3Commas apskats: apgūstiet kriptogrāfijas tirdzniecības robotu ceļvedi

3commas pārskats

3Commas ir gudra kriptogrāfijas tirdzniecības platforma, kurā darījumu ģenerēšanai tiek izmantoti automatizēti roboti. Jūs varat izveidot savu personīgo tirdzniecības stratēģiju vai kopēt citu lietotāju tirdzniecības darbību vairākās biržās.

Attīstoties pieaugošajam kriptovalūtu tirgum un investīciju pasaulei, sākot no tirdzniecības diagrammu analīzes līdz labākās bitcoin tirdzniecības robotu sistēmas izmantošanai, nekas netiek garantēts, ka tas darbosies, un tam ir reāli riski. Pārskatīsim 3commas SmartTrading termināli, lai noskaidrotu, vai automatizētās tirdzniecības robota funkcijas var faktiski realizēties peļņā, izpildot devīzi “pirkt zemu un pārdot augstu”, automātiski atverot un aizverot darījumus..

Kas ir 3Commas?

kas ir 3commas tirdzniecības bot

3Commas, kas atrodams tiešsaistē vietnē 3Commas.io, ir kriptogrāfijas tirdzniecības platforma, kas ļauj viegli izveidot un ieviest automatizētas tirdzniecības stratēģijas.

Izmantojot 3Commas, varat kopēt citu tirgotāju tirdzniecības aktivitātes. Vai arī jūs varat izveidot savas tirdzniecības stratēģijas, pamatojoties uz vairākiem rādītājiem.

3Commas neiekasē komisiju. Tomēr, lai piekļūtu 3Commas, tirgotāji maksā no 22 līdz 75 USD mēnesī. 3Commas nesen ieviesa arī savas platformas bezmaksas versiju: ​​ja vietnē 3Commas izveidojat Binance kontu, varat tirgoties bez maksas. 3Commas piedāvā arī bezmaksas trīs dienu izmēģinājumu.

Kopumā 3Commas ir kriptovalūtu tirdzniecības vadības platforma. Jūs varat izmantot platformu, kā vēlaties. Daži cilvēki vienkārši kopēs platformas veiksmīgākā tirgotāja tirdzniecības darbību. Citi pielāgos dažādas stratēģijas, pamatojoties uz risku un vēlamo atdevi.

Sākot ar 2019. gada novembri, 3Commas ir vairāk nekā 120 000 reģistrētu lietotāju, ikdienas tirdzniecības apjoms 60 miljoni ASV dolāru un 23 atbalstītas biržas.

3commas bitcoin trading bot pārskats

3commas bitcoin trading bot pārskats

3commas kopsavilkuma bilances un vēstures skats

3commas kopsavilkuma bilances un vēstures skats

3Commas funkcijas


3commas tirdzniecības priekšrocības

3Commas piedāvā visas šīs galvenās funkcijas:

3commas lietotāju informācijas paneļa portfelis

3commas lietotāju informācijas paneļa portfelis

Automatizēta tirdzniecība visu diennakti: 3Commas galvenā iezīme ir tā, ka jūs varat automātiski veikt darījumus visu diennakti, 7 dienas nedēļā.

23 atbalstītās biržas: 3Commas atbalsta 23 galvenās kriptovalūtas apmaiņas, tostarp Binance, Bittrex, Coinbase Pro, BitMEX, Bitfinex, Poloniex, Bitstamp, Bybit, Cex, Kraken, KuCoin, OKex, Huobi, Exmo, Gate.io, HitBTC un YoBit (arī Binance DEX, Binance Džērsija, Binance, ASV).

Vienlaicīgi ņemt peļņu un apturēt zaudējumus: Pielāgojiet darījumus, ņemot vērā peļņas vai apturēšanas zaudēšanas komandas, palīdzot bloķēt peļņu vai samazināt zaudējumus.

