Tinkamo kruopštumo kontrolinis sąrašas pradėjus STO

Jei ketinate paleisti saugos žetonų pasiūlymą, turėtumėte atlikti išsamų išsamaus patikrinimo kontrolinį sąrašą. Šis kontrolinis sąrašas bus padalytas tarp verslo ir teisinio atitikimo. Verslo aspektas yra šiek tiek nuoseklus visame pasaulyje, o teisinis gali skirtis priklausomai nuo jurisdikcijos, ir tai turėtų būti tik vadovas, o visišką teisinių reikalavimų laikymąsi atlieka skaitmeninių vertybinių popierių advokatas..

Verslo patikrinimas:

Šis deramas patikrinimas apima pagrindus, kurie nėra būdingi tik tokenizuotiems vertybiniams popieriams, tačiau yra ir papildomų išsamaus patikrinimo apžvalgų, kuriose kalbama būtent apie kriptovaliutas ir STO..

 • Dokumentą turėtų peržiūrėti nešališkos trečiosios šalys, kurios anksčiau peržiūrėjo tokio tipo dokumentus. Dažniausios klaidos yra daug žadanti grąža, nesugebėjimas efektyviai bendrauti su technologijomis arba paaiškinimas, ką įmonė yra skirta atlikti.
 • Tokie vertybiniai popieriai turėtų apimti pakankamai detalių, kad investuotojai iš tikrųjų turėtų prasmę. Jei tai simbolinis nekilnojamojo turto fondas, ar mes investuojame į gyvenamąsias ar komercines nuosavybes? Kokiuose miestuose? Ar tikslas yra apversti sunkumus patiriančius objektus ar investuoti į prabangius aukštybinius būstus? Šie klausimai yra svarbūs investuotojams, tačiau dažnai nepaisomi.
 • Verslo planas. Jei tai yra startuolis, kuris siekia surinkti lėšų per STO, mums reikia išsamios informacijos, ko siekia verslas. Paprasčiausiai būti „AI“ ar „Blockchain“ įmone nepakanka.
 • Pelno pasidalijimas – tai turėtų būti suskirstyta. Investuotojai turėtų suprasti, ar dividendai bus išmokami kas ketvirtį, kasmet, išmokos ir pan.
 • Ar produktas ar verslas turi prasmę? Paprasčiausiai pažymėti verslą ir pavadinti jį „AirBNB blockchain“ nepakanka. Turime suprasti, koks yra verslo modelis, kodėl dabar ir kaip įmonė planuoja įgyvendinti savo tikslus.
 • Diferencijuojantis veiksnys – peržiūrėjus 100 įmonių, dažnai visiškai nesėkmingi verslo planai, laikraščiai ir steigėjai. Tai konkurencingas kraštovaizdis, ir šis konkurencijos lygis laikui bėgant tiesiog didėja. Paaiškinkite, kuo jūsų produktas / įmonė skiriasi nuo konkurentų, ir paaiškinkite tai išsamiai. Tai gali būti komanda, technologijos, patentai ir kt.

Teisinis patikrinimas:

Pirminis teisinis patikrinimas atliekamas siekiant užtikrinti, kad korporatyvinis subjektas būtų suformuotas teisingai, taikant patikimą įmonės valdymą.

Visada yra žymiai ekonomiškiau nuo pat pradžių laikytis teisinių reikalavimų, tada atgaline data pakeisti įmonės struktūrą.

Atlikus deramą patikrinimą bus užtikrinta, kad visi akcininkai ir kiti subjektai yra teisėtai įgalioti atlikti investiciją. Papildomas deramas patikrinimas gali atskleisti papildomą riziką ir įsipareigojimus, kurie gali būti neaiškūs tiems, kurie nepraktikuoja teisės.

Samdant advokatą, kad jis atliktų išsamų patikrinimą, galima iškelti raudonas vėliavas, kol kas dar pakankamai anksti imtis taisomųjų veiksmų. Tai gali apimti neatskleistos rizikos, galimų įsipareigojimų, atitikties / mokesčių, teisminių ginčų ar paprastų sutartinių klausimų atradimą.

Būtent tai reikėtų samdyti teisinę komandą.

 • Vadovybės ir akcininkų patikrinimas. Tai apima jų vykdymą keliuose tarptautiniuose stebėjimo sąrašuose, kuriuose yra OFAC sankcijų sąrašas ir pažeidžiamų asmenų sąrašas, kuris taip pat žinomas kaip PEP.
 • Parengiami esminiai verslo dokumentai, įskaitant įstatus, įstatus, akcininkų susirinkimų protokolus, partnerystės sutartis, akcininkų sutartis, fondų siūlymo sutartis ir kapitalizacijos lenteles ir kt..
 • Teisinė komanda turėtų peržiūrėti reikšmingas sutartis su partneriais, vadovybe, darbuotojais, paslaugų teikėjais ir kitomis, kurios gali sukelti teisinių problemų.
 • Prekės ženklas & Intelektinės nuosavybės teisės.
 • Atitikties peržiūra, įskaitant, bet neapsiribojant, registracijas, SEC formų padavimus, valstybinius padavimus, licencijavimą ir atitikties politiką.
 • Užtikrinti, kad KYC ir AML būtų vykdomi pagal jurisdikciją, kurioje dirbate, ir atsižvelgiant į tai, kur yra investuotojų būstinė.
 • Dokumento peržiūra, siekiant užtikrinti, kad būtų laikomasi vertybinių popierių nuostatų. Pavyzdžiui, niekada nereikėtų žadėti konkrečios grąžos.

Santrauka:

Nors šis suskirstymas gali suteikti šiek tiek aiškumo dėl tam tikro kruopštaus patikrinimo, kuris turėtų būti atliktas, SEC reglamentai yra sudėtingi ir svarbu samdyti teisininką. Šiame puslapyje pateikta informacija skirta tik pramogoms ir nėra suprantama kaip teisinė konsultacija.

Žemiau pateikiamas sąrašas bendrovių, kurios šiuo metu padeda STO vykdant teisinį procesą:

Įmonė: Svetainė: Vieta:
BX3 sostinė www.bx3.io 261 Madison Avenue Niujorkas, NY 10016
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map