CryptoHopper apskats: Bitcoin Crypto Trading Bot lietotāja rokasgrāmata

CryptoHopper ir bitcoin tirdzniecības robots, kas automātiski pērk un pārdod kriptovalūtas jūsu vārdā. Vai CryptoHopper ir īsts darījums? Vai arī šī ir vēl viena pārmērīga bitcoin krāpšana? Uzziniet šodien mūsu pārskatā.

Kas ir CryptoHopper?

CryptoHopper ir kriptovalūtas tirdzniecības robots, kas sola vienkāršot jūsu kriptogrāfiskās tirdzniecības pieredzi. Abonējot CryptoHopper šodien, visu pieredzes līmeņu tirgotāji var samazināt riskus un palielināt peļņu – tā vismaz apgalvo CryptoHopper.  kas ir kriptohopers CryptoHopper veidotāji piesardzīgi saka, ka viņu programma negarantē peļņu. Tā vietā robots vienkārši veic darījumus, pamatojoties uz tā algoritmu kopumu. Šie algoritmi aplūko ārējos signālus, pēc tam pērk vai pārdod kriptovalūtas, pamatojoties uz to, ko šie signāli nozīmē.

Izmantojot CryptoHopper, jūs varat ieviest noklusējuma bitcoin tirdzniecības stratēģijas. Vai arī jūs varat pievienot savam profilam uzlabotus signālus, kopēt profesionālus tirgotājus ar spoguļu vai kopiju tirdzniecību un pat izveidot savu tirdzniecības stratēģiju.

cryptohopper-crypto-exchange-list

CryptoHopper, iespējams, negarantē peļņu, taču vietne ir piepildīta ar prasībām par “vieglu naudu”. Ir atsauksmes no cilvēkiem, kuri apgalvo, ka ir ātri kļuvuši bagāti, piemēram, izmantojot tirdzniecības botu. Daudzi apgalvo, ka varēja nopelnīt naudu bez riska: viņi vienkārši reģistrējās CryptoHopper un ļāva tirdzniecības robotam darīt visu pārējo.

Jūs varat izmēģināt CryptoHopper septiņas dienas bez maksas. Abonementu cena sākas no 19 USD mēnesī.

CryptoHopper funkcijas

oficiālais kriptohops

Pirmā kriptohopera attēls

CryptoHopper kriptogrāfijas tirdzniecības robota galvenās iezīmes ir:

Automatizēta 24/7 tirdzniecība: Vai jums nav vēlēšanās tirgoties manuāli? Ir labi. CryptoHopper to izdarīs jūsu vietā, pērkot un pārdodot kriptovalūtas jūsu vārdā, pamatojoties uz robota veikto tirdzniecības signālu analīzi.

Arbitrāža: CryptoHopper ir arbitrāžas rīks, kas uzrauga cenu atšķirības biržās. Lai gūtu peļņu, vienā biržā var nopirkt augstu, bet citā – zemu.

Īssavienojums: CryptoHopper atbalsta īssavienojumus, ļaujot gūt peļņu, kad cenas pazeminās.

Kopiju tirdzniecība: CryptoHopper tirgū ir kopiju tirdzniecība (pazīstama arī kā spoguļu tirdzniecība) no vairāk nekā 40 ekspertiem tirgotājiem, ļaujot jums kopēt katru šo tirgotāju veikto darījumu un nopelnīt tādu pašu peļņu kā viņi.

kriptohopper-ieguvumi-funkcijas

Stratēģijas izstrādātājs: CryptoHopper ļauj jums izveidot savas tirdzniecības stratēģijas, izmantojot vairāk nekā 130 rādītājus un svečturu modeļus.

Imitēta tirdzniecība: CryptoHopper ir imitēta tirdzniecības smilšu kaste, kurā jūs varat sajaukt, neizmantojot reālu naudu.