Aizņemt peļņu un apturēt zaudējumus: Pielāgojiet zaudējumu zaudēšanas un peļņas komandas vēl vairāk, izmantojot peļņas un apturēšanas zaudējumus, lai automātiski palielinātu robežas, ja monētai pieaug cena.

Pārdošana ar vairākiem mērķiem: Pārdod savas monētas ar vairākiem mērķiem. Pārdodiet pusi no savām monētām par, piemēram, 10 000 USD, pēc tam pārdodiet 25% par 11 000 USD, bet pārējās – par 11 500 USD. 3Commas ļauj automātiski iestatīt šīs opcijas.

TradingView signāli un diagrammas: 3Commas ļauj vienā logā skatīt vienlaicīgas valūtas kursu diagrammas un TradingView signālus.

3commas-smarttrade-guide

Papīra tirdzniecība: 3Commas ir papīra tirdzniecības funkcija, kas ļauj pilnībā pārbaudīt platformas tirdzniecības funkcijas pirms tās iegādes. Aktivizējot papīra tirdzniecību, izmantojot bezmaksas 3 dienu abonementu, jūs iegūstat pilnīgu piekļuvi platformai visā izmēģinājuma periodā.

Viedais vāks: Uzkrājiet papildu peļņu ar negaidītiem tirgus virzieniem, izmantojot funkciju 3Commas Smart Cover, kas ļauj pārdot un atpirkt monētas.

Vienkārši un salikti roboti: 3Commas piedāvā vienkāršus robotus (ļaujot vadīt vienu tirdzniecības pāri) un saliktus robotus (ļaujot vadīt vairākus tirdzniecības pārus)

Garie algoritmi: 3Commas var izmantot garus vai īsus algoritmus. Izmantojot garus algoritmus, robots iegādājas monētu ar jūsu izveidotajiem iestatījumiem, pēc tam uzskaita pārdošanas pasūtījumus par augstāku cenu. Bots, iespējams, pērk par 10 ASV dolāriem un pārdod par 11 ASV dolāriem.

Īsi algoritmi: 3Commas ļauj ieviest īsus algoritmus. Pēc iestatījumu izveidošanas robots pārdos monētu, pēc tam iestatīs pirkšanas pasūtījumu par zemāku cenu. Bots pārdos, piemēram, par 10 ASV dolāriem un pirks par 9 ASV dolāriem.

Darījuma aizvēršanas signāli: Izmantojot 3Commas darījumu tuvu signālu funkciju, roboti tirgo saskaņā ar TradingView signāliem, ieskaitot RSI-7, ULT-7-14-29, TA dāvanas, CQS skalpēšanu un pielāgotus TradingView signālus..

Analizēt un kopēt robotus: 3Commas roboti var analizēt veiktspēju, pēc tam apskatīt un kopēt citus robotu iestatījumus, izmantojot 3Commas.

Portfeļu izveide un pielāgošana: 3Commas ļauj jums izveidot portfeļus ar jebkuru monētu daudzumu. Jūs varat izveidot portfeli, kas vienkārši tirgo, piemēram, 0,1 BTC, savukārt jūsu galvenais 1 BTC konts ir izveidots, lai kopētu veiksmīgāko tirgotāju. Jūs varat sabalansēt savu portfeli ar noteiktiem monētu koeficientiem, apskatīt portfeļa ienākumus laika gaitā un kopēt un rediģēt monētu koeficientus savā portfelī..

3commas-user-settings-strategy

Paziņojumi: 3Commas nosūtīs jums paziņojumus par jūsu pārlūkprogrammu, izmantojot mobilo lietotni, izmantojot telegrammu vai pa e-pastu.

Signālu tirgus vieta: 3Commas ļauj jums iegādāties augstākās klases tirdzniecības signālus no Cartelsignals un Crypto Quality Signals Premium starp citiem pakalpojumu sniedzējiem no sava tirgus.

