes piektdiena ir iknedēļas pārskats par Bitcoin ceturkšņa nākotni OKEx

Kopš pagājušās piektdienas Bitcoin (BTC) svārstās no USD 9 800 līdz USD 10 600 atbilstoši OKEx ceturkšņa nākotnes (BTCUSD0925) cenai. Neskatoties uz vairākkārtēju 10 000 ASV dolāru psiholoģiskā līmeņa pārbaudi, lielākā kriptonauda turpina noturēties virs ūdens, pat ja akciju cena šonedēļ bija slikta.

Realizētā svārstīgums šonedēļ pastāvīgi svārstījās ap 2.5%, kas ir zemāks par vidējo vērtību 3.1%. Savukārt netiešā nepastāvība uzlabojās par 0,3%, bet cenas, šķiet, pagaidām ir nemainīgas.

Aplūkojot OKEx tirdzniecības datus, vairākās zemākās cenas formācijās ir pieaudzis garais / īsais koeficients. Tomēr pēc tam, kad šoreiz cena stabilizējās ap 10 200 USD, attiecība pakāpeniski samazinājās, kas norāda, ka tirgotāji ir mazāk pārliecināti par turpmāku cenu pieaugumu. Turklāt nepārtrauktais maržas aizdevuma koeficienta samazinājums norāda, ka mazāk cilvēku tirgū ir gatavi maksāt procentus par Bitcoin aizņemšanos šajās dienās. Atklātā procentu likme joprojām ir zemākā līmenī, salīdzinot ar pagājušo mēnesi, un negatīvā nākotnes nākotnes prēmija uzrāda vispārēju lāču tirgus noskaņojumu.

OKEx BTC ceturkšņa nākotnes līgumi (BTCUSD0925) no 11. septembra plkst. 6:00 pēc UTC. Avots: OKEx, TradingView

OKEx tirdzniecības datu rādījumi

Apmeklējiet OKEx tirdzniecības datu lapu, lai izpētītu vairāk rādītāju

BTC garā / īsā attiecība

Šajā tendencē uz sāniem garā / īsā attiecība ir samērā svārstīga, svārstoties starp 1,05 un 1,45. Šī attiecība sasniedza maksimumu pirmdien un pēc tam sāka pakāpeniski samazināties līdz pašreizējai vērtībai, tuvu 1.1. Kaut arī BTC nedēļas otrajā pusē atlēca un pārsniedza USD 10 000, mazumtirgotāji nebija pārsteigti par atsitienu, un vairāk no viņiem bija īss.

Ir arī interesanti atzīmēt, ka garais / īsais koeficients ievērojami uzlabojās, kad cenas vairākas reizes pārbaudīja galveno atbalstu 9800 ASV dolāru apmērā, norādot, ka mazumtirgotāji uztvēra atbalstu kā stabilāku un bija gatavi atvērt garo cenu par zemākām cenām.

Kopumā garās / īsās attiecības pakāpeniska samazināšanās norāda, ka tirgus uzticība joprojām ir zema.

Datu apkopošanas laiks: 9/4 4:00 UTC līdz 9/11 4:00 UTC

Garā / īsā attiecība salīdzina kopējo lietotāju skaitu, kuri atver garās pozīcijas, salīdzinot ar tiem, kas atver īsās pozīcijas. Attiecība tiek apkopota no visiem nākotnes līgumiem un pastāvīgajiem mijmaiņas līgumiem, un lietotāja garo / īso pusi nosaka pēc viņu neto pozīcijas BTC.


Atvasināto finanšu instrumentu tirgū vienmēr, kad tiek atvērta gara pozīcija, to līdzsvaro īsa pozīcija. Kopējam garo pozīciju skaitam jābūt vienādam ar īso pozīciju kopējo skaitu. Kad attiecība ir zema, tas norāda, ka vairāk cilvēku tur šorti.

BTC pamats

Pagājušajā nedēļā mēs redzējām BTC pamatu starp ceturkšņa nākotnes līgumiem un tūlītējām cenām pirmo reizi kopš maija vidus. Šī tendence ir saglabājusies, ceturkšņa līgumam ceturtdien samazinoties līdz negatīviem 0,16%.

Pašreizējo ceturkšņa nākotnes līgumu termiņš beigsies septembra beigās, un laika samazināšanās var būt viens no iemesliem prēmijas samazināšanai, taču vairāk par to var attiecināt uz faktu, ka tirgus dalībnieki nav pozitīvi noskaņoti vidēja termiņa tendencēm.