Pievienojieties 9 galvenajām kriptogrāfijas biržām: CryptoHopper, izmantojot savu API, izveido savienojumu ar 9 kriptovalūtas apmaiņām, tostarp Huobi, Binance, Poloniex, Bittrex, Coinbase Pro, Kraken, Bitfinex, KuCoin un Cryptopia.

Bez tirdzniecības maksas: CryptoHopper neiekasē papildu maksu, kas pārsniedz jūsu ikmēneša abonementu. Tomēr jūs joprojām maksāsiet visas tirdzniecības maksas, ko iekasē katra birža.

Vēsturiskā aizmugurējā pārbaude: Ja esat izveidojis jaunu stratēģiju un vēlaties to pārbaudīt dažādos tirgus apstākļos, varat izmantot CryptoHopper vēsturisko aizmugures testēšanas rīku, lai uzzinātu, kā jūsu algoritms būtu darbojies..

Aizmugurējā pieturas zaudēšana: Ierobežojiet savus zaudējumus, izmantojot Cryptohopper limita zaudēšanas iespēju. Izmantojot šo opciju, jūs varat novērst to, ka zaudējumi nekad nepārsniedz noteiktu procentuālo daudzumu.

CryptoHopper nav jūsu līdzekļu: CryptoHopper API ir atļauts veikt darījumus no jūsu valūtas konta. Tomēr nav atļauts izņemt naudu no sava konta. Jūsu līdzekļi paliek jūsu izvēlētajā apmaiņas vietā. CryptoHopper nav jūsu līdzekļu.

Skatīt visu tirdzniecības vēsturi: CryptoHopper ļauj jums apskatīt visu tirdzniecības vēsturi, ļaujot viegli izsekot, kurus darījumus veicis robots un kurā brīdī. Varat arī redzēt procentuālo pieaugumu vai zaudētos procentus katrā darījumā.

Vairāki rādītāji: Skatiet tādus rādītājus kā Bollinger Bands, MACD, RSI, Stoch un daudz ko citu.

Kā darbojas CryptoHopper?

CryptoHopper izveido savienojumu ar apmaiņu, izmantojot lietojumprogrammu saskarni (API). Jūs piešķirat CryptoHopper API piekļuvi savam tirdzniecības kontam, un pēc tam programma var veikt darījumus jūsu vārdā, lai mēģinātu automātiski nopelnīt bitcoin.

Lai būtu skaidrs, CryptoHopper nevar izņemt līdzekļus no jūsu konta. API var vienkārši skatīt jūsu bilanci un veikt darījumus. Šo piekļuvi var atspējot jebkurā brīdī.

Galvenā CryptoHopper priekšrocība ir tā, ka emocijas tiek noņemtas no tirdzniecības procesa. Lai veiktu tirdzniecību, jūs paļaujaties uz robotu, nevis savām emocijām. Ļoti svārstīgs, augsta riska tirgus, piemēram, kriptogrāfija, emocionāliem tirgotājiem ir grūti. Robots izņem jūsu jūtas no vienādojuma, palīdzot jums veikt darījumus, izmantojot reālus datus, nevis jūtas.

CryptoHopper var izmantot gan iesācēji, gan pieredzējuši tirgotāji.

Tirgotāji iesācējiem var reģistrēties CryptoHopper un ļaut robotam nekavējoties sākt tirdzniecību. Jums nav jāpielāgo iestatījumi, jāiesaistās kopiju tirdzniecībā vai jāizstrādā savas tirdzniecības stratēģijas. Tā vietā jūs varat vienkārši aktivizēt CryptoHopper un aizmirst to.

kriptohopera-tirdzniecības stratēģijas

Tikmēr progresīvāki tirgotāji var veltīt dažādas sava portfeļa daļas dažādām kriptogrāfiskās tirdzniecības stratēģijām. Viņi varētu izveidot savas stratēģijas un plaši pārbaudīt tās. Arī tas ir labi.