Mobilās lietotnes: 3Commas ir mobilās lietotnes iOS un Android. Lietotnes ļauj jums tirgoties un sekot darījumiem, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru.

Novirzīšanas programma: 3Commas piešķir atlīdzību lietotājiem, kuri uz platformu novirza citus lietotājus. Jums būs jāiemaksā kriptogrāfija tieši jūsu kontā, pamatojoties uz naudas summu, kuru visi jūsu norādītie cilvēki iemaksā 3Commas. Tā ir trīs līmeņu novirzīšanas sistēma, kas var maksāt līdz 50% (25% pirmajā, 15% otrajā un 10% trešajā līmenī).

Angļu un krievu: 3Commas ir pieejams angļu un krievu valodā.

Diennakts klientu atbalsts: 3Commas ir visu diennakti strādājoša klientu atbalsta komanda, kas vēlas risināt visus jautājumus. Jūs varat sazināties ar komandu, izmantojot 3Commas palīdzības centru vai izmantojot Twitter, Telegram grupu un Facebook.

API piekļuve: Iestatiet un izmantojiet API funkcionalitāti, lai palīdzētu 3Commas integrēties ar jūsu esošo iestatījumu.

3commas-bot-trading-features

Kā darbojas 3Commas?

ieskats 3commas kriptogrāfijas tirdzniecības robotu iestatījumos un veiktspējas izsekošanā

ieskats 3commas kriptogrāfijas tirdzniecības robotu iestatījumos un veiktspējas izsekošanā

3Commas ir veidots tā, lai iesācējiem un pieredzējušiem tirgotājiem to būtu viegli izmantot. Kriptogrāfijas valūtas iesācēji var izveidot kontu, savienot biržu un vienkārši iesaistīties, piemēram, kopiju tirdzniecībā. Progresīvāki lietotāji var dažādos veidos pielāgot savas automatizētās tirdzniecības stratēģijas.

Pirmo reizi izveidojot kontu, jūs pielāgosiet iestatījumus, ņemot vērā drošības darījumu cenu novirzi, vēlamo peļņu (brīdi, kad robots pārdos) un nosacījumiem, ar kuriem tiek uzsākta tirdzniecība. Jūs varat izvēlēties no vienkāršiem robotiem (ar vienu tirdzniecības pāri, piemēram, BTC / USD) vai no apvienotajiem robotiem (ar vairākiem tirdzniecības pāriem).

Kā darbojas 3Commas

Pēc robota izveides lietotāji var sākt veikt garus un īsus darījumus. Īstermiņa darījumiem cenu pieaugums izvēlētajā valūtā izraisīs pamatā esošās kriptovalūtas pārdošanu, tiklīdz 3Commas būs noteicis vēlamo peļņas līmeni. Ja notiek cenas maiņa, var veikt drošības pasūtījumus, lai nodrošinātu, ka robots arī veic pirkumus ar noteiktu procentuālo pieaugumu.

Ilgstošiem darījumiem robots atvērs jaunu darījumu saskaņā ar vienu no jūsu izvēlētajiem nosacījumiem. Kad šie apstākļi ir atklāti, bots nekavējoties izlaiž monētu pārdošanai. Ja cena paaugstinās un pasūtījums tiek aizpildīts, tiek sasniegts peļņas mērķis. Ja cena samazinās, robots veic drošības pasūtījumus zem pirkuma cenas, pamatojoties uz vēlamo drošības tirdzniecības procentu.

3komatu iestatījumi

3Commas ir pazīstams ar savu viedo tirdzniecību, kas izmanto zaudēšanas ierobežojumus un peļņas komandas, lai ierobežotu zaudējumus un izveidotu jūsu portfeļa drošības tīklu. Jūs varat pielāgot šīs viedās tirdzniecības funkcijas ar komandām, lai pirktu vai pārdotu par noteiktu cenu.