Datu apkopošanas laiks: 9/4 4:00 UTC līdz 9/11 4:00 UTC

Šis rādītājs parāda ceturkšņa nākotnes cenu, spot indeksa cenu un arī bāzes atšķirību. Konkrēta laika bāze ir vienāda ar ceturkšņa fjūčeru cenu, atņemot spot indeksa cenu.

Fjūčeru cena atspoguļo tirgotāju cerības uz Bitcoin cenu. Ja pamats ir pozitīvs, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Ja pamats ir negatīvs, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs.

Ceturkšņa nākotnes darījumu bāze var labāk norādīt tirgus ilgtermiņa tendenci. Ja pamats ir augsts (vai nu pozitīvs, vai negatīvs), tas nozīmē, ka ir vairāk vietas arbitrāžai.

Atklātie procenti un tirdzniecības apjoms

Atklātā interese nav daudz mainījusies pēc straujas krituma līdz gandrīz 840 miljoniem USD pagājušajā piektdienā. OI otrdien bija zemākais nedēļas līmenis – 802 miljoni USD, bet kopš tā laika tas ir atgriezies līdz pašreizējiem 835 miljoniem USD. Sakarā ar mazākajām OI izmaiņām, nekas neliecina par nākamo lielo kustību, un, ja OI turpinās šajā svārstīgajā modelī, cenas, visticamāk, paliks uz sāniem.

Datu apkopošanas laiks: 9/4 4:00 UTC līdz 9/11 4:00 UTC

Atvērtie procenti ir to nenomaksāto nākotnes līgumu / mijmaiņas darījumu kopējais skaits, kuri attiecīgajā dienā nav slēgti.

Tirdzniecības apjoms ir kopējais nākotnes līgumu un pastāvīgo mijmaiņas darījumu apjoms noteiktā laika periodā.

Ja ir atvērti 2000 ilgtermiņa līgumu un 2000 īstermiņa līgumu, atklātie procenti būs 2000. Ja tirdzniecības apjoms palielinās un atvērtā procentu likme īsā laika posmā samazinās, tas var norādīt, ka daudzas pozīcijas ir slēgtas vai spiestas likvidēt. Ja palielinās gan tirdzniecības apjoms, gan atvērtie procenti, tas norāda, ka ir atvērts daudz pozīciju.

BTC maržas aizdevuma koeficients

Atšķirībā no straujām garās / īsās attiecības izmaiņām, maržinālo aizdevumu rādītājs ir samazinājies no 11 pagājušajā piektdienā līdz 5,5. Tas arī nozīmē, ka ir mazāk tirgotāju, kas vēlas maksāt procentus, lai aizņemtos Bitcoin.

Datu apkopošanas laiks: 9/4 4:00 UTC līdz 9/11 4:00 UTC

Nodrošinājuma aizdevuma koeficients ir tūlītēja tirgus tirdzniecības dati, kas parāda attiecību starp lietotājiem, kuri aizņemas USDT, salīdzinot ar BTC aizņemšanos USDT vērtībā noteiktā laika periodā..

Šī attiecība arī palīdz tirgotājiem izpētīt tirgus noskaņojumu. Parasti tirgotāju, kuri aizņemas USDT, mērķis ir iegādāties BTC, un tiem, kas aizņemas BTC, mērķis ir to saīsināt.

Ja starpības aizdevumu koeficients ir augsts, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Kad tas ir zems, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs. Šīs attiecības galējās vērtības vēsturiski norāda uz tendenču maiņu.

Tirgotāja ieskats

Robijs, OKEx ieguldījumu analītiķis

Kaut arī nedēļas otrajā pusē Bitcoin cena pakāpeniski atkāpās no 10 000 USD, apjoms patiešām nepalielinājās, un atsitiens bija pārāk vājš. 

10 700 USD ir vidēja termiņa slieksnis, ja cena var izlauzties cauri šim līmenim, mēs varam redzēt turpmāku tirgus uzticības pieaugumu. Tomēr pašlaik cena, visticamāk, vēlreiz pārbaudīs atbalstu, sasniedzot 9800 ASV dolārus, un vēl ir jāredz, vai šis līmenis var noturēties daudz ilgāk.

Arī tirgus noskaņojums, ko parāda OKEx tirdzniecības dati, nav pārāk pozitīvs: garā / īsā attiecība nesekoja BTC cenu atsitienam, un maržinālo aizdevumu attiecība ir virzījusies zemāk.

Vai neesat OKEx tirgotājs? Uzziniet, kā sākt tirdzniecību!

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map