Daži no pielāgojamiem iestatījumiem CryptoHopper bitcoin tirdzniecības botā ietver:

 • Stratēģija (izvēlieties konkrētu stratēģiju vai izvēlieties “nav stratēģijas” un izmantojiet tikai manuālos vai ārējos signālus
 • Procentuālā peļņa
 • Procentuāli zemāka cena un augstāka prasība
 • Stop-loss un aizmugurējais stop-loss (iespējots vai atspējots)
 • Aizmugurējo zaudējumu procentuālais daudzums
 • Roka pieturas zaudējums (izvēlieties numuru)
 • Izmantot tikai beigu pieturas zaudējumu (iespējots vai atspējots)
 • Aktīvu turēšana, ja jauns mērķis ir vienāds (iespējots vai atspējots)
 • Automātiska pozīciju aizvēršana noteiktā laikā (1 mēnesis)
 • Maksimālais pārdošanas laiks atvērtajā laikā un pirkšanas atvērtais laiks
 • Maksimālās atvērtās pozīcijas
 • Maksimālais atvērto pozīciju procentuālais daudzums vienā monētā
 • Procentuālā pirkuma summa
 • Minimālā BTC summa vienā pasūtījumā

Jūs varat izvēlēties sev tīkamus iestatījumus, ņemot vērā vēlamo atdevi, riska pakāpi un citus rādītājus.

CryptoHopper cenu noteikšana

kriptohopera cenu noteikšanas izmaksas

CryptoHopper ir trīs abonēšanas iespējas un bezmaksas izmēģinājums.

Bezmaksas tvertne (izmēģinājums)

 • 7 dienu bezmaksas izmēģinājums
 • 80 pozīcijas
 • Maksimāli 15 izvēlētās monētas
 • Maksimāli 2 aktivizētāji
 • Tehniskā analīze ik pēc 10 minūtēm

Explorer bunkurs (starteris)

 • 19 USD mēnesī
 • Maksimāli 15 izvēlētās monētas
 • Maksimāli 2 aktivizētāji
 • Tehniskā analīze ik pēc 10 minūtēm

Piedzīvojumu tvertne (vidēja)

 • 49 USD mēnesī
 • 200 pozīcijas
 • Maksimāli 50 izvēlētās monētas
 • Maksimāli 5 aktivizētāji
 • Tehniskā analīze ik pēc 5 minūtēm
 • Apmaiņas arbitrāža

Hero Hopper (Pro)

 • 99 USD mēnesī
 • 500 pozīcijas
 • Maksimāli 75 atlasītās monētas
 • Maksimāli 10 aktivizētāji
 • Tehniskā analīze ik pēc 2 minūtēm
 • Visas monētas signāliem
 • Tirgus arbitrāža
 • Tirgus veidotājs

Visos kontos ir iekļautas arī noteiktas standarta funkcijas, tostarp 0 papildu tirdzniecības maksas no CryptoHopper, vairāki pasūtījumu veidi (beigu pietura, apstāšanās zaudējums, TSL, automātiska aizvēršana un DCA), personiskā un globālā tirdzniecības statistika un piekļuve vairāk nekā 120 rādītājiem un svecei modeļiem.

Kā izmantot CryptoHopper apmācību

Pierakstīties un pirmo reizi lietot CryptoHopper ir viegli.

1. darbība) Izveidojiet kontu, apmeklējot vietni CryptoHopper.com. Ievadiet savu vārdu, e-pasta adresi, lietotājvārdu un paroli.

pievienojieties kriptohopera reģistrācijai

2. solis) Apstipriniet savu e-pastu, noklikšķinot uz aktivizācijas saites.

kriptohopera-konta verifikācija

kriptohopera reģistrācija

3. solis) Iestatiet savu kontu, izmantojot vedni CryptoHopper. Atlasiet apmaiņu un konfigurējiet robotu, izmantojot vēlamās apmaiņas API atslēgas. Iestatiet piltuves pamatkonfigurācijas. Kad esat to izdarījis, varat nekavējoties sākt izmantot tvertni. Varat arī turpmāk pielāgot iestatījumus, izmantojot informācijas paneli.