Pieņemsim, ka, lai realizētu lielākos ieguvumus, jūs izmantojat aizņēmuma peļņas funkciju. Jūs pērkat BTC daudzkārtni par 10 000 ASV dolāru, pēc tam standarta peļņas orderi iestatāt 11 000 ASV dolāru apmērā. Jūs gūstat peļņu USD 1000 apmērā par ETH. Tomēr, ja ETH cena turpina pieaugt virs 11 000 USD, tad peļņas beigu uzņemšanas funkcija ļauj pārdot visaugstākajā tendences daļā, pārdodot procentos no augstākās vērtības. Ja jūs iestatāt, piemēram, 10% peļņas secību un BTC pirms kritiena sasniedz 12 000 USD, pārdošanas pasūtījums tiek aktivizēts, kad cena nokrītas par 10% vai zem 10 800 USD.

Trailing stop loss darbojas līdzīgi, taču, lai ierobežotu zaudējumus. Tas ir atkarīgs arī no procentiem un automātiski pielāgojas cenu svārstībām. Jūs varat izveidot stop-loss rīkojumus, lai ierobežotu zaudējumus, piemēram, līdz 5% vai 15%, tādā gadījumā robots automātiski pārdos jūsu kriptonauda, ​​kad zaudējumi samazināsies zem šīs summas. Ar beigu stop-loss, protams, robots aplūko koriģētās cenas, padarot to atšķirīgu no standarta stop loss rīkojuma.

3commas bitcoin trading bot

Vēl viena jauka 3Commas iezīme ir tā, ka jūs varat pielāgot savu portfeli, pamatojoties uz monētu attiecībām. Ja vēlaties, lai jūsu portfelis vienmērīgi turētu 9 labākās kriptovalūtas pēc tirgus ierobežojuma, piemēram, tad to varat izdarīt. Ja vēlaties, lai jūsu portfelī būtu 100 labākās kriptovalūtas pēc tirgus ierobežojuma, tad to varat izdarīt arī jūs.

izmēģiniet 3commas kriptogrāfisko robotu

Kopumā 3Commas saskarne ir vienkārša iesācējiem un pieredzējušiem lietotājiem, un tas ir viens iemesls, kāpēc 3Commas ir tik populārs.

kā darbojas 3commas bot

3Commas cenu noteikšana

3Commas ļauj trīs dienas bez maksas izmēģināt platformu. Uzņēmums ir sadarbojies arī ar Binance, lai izveidotu bezmaksas abonēšanas iespēju. Kopumā ir četri 3Commas cenu līmeņi, tostarp:

Binance Trader ($ 0)

 • Izveidojiet Binance kontu vietnē 3Commas, pēc tam tirgojiet bez maksas
 • Piekļuve tirdzniecības terminālim
 • Vienlaicīgi ņemt peļņu un apturēt zaudējumus
 • TradingView pielāgotie signāli
 • Vienkārši roboti
 • Īsie un garie algoritmi
 • Skatiet un kopējiet robotus
 • Saliktie roboti
 • Maksājiet 0,1% maksu par aizpildītu pirkšanas vai pārdošanas pasūtījumu (Binance nav papildu maksas; viss, ko maksājat, ir 0,1%)

Iesācējs ($ 22 mēnesī, kas tiek apmaksāts gadā)

 • 24 USD mēnesī (maksā ik pēc 6 mēnešiem) vai 29 USD mēnesī (maksā katru mēnesi)
 • Piekļuve tirdzniecības terminālim
 • Vienlaicīgi ņemt peļņu un apturēt zaudējumus

Papildu ($ 37 mēnesī, ko maksā gadā)

 • 41 USD mēnesī (maksā ik pēc 6 mēnešiem) vai 49 USD mēnesī (maksā katru mēnesi)
 • Piekļuve tirdzniecības terminālim
 • Vienlaicīgi ņemt peļņu un apturēt zaudējumus
 • TradingView pielāgotie signāli
 • Vienkārši roboti
 • Īsi un gari algoritmi
 • Skatiet un kopējiet robotus

