Pienācīgas pārbaudes kontrolsaraksts STO palaišanai

Ja plānojat palaist drošības marķiera piedāvājumu, ir jāveic plašs uzticamības pārbaudes kontrolsaraksts. Šis kontrolsaraksts tiks sadalīts starp uzņēmējdarbību un tiesību aktu ievērošanu. Biznesa aspekts ir nedaudz konsekvents pasaules mērogā, bet juridiskais var atšķirties atkarībā no jurisdikcijas, un tam vajadzētu būt tikai ceļvedim, un pilnīgu juridisko atbilstību veic digitālo vērtspapīru advokāts.

Uzņēmējdarbības izpēte:

Šī uzticamības pārbaude ietver pamatus, kas nav raksturīgi tikai tokenizētiem vērtspapīriem, taču ir arī papildu padziļinātas pārbaudes pārskati, kas īpaši attiecas uz kriptovalūtām un STO.

 • Dokuments jāpārskata objektīvām trešām pusēm, kuras iepriekš ir izskatījušas šāda veida dokumentus. Biežākās kļūdas ir daudzsološa liela atdeve, nespēja efektīvi sazināties ar tehnoloģiju vai paskaidrojums, kā uzņēmums ir paredzēts darboties.
 • Tokenizētajos vērtspapīros jāiekļauj pietiekami daudz informācijas, lai ieguldītājiem tas patiešām būtu jēga. Ja tas ir tokenizēts nekustamā īpašuma fonds, vai mēs ieguldām dzīvojamos vai komerciālajos īpašumos? Kurās pilsētās? Vai mērķis ir apbēdināt īpašumus vai ieguldīt luksusa daudzstāvu naktsmītnēs? Šie ir jautājumi, kas ir svarīgi investoriem, bet bieži tiek ignorēti.
 • Biznesa plāns. Ja tas ir jaunuzņēmums, kas cenšas piesaistīt līdzekļus, izmantojot STO, mums ir nepieciešama informācija par to, ko bizness plāno sasniegt. Nepietiek tikai ar “AI” vai “Blockchain” uzņēmumu.
 • Peļņas dalīšana – tas ir jāsadala. Investoriem vajadzētu saprast, vai dividendes tiks izmaksātas reizi ceturksnī, gadā, izmaksa utt.
 • Vai produktam vai biznesam ir jēga? Nepietiek tikai ar uzņēmuma marķēšanu un tā saukšanu par “AirBNB blokķēdē”. Mums jāsaprot, kāds ir biznesa modelis, kāpēc tagad un kā uzņēmums plāno sasniegt savus mērķus.
 • Diferencējošs faktors – Pārskatot simtiem uzņēmumu, bieži vien biznesa plāni, dokumenti un dibinātāji pilnībā neizdodas. Tā ir konkurences ainava, un laika gaitā šis konkurences līmenis vienkārši palielinās. Paskaidrojiet, kas atšķir jūsu produktu / uzņēmumu no konkurentiem, un paskaidrojiet to sīkāk. Tā var būt komanda, tehnoloģija, patenti utt.

Juridiskā izpēte:

Sākotnējā līmenī tiek veikta likumīga pārbaude, lai nodrošinātu korporatīvās vienības pareizu izveidošanu un pareizu korporatīvo pārvaldību.

Vienmēr ir daudz rentablāk būt likumīgai atbilstībai jau no paša sākuma, un tas ir ar atpakaļejošu spēku mainīt korporatīvo struktūru.

Pienācīga pārbaude nodrošinās, ka visi akcionāri un citas struktūras ir likumīgi pilnvarotas veikt ieguldījumu. Papildu uzticamības pārbaude var atklāt papildu riskus un saistības, kas, iespējams, nav acīmredzami kādam, kurš nepraktizējas likumdošanā.

Algojot advokātu pienācīgas rūpības veikšanai, var pacelt sarkanos karodziņus, kamēr vēl ir pietiekami agri veikt koriģējošas darbības. Tas var ietvert neatklātu risku, iespējamo saistību, atbilstības / nodokļu jautājumu, tiesvedības jautājumu vai vienkāršu līgumu atklāšanu.

To atklāšanai vajadzētu pieņemt darbā juridisku komandu.

 • Vadības un akcionāru iepriekšējās darbības pārbaudes. Tas ietver viņu palaišanu caur vairākiem starptautiskiem novērošanas sarakstiem, kas ietver OFAC sankciju sarakstu un pakļauto personu sarakstu, kas pazīstams arī kā PEP.
 • Būtisku korporatīvo dokumentu sagatavošana, kas ietver statūtus, statūtus, akcionāru sapulču protokolus, partnerības līgumus, akcionāru līgumus, fondu piedāvājuma līgumus un kapitalizācijas tabulas utt..
 • Juridiskai komandai jāpārskata būtiskie līgumi ar partneriem, vadību, darbiniekiem, pakalpojumu sniedzējiem un citiem, kas varētu radīt juridiskas problēmas.
 • Preču zīme & Intelektuālā īpašuma tiesības.
 • Atbilstības pārbaude, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar reģistrācijām, SEC veidlapu iesniegumiem, valsts iesniegumiem, licencēšanu un atbilstības politikām.
 • Nodrošināt, ka tiek veikti atbilstoši KYC un AML jurisdikcijā, kurā jūs strādājat, un pamatojoties uz investoru galveno mītni.
 • Publikācijas pārskatīšana, lai nodrošinātu vērtspapīru noteikumu ievērošanu. Piemēram, nekad nevajadzētu solīt konkrētu atdevi.

Kopsavilkums:

Lai gan šis iedalījums var sniegt zināmu skaidrību par dažu veicamo uzticamības pārbaudi, SEC noteikumi ir sarežģīti, un ir svarīgi pieņemt darbā juristu. Šajā lapā sniegtā informācija ir paredzēta tikai izklaides nolūkiem, un tā nav paredzēta kā juridiska konsultācija.

Zemāk ir saraksts ar uzņēmumiem, kas pašlaik palīdz STO juridiskajā procesā:

Uzņēmums: Vietne: Atrašanās vieta:
BX3 kapitāls www.bx3.io 261 Madison Avenue, Ņujorka, NY 10016
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map