4. solis) Reģistrējieties signālu pakalpojumiem. CryptoHopper ļauj reģistrēties profesionāli sagatavotiem ārējiem signāliem. Šos signalizācijas pakalpojumus nodrošina pieredzējuši tirgotāji. Labs signāls var pamanīt tirgus stāvokli un pateikt, piemēram, pirkt vai pārdot. Gan bezmaksas, gan maksas signālu abonēšana ir pieejama, izmantojot CryptoHopper.

5. solis) Piešķiriet CryptoHopper API piekļuvi savam apmaiņas kontam. Jums būs jāļauj CryptoHopper veikt darījumus jūsu vārdā (tirdzniecības un lasīšanas piekļuve), lai izmantotu CryptoHopper.

cryptohopper-crypto-trading-history

Par CryptoHopper

CryptoHopper ir ierobežota pārredzamība attiecībā uz tās vadības komandu un citu informāciju. Tomēr šķiet, ka uzņēmums ir likumīgi reģistrēta Nīderlandes korporācija. Kontaktpersonu lapā ir norādīta adrese Amsterdamā, divas e-pasta adreses, kā arī COC numurs un PVN numurs.

Tomēr mēs joprojām nezinām, kas vada uzņēmumu vai kas izgatavoja CryptoHopper.

Oficiālajā vietnē tiek apgalvots, ka uzņēmumu, kas oficiāli reģistrēts kā CryptoHopper BV, dibināja divi brāļi. Viens brālis bija dienas tirgotājs, bet otrs – tīmekļa izstrādātājs. Viņi uzbūvēja CryptoHopper prototipu uz Raspberry Pi, izmantojot 3D iespiestu korpusu. Viņi laika gaitā uzlaboja modeli, galu galā izveidojot CryptoHopper, kuru redzam šodien.

Domēns CryptoHopper.com tika reģistrēts 2017. gada jūlijā.

Pēdējais vārds

cryptohopper-pārskats

CryptoHopper ir automatizēts kriptogrāfijas kasešu tirdzniecības robots, kas tirgo jūsu vārdā, izmantojot tirdzniecības algoritmus. Botu var pielāgot, izmantojot dažādas stratēģijas. Jūs varat kopēt, piemēram, citus tirgotājus vai pievienot savam profilam dažādus signālus. Jūs pat varat izveidot savu stratēģiju, kuras pamatā ir vairāk bitcoin iegūšana, izmantojot mikro darījumus.

Pēc tam piešķirat CryptoHopper API piekļuvi savam apmaiņas kontam. Šī piekļuve ļauj API veikt darījumus jūsu vārdā. CryptoHopper var izveidot savienojumu ar deviņām dažādām biržām, tostarp dažām no mūsdienās populārākajām biržām (tiek atbalstītas gan Binance, Bitfinex, Bittrex, Coinbase Pro, Huobi, Kraken un Poloniex)..

Viens no nedaudzajiem jautājumiem, kas mums ir saistībā ar CryptoHopper, ir uzņēmuma pārredzamības trūkums. Mēs zinām uzņēmuma adresi, bet neko nezinām par cilvēkiem, kas vada uzņēmumu. Par laimi, mums nav jāuzticas CryptoHopper ar jebkādiem līdzekļiem: viņiem vienkārši ir piekļuve API.

Ja jūs meklējat brīvu veidu, kā pirkt un pārdot kriptogrāfiju, CryptoHopper var būt labs risinājums – ja vien jūs negaidāt milzīgu peļņu bez riska un bez piepūles. Kaut arī visi ir fiksēti uz bitcoin cenu un viņiem ir BTC prognozes uz mēnesi, var būt gudri izvietot automatizētu, pašiestatīšanas un pielāgojamu kriptogrāfijas tirdzniecības botu, piemēram, CryptoHopper, kas var palīdzēt sakraut satoshis un cerēt uz vienu no šīm futūristiskajām prognozēm patiesībā notikt un padarīt jūsu veiksmīgos darījumus vairāk vērts nākotnē.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map