Pro (75 USD mēnesī, kas tiek apmaksāts gadā)

 • 84 USD mēnesī (maksā ik pēc 6 mēnešiem) vai 99 USD mēnesī (maksā katru mēnesi)
 • Piekļuve tirdzniecības terminālim
 • Vienlaicīgi ņemt peļņu un apturēt zaudējumus
 • TradingView pielāgotie signāli
 • Vienkārši roboti
 • Īsi un gari algoritmi
 • Skatiet un kopējiet robotus
 • Saliktie roboti
 • BitMEX un ByBit roboti

3commas-cenas-izmaksas

Ja reģistrējaties bezmaksas trīs dienu izmēģinājumam, jūs iegūstat piekļuvi Pro abonementam (augstākais līmenis, abonēšana 74 USD mēnesī).

Kā lietot 3Commas

3Commas konta izveide ir vienkārša. Lūk, pamata process, kā reģistrēt un pirmo reizi iestatīt savu tirdzniecības kontu:

1. darbība. Izveidojiet kontu

Apmeklējiet vietni 3Commas.io un ievadiet savu e-pasta adresi un paroli, pēc tam noklikšķiniet uz Reģistrēties.

3commas konta maksa

Noklikšķiniet uz saites, kuru saņēmāt savā e-pastā, lai piekļūtu 3Commas informācijas panelim.

sāciet 3komandas

2. solis. Pievienojiet Exchange

Ja izmantojat 3Commas bez maksas, varat izveidot savienojumu tikai ar Binance. Tomēr apmaksātie abonenti var savienot vienu no 23 atbalstītajām apmaiņas vietām.

3commas apmaiņa

Pārliecinieties, vai jūsu konts ir savienots, izmantojot API piekļuvi (lai iestatītu piekļuvi API, jums būs jāpiesakās savā apmaiņas kontā). Ja izmantojat Binance, jums arī jāpārliecinās, vai jūsu kontā ir BNB un ieslēgta BNB maksas maksāšanas funkcija.

3commas kriptogrāfijas apmaiņa

3. solis) Izvēlieties Bot veidu

3Commas piedāvā četrus robotu veidus, tostarp īsus, vienkāršus, saliktus un saliktus īsos robotus. Vienkāršie roboti izmanto tikai vienu tirdzniecības pāri, savukārt saliktie roboti izmanto vairākus tirdzniecības pārus. Izmantojot 3Commas informācijas paneli, ir pieejami vairāki desmiti robotu. Rakstīšanas laikā šie ir tikai četri populārākie roboti:

3commas bot veidi

4. solis. Izvēlieties savu tirdzniecības pāri un iestatiet bāzes tirdzniecības lielumu

Nolaižamajā izvēlnē atlasiet tirdzniecības pāri, kuru vēlaties, lai jūsu bot tirgotos. Pēc tam iestatiet bāzes tirdzniecības lielumu un pastāstiet platformai, cik lielu daļu no vēlamās valūtas vēlaties izmantot sākotnējās tirdzniecības laikā.

3commas kriptogrāfijas tirdzniecības pāri

5. solis. Iestatiet drošības darījumus

Iespējams, vēlēsities ieviest 3Commas drošības tirdzniecības funkciju, kas ļauj kontrolēti veikt pirkumus pēc iegremdēšanas. Piemēram, ja jūs tirgojat BTC / USD un pēc BTC pirkšanas BTC cena samazinās, tad drošības darījumi ļauj jums iegādāties vairāk BTC ar USD summu, kas noteikta drošības tirdzniecības lielumā.

6. solis) Iestatiet mērķa peļņu

3Commas ļauj iestatīt mērķa peļņu, kuru vēlaties nopelnīt. Tas botam saka, kad jāpārdod. Tas ir balstīts uz procentu: ja jūsu mērķa peļņa ir iestatīta uz 3%, tad tirdzniecības bots automātiski pārdos jūsu naudu, kad šī summa būs sasniegta.

