Uzņēmums Nu + – ilgtspējība ar šokolādi un kokiem

Ne katram STO jāgriežas ap miljardu dolāru tokenizāciju. Viens no vērtspapīriem digitālo vērtspapīru sektorā ir spēja pavērt kapitāla radīšanas iespējas jebkura lieluma uzņēmumiem. Jauns jaunuzņēmums ir apzinājies potenciālos ieguvumus, ar kuriem viņi saskaras, pievēršoties šim jaunajam kapitāla piesaistes veidam.

Nu + Company, Vācijas uzņēmums, kas koncentrējas uz veselīgu un ilgtspējīgu pārtikas praksi, ir paziņojis par nodomu piesaistīt līdzekļus, izmantojot tokenizācijas platformu NeuFund. Uzņēmums specializējas to šokolādes tāfelīšu līnijā, kas iezīmē unikālas īpašības.

Lai gan pilnīga informācija par viņu paredzamo paaugstinājumu vēl nav izpausta, uzņēmums ir devis savu piķa klāju ieinteresētajām pusēm pieejamu izpēti.

Tā kā Lihtenšteinā šis kapitāla ģenerēšanas pasākums tiek strukturēts kā drošības žetonu piedāvājums, visticamāk, tiks ieviesti stingri atbilstības pasākumi. Tas nozīmē piekļuvi tikai akreditētiem investoriem, kā arī tipisku AML & KYC prakse – lai gan, kā jau teikts, pasākuma strukturēšana vēl jāapstiprina.

Blokķēde

Liela daļa tāda uzņēmuma kā The Nu + Company pievilcības ir ideoloģija, kas viņus virza. Šis fakts nav nekas neparasts daudzos uzņēmumos, kuri ir meklējuši blockchain priekšrocības. Tā kā tehnoloģijai ir iespējas atļauties ērtu piekļuvi kapitālam – vienlaikus veicinot jaunu efektivitātes līmeni daudzās uzņēmuma darbībās -, tokenizācija, izmantojot Neufund, ir Nu + Company aleja..

Vēl viens piemērs uzņēmumam, kas izmanto blokķēdi, lai sasniegtu savus mērķus, lai uzlabotu mūsu ietekmi uz zemi, ir Almond. Šis Londonā dibinātais jaunuzņēmums ir izstrādājis intuitīvu lietotni, kas paredzēta ilgtspējīgu pirkšanas paradumu stimulēšanai. Līdzīgi kā The Nu + Company, arī Almond stādīs kokus, lai kompensētu oglekļa pēdas, pamatojoties uz lietotāju aktivitātēm. Noteikti iepazīstieties ar šiem rakstiem, lai uzzinātu vairāk par to, kā Almond plāno ietekmēt izmaiņas.

Mandeļa – esi pārmaiņa, kas nepieciešama Zemei

Interviju sērija – Olivers Boltons, uzņēmuma Almond Impact izpilddirektors

Veselības apziņas šokolāde

Kompānija Nu + līdz šim ir izstrādājusi dažādas šokolādes tāfelītes. Šie produkti tika izstrādāti, ņemot vērā gan vides, gan cilvēka ķermeņa veselību. Tie ir vegāni, bagāti ar barības vielām un tiek reklamēti, lai saturētu par 65% mazāk cukura nekā tradicionālā šokolādes tāfelīte.

Pašlaik uzņēmumam The Nu + ir produktu līnija ar trim galvenajiem produktiem.

  • nucao
  • kodols balts
  • nupro
  • Uz virsmas mazs, zem tā lielas pārmaiņas

Līdz šim šie produkti kopumā ir pārdoti vairāk nekā 1,5 miljonu apmērā, kā rezultātā pagājušajā gadā ieņēmumi pārsniedza 2 miljonus eiro.

Pilnīga pakete

Uzņēmums Nu + ir vairāk nekā tikai viņu produkts. Kaut arī viņu šokolāde ir veidota, ņemot vērā veselību un ilgtspējību, komanda neapstājās. Kāda jēga ir izstrādāt šādu produktu, lai šokolādi iesaiņotu tradicionālā veidā? plastmasas.

Tas lika komandai nesen izveidot darījumu ar uzņēmumu Futamura. To darot, uzņēmums The Nu + izmantos Futamura produktu ar nosaukumu “NatureFlex”. Tas ir jauns iepakojuma veids, kas var aizstāt plastmasu. Tālāk ir norādītas dažas galvenās iezīmes tam, ko piedāvā NatureFlex.

  • Karstumā noslēgams
  • Atjaunojams
  • Kompostējams

Koku stādīšana

Iepriekš minētā ideoloģija, kas vada kompāniju The Nu +, nav paredzēta tikai izrādīšanai. Projekta komanda pilnībā plāno rīkoties saskaņā ar savu ilgtspējības ideju. Tas visspilgtāk izpaužas viņu solījumā sniegt savu ieguldījumu meža atjaunošanā Madagaskaras salu valstī.

The Nu + Company vārdā tiek solīts, ka par katru pārdoto bāru uzņēmums finansēs viena koka stādīšanu. Precīzāk, viņi stādīs mangrovju kokus, kas pazīstami ar spēju patērēt augstu CO2 līmeni.

Madagaskara nav līdzīga nevienai citai vietai uz Zemes, un gadu desmitiem ilgi tā ir valdzinājusi cilvēkus, pateicoties unikālajiem savvaļas dzīvniekiem, kas atrodami tās mežos. Diemžēl tiek uzskatīts, ka aptuveni 97% sauso mežu valstī ir iznīcināti – galvenokārt cilvēku darbības dēļ. Tiem, kas abonē Netflix, tika ražots oriģināls produkts ar nosaukumu “Mūsu planēta”. Šajā sērijā ir atrasta izgaismojoša epizode, kurā apspriests šī jautājuma apjoms, kas turpina mocīt Madagaskara.

Komanda 

Lai gan The Nu + Company komandā ir vairāk nekā 40 cilvēku, ieskaitot padomdevējus, kompānija tika atbrīvota no dibinātāju trio redzējuma.

Katrs no šiem cilvēkiem ir ieguvis grādu rūpniecības inženierijā – profesijā, kuras pamatā parasti ir sistēmu un produktu maksimāla efektivitāte. Tas ir kaut kas, kam vajadzētu labi kalpot komandai, jo šis jaunuzņēmums izskatās, ka tas patiešām tiek nost no zemes.

Skatoties uz tevi

Uzņēmumam Nu + ir paveicies sekot vēl vienai nesen veiksmīgai kampaņai, kuru organizēja Neufund. GreyP ir Horvātijas tehnoloģiju uzņēmums, kura uzdevums ir pārveidot mobilitātes nozari ar “viedo funkciju” pieplūdumu. Viņi arī rīkoja savu STO Lihtenšteinā, līdzīgi kā šodien šeit apspriestais gaidāmais STO. Viņu procesam un pieredzei vajadzētu darboties kā aptuvenam The Nu + Company projektam, virzoties uz priekšu, jo viņi vēlas atkārtot GreyP panākumus.

GreyP rādītāji ar NeuFund STO – Black One Entertainment on Deck

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map