STO – vykdoma pagal SEC išimtį

Toliau pateikta informacija yra nuomonės medžiaga ir neturėtų būti suprantama kaip teisinė konsultacija. Norėdami gauti išsamią teisinę nuomonę, susisiekite su saugos žetonų advokatu. Informacija yra pagrįsta tik JAV reglamentais.

Pagal išimtis vykdomi STO:

Atidžiai peržiūrėjus, akcinės bendrovės gali būti suskirstytos pagal vieną iš šių registracijos išimčių, kurias siūlo JAV vertybinių popierių įstatymas.

 • A taisyklė+
 • D taisyklė
 • Reglamentas
 • CF reglamentas

Reikėtų pažymėti, kad net jei žetono išleidimas nereikalingas, kad jis būtų įregistruotas SEC, norint pasinaudoti šia išimtimi, STO reikia atlikti visiškai laikantis JAV vertybinių popierių įstatymų..

Kokios tiksliai šios išimtys?

A + taisyklė:

Per „Reg A +“ JAV ar Kanados įmonei suteikiama galimybė:

 • Per 12 mėnesių padidinkite iki 50 milijonų dolerių, naudodamiesi savo akcijų „viešu pirkimu“, ir kad pasiūlymas nebūtų atleistas nuo VP ir valstybės vertybinių popierių įstatymų.
 • Konfidencialiai pateikite savo siūlymo memorandumą SEC ir naudokitės galimybe „išbandyti vandenis“ prieš vykdydami mini IPO / STO.
 • Mėgaukitės supaprastintu, pagreitintu peržiūros procesu, kai įmonė privalo viešai paskelbti savo siūlymo memorandumą likus tik 21 dienai iki SEK kvalifikacijos ir savo parodos pradžios..
 • Sujunkite viešąjį finansavimą (per „Reg A +“) su privačiomis rizikos kapitalo lėšomis, kad sukurtumėte didesnį lėšų rinkimą.

D taisyklė:

504 straipsnis D taisyklės atleidžiama nuo registravimo iki 5 mln. USD vertės vertybinių popierių siūlymo ir pardavimo per 12 mėnesių laikotarpį. Bendrovė per 15 dienų nuo pirmojo pasiūlymo vertybinių popierių pardavimo privalo pateikti Komisijai pranešimą apie D formą. Be to, įmonė privalo laikytis valstybinių vertybinių popierių įstatymų ir kitų teisės aktų, taikomų tose valstybėse, kuriose siūlomi ar parduodami vertybiniai popieriai.

Šios įmonės negali naudotis 504 taisykle: „Exchange Act“ ataskaitas teikiančios bendrovės; investicinės bendrovės; įmonės, neturinčios konkretaus verslo plano arba nurodžiusios savo verslo planą, turi jungtis ar įsigyti nenustatytą bendrovę ar įmones; ir įmonės, kurios yra diskvalifikuotos pagal 504 straipsnį „Blogo veikėjo“ diskvalifikavimo nuostatos.

Reglamentas:

Šis reglamentas reiškia, kad STO turi „užrakinti“ žetonus metams, kol gali prasidėti prekyba.

SEC rašė: „Nuosavybės vertybiniai popieriai, kuriuos vidaus emitentai išleido į užsienį pagal S taisyklę, bus klasifikuojami kaip„ ribojami vertybiniai popieriai “, kaip apibrėžta 144 taisyklėje, todėl perpardavimas be registracijos ar registracijos netaikymas bus ribojamas vienerių metų laikotarpiui. . “

Advokatai šį teiginį aiškina skirtingai, todėl turėtumėte kreiptis į teisininką.

CF taisyklė:

Tai yra išimtis, kuriai taikoma daugelis STO, jei jie nusprendžia pritraukti lėšų per sutelktinio finansavimo platformą, pvz Paleiskite variklį.

Tai yra tinkama mažesniems pakėlimams, bet gali netikti didesniems.

Norint remtis bendrojo finansavimo išimtimi reglamente, reikia laikytis tam tikrų reikalavimų. Tai apima a didžiausia pasiūlymo suma – 1 070 000 USD.