7. solis) Izvēlieties Veikt peļņas veidu

3Commas ir divas peļņas iespējas, ieskaitot procentuālo daļu no bāzes tirdzniecības vai procentus no kopējā apjoma.

8. solis. Iestatiet maksimālos drošības darījumus

Tālr tirdzniecības botam, cik daudz drošības darījumu tas var veikt pirms apstāšanās. Tas ir maksimālais drošības darījumu skaits, ko bot var veikt jebkurā brīdī.

9. solis. Drošības darījumiem iestatiet cenu novirzi

Cenas novirzes iestatīšana paziņo robotam, kad tas var sākt veikt drošības darījumus. Tas ir noteikts procentos. Piemēram, ja tā ir iestatīta uz 3, robots sāks pirkt, kad cena nokritīsies zem 3% no sākotnējās tirdzniecības cenas.

10. solis. Iestatiet tirdzniecības sākuma nosacījumus

Norādiet robotam, kad jāveic sākotnējā tirdzniecība, nosakot tirdzniecības sākuma nosacījumus. Jūs varat izvēlēties starp TradingView Signal Buy vai Strong Buy, piemēram, TradingView Signal Strong Buy (manuāli) vai Open New Trade ASAP. Pamatojoties uz jūsu pielāgošanas iespējām, tirdzniecības robots tiks konfigurēts jauna darījuma uzsākšanai.

3commas bot iestatījumi

Par 3Commas

3Commas izstrāde sākās 2017. gadā. Komanda tika motivēta sākt 3Commas, jo lielākā daļa citu tirdzniecības platformu bija manuālas, nevis automatizētas. Viņi vēlējās izveidot sistēmu, kas potenciāli varētu radīt peļņu visu dienu lietotājiem.

3Commas galvenā mītne atrodas Vankūverā, Kanādā. Uzņēmumam ir arī birojs Tallinā, Igaunijā. Galvenie komandas locekļi ir Jurijs Sorokins (izpilddirektors), Maiks Gorjunovs (TKO) un Egors Razumovskis (CTO)..

Pēdējais vārds

Lielāko daļu tirdzniecības robotu ir grūti izmantot. 3Commas tomēr ir izveidojis tirdzniecības botu, kuru ir viegli uzstādīt, viegli pielāgot un viegli lietot. Tas arī darbojas droši, salīdzinot ar zemākas kvalitātes konkurentiem, un ir viens no populārākajiem kriptogrāfijas tirdzniecības robotiem, piemēram, CryptoHopper.

3Commas tiek uzskatīts par viscienījamāko tirdzniecības botu, kas pieejams šodien, lai gan kosmosā ir dažas inovācijas, kas balstītas uz Bitcoin. Uzņēmums ir pilnīgi pārredzams, piemēram, par savu darbību un atrašanās vietu, un mēs precīzi zinām, kas vada uzņēmumu. Mēs arī novērtējam 3Commas klientu apkalpošanu, kas ir pieejama visu diennakti, izmantojot vairākas saziņas metodes.

Kā jau minējām iepriekš, tirgojot jebkādus kriptotehnikas komplektus, pastāv raksturīgi riski, taču, tā kā daudzi sagaida, ka nākamajos gados bitkoina cena pieaugs, jo uz pusi samazināsies citu virzītājfaktoru (sk. BTC prognozes) rādītāji, var būt gudri sākt ar pārbaudītu tirdzniecības sistēma, piemēram, 3commas, lai redzētu, vai jūs varat nopelnīt vairāk bitcoin un redzēt, ka vērtība nākotnē pieaugs.

Pateicoties tādām funkcijām kā portfeļa izveide un izsekošana, robotu pielāgošana, visas labākās kriptovalūtu apmaiņas saderība un citas iespējas, 3Commas ir viena no populārākajām tirdzniecības bot platformām, kas šodien pieejama.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map