Bendrovei, išleidžiančiai vertybinius popierius, remdamasi Reglamento sutelktiniu finansavimu („emitentas“), leidžiama surinkti didžiausią bendrą 1 070 000 USD sumą per 12 mėnesių laikotarpį. Nustatydamas sumą, kuri gali būti parduota konkrečiame pasiūlyme, emitentas turėtų atsižvelgti į:

 • suma, kurią jis jau pardavė (įskaitant sumas, kurias pardavė subjektai, kuriuos kontroliuoja emitentas arba kurias kontroliuoja emitentas, taip pat visas sumas, kurias pardavė bet kuris emitento pirmtakas), remiantis 12 mėnesių laikotarpiu iki reguliaraus sutelktinio finansavimo. numatoma pardavimo data plius
 • sumą, kurią emitentas ketina surinkti, remdamasis Reglamento sutelktiniu finansavimu šiame pasiūlyme.

Emitentas neapibendrina sumų, parduotų kituose neapmokestinamuose (ne sutelktinio finansavimo) aukcionuose per praėjusius 12 mėnesių, kad nustatytų sumą, kuri gali būti parduota pagal tam tikrą reglamentą. Sutelktinio finansavimo pasiūlymas.

Investuotojai yra laikantis šių apribojimų:

Individualiems investuotojams ribojamos sumos, kurias jiems leidžiama investuoti į visus Reguliavimo sutelktinio finansavimo pasiūlymus per 12 mėnesių laikotarpį:

 • Jei kuri nors iš investuotojo metinių pajamų ar grynoji vertė yra mažiau nei 107 000 USD, tada investuotojo investicijų limitas yra didesnis iš:
 • 2200 USD arba
 • 5 procentai mažesnių investuotojo metinių pajamų ar grynosios vertės.
 • Jei tiek metinės pajamos, tiek grynoji vertė yra lygi 107 000 USD arba didesnė, tai investuotojo riba yra 10 procentų mažesnės iš jų metinių pajamų ar grynosios vertės.
 • Per 12 mėnesių bendra vertybinių popierių, parduotų investuotojui per visus Reglamento sutelktinio finansavimo pasiūlymus, suma negali viršyti 107 000 USD, neatsižvelgiant į investuotojo metines pajamas ar grynąją vertę.

Sutuoktiniams leidžiama kartu apskaičiuoti savo grynąją vertę ir metines pajamas. Ši diagrama iliustruoja keletą investavimo limitų pavyzdžių:

Investuotojas

Metinės pajamos

Investuotojas

Grynoji vertė

Skaičiavimas Investavimo limitas[4]
30 000 USD 105 000 USD Didesnė 2200 USD arba 5% 30 000 USD (1 500 USD) 2200 USD
150 000 USD 80 000 USD Didesnė 2200 USD arba 5% 80 000 USD (4 000 USD) 4 000 USD
150 000 USD 107 000 USD 10% iš 107 000 USD (10 700 USD) 10 700 USD
200 000 USD 900 000 USD 10% iš 200 000 USD (20 000 USD) 20 000 USD
1 200 000 USD 2 000 000 USD 10% nuo 1 200 000 USD (120 000 USD), taikant 107 000 USD viršutinę ribą 107 000 USD

Santrauka:

Nors šis suskirstymas gali suteikti šiek tiek aiškumo šia tema, kaip matyti, SEC reglamentai yra sudėtingi ir svarbu samdyti teisininką. Šiame puslapyje pateikta informacija skirta tik pramogoms ir nėra suprantama kaip teisinė konsultacija.

Jei nuspręsite pradėti STO, galite pasirinkti, ar jums taikoma viena iš pirmiau nurodytų išimčių, arba struktūrizuoti savo STO kitaip pagal įstatymus.

Žemiau pateikiamas sąrašas bendrovių, kurios šiuo metu padeda šiame procese:

Įmonė: Svetainė: Vieta:
BX3 sostinė www.bx3.io 261 Madison Avenue Niujorkas, NY 10016
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map