11 įdomių projektų žvaigždžių (XLM) platformoje

(Atnaujinta) „Stellar“ platforma vėlai patyrė daug dėmesio, o žemyn besiplečiančioje rinkoje santykis su „Bitcoin“ buvo tvirtas. Viena iš „Stellar“ jaudulio priežasčių yra kuriami projektai, kurie naudojasi jo platforma.

„Ethereum“ buvo įskaityta už tai, kad jis atvėrė naują horizontą įvairioms į „blockchain“ orientuotoms programoms, kita vertus, „Stellar“ pelnė patikimumą įgyvendindama tokius projektus, kaip žemiau, išlaikydama stiprią reputaciją kaip galingas žaidėjas kriptografinėje erdvėje.

Žemiau pateikiama vienuolika įdomių „Stellar“ platformos projektų, kurie siūlo realaus gyvenimo problemų sprendimus.

1. „IBM Universal Payment Solution“

Pirmaujanti technologijų milžinė IBM naudojasi „Stellar“ tinklu, kad užtikrintų daugiau skaidrumo jų mokėjimo struktūroje. Nors technologijų gigantas bendradarbiavo su daugybe visų rūšių privačių, federalinių ir valstybės remiamų bankų, įskaitant centrinius bankus, ypač Azijos ir Ramiojo vandenyno regione, jis nori sužinoti, ką „Stellar“ gali jai suteikti.

Pasak įmonės „Blockchain“ sprendimų vadovo Jesse’o Lundo, įmonė yra arti pagalbos centriniam bankui pervedant popierinius pinigus į „Stellar“ blokų grandinę..

Analitikai numatė, kad „Stellar“ / IBM partnerystė galiausiai gali pakeisti SWIFT / IBAN mokėjimų infrastruktūrą kaip pasaulinį standartą. Jei taip nutiks, tai turės didelę įtaką XLM kriptovaliutai.

# 2. „Veridium“

„Veridium“ bendradarbiauja tiek su IBM, tiek su „Stellar“, kad pasaulinė anglies dioksido kreditų rinka būtų žymima. Nauja pradžia yra skirta integruoti savo vietinį ženklą VERDE į prekybos platformas, kurios užsiima nafta ir dujomis, siekiant automatizuoti anglies dvideginio išmetimo procesą..

Tai reiškia, kad kai asmuo ar įstaiga perka, jie turi galimybę nusipirkti atitinkamą anglies kreditą, kad kompensuotų savo veiklą. Didelėms korporacijoms ir įsteigtoms institucijoms tai galėtų būti pagrindu pasiekti anglies dvideginio neutralumą. Tai taip pat gali padėti pasiekti aplinkos atskaitomybę.

# 3. Žvaigždžių X


Siekdamas tapti pagrindiniu „peer-to-peer“ decentralizuotų mainų pramonės žaidėju ir autoritetu, „Stellar X“ išleidžia visas rankas, kad sukurtų puikią vartotojo patirtį. „Žvaigždžių“ užmezgimas kelia tam tikrą susirūpinimą „decentralizuotu“ aspektu, tačiau jei tai gali būti puikus mainai, tai galėtų padidinti „Stellar“ ir DEX veiklos spektrą.

Pagrindinė savybė galėtų suteikti jai pranašumų prieš kitas DEX platformas, nes ji galėjo panaudoti „Žvaigždžių inkarų tinklą“.

# 4. Atviras sodas

Atviras sodas leidžia jo vartotojams paversti savo telefoną „wifi“ tašku ir už naudojamus duomenis sumokėti „Lumens“.

Jis negali išsiskleisti JAV ir Europoje, tačiau puikiai tinka žvaigždžių rinkos bazei, nes jo tikslas yra daugiausia vietos, kuriose interneto ryšys nėra prieinamas daugumai žmonių.

# 5. TillBilly

įdomių „Žvaigždžių“ projektų

Platforma planuoja nustatyti grynaveislį pardavimo vietos paslauga žvaigždžių tinkle. Tai būtų daug pigiau, jei būtų atsižvelgiama į kredito ir debeto korteles bei „Apple“ užmokestį, tuo pačiu automatiškai apskaičiuojant lojalumo taškus.

Siekdama palengvinti popierinio kvito naštą, platforma pasiūlys skaitmeninę alternatyvą šiai problemai pašalinti.

# 6. Skiltelė

Nekilnojamasis turtas yra visų tipų investuotojų hitas. Kadangi „Slice“ yra gana rizikinga pirkti nekilnojamąjį turtą užsienio šalyje, kuriame yra daugybė taisyklių ir nuostatų, „Slice“ žymi nekilnojamojo turto projektus, kurie anksčiau buvo prieinami tik JAV įsteigtoms įstaigoms..

Nors konkurencija šioje rinkoje ir nekilnojamojo turto srityje yra didžiulė, Skiltelė yra gana įsitikinęs savo išlikimu.

# 7. Tikrai remit

Afrika yra didelė rinka, o afrikiečių skaičius užsienyje reiškia, kad jie turės siųsti pinigus namo. Tikrai remit yra pinigų perlaidų tinklas, kuriuo afrikiečiai gali siųsti pinigus savo artimiesiems namo. Ji taip pat bendradarbiavo su „Stellar“, turinčia padalinius Kenijoje, Ruandoje ir kitose Afrikos šalyse. Teigiama, kad Afrika yra didžiausia jos rinka, o afrikiečiai kasmet siunčia namo milijardus dolerių.

Jis taip pat gali būti naudojamas mokėti sąskaitas už komunalines paslaugas internetu ir elektronines parduotuves.

# 8. „SmartLands“

„SmartLands“ svarbiausia yra žymėti žemės ūkio naudmenas Žvaigždžių tinkle. Tai yra taškas teisinga linkme, nes kriptovaliuta palaipsniui mažina fiat valiutą ir suteikia galimybę naudoti kriptovaliutas įsigyjant turtą. Tai numatymas, kuris gali pasiteisinti, jei kriptovaliutos taps pakankamai vertingos, kad pasiektų kaimo ir žemės ūkio investicijas ir plėtrą..

Jaudina šie projektai? Galite nusipirkti „Stellar“ gimtąją monetą (XLM) ar ja prekiauti Binansas– mūsų pageidaujami mainai. Čia yra mūsų vadovas, kaip įsigyti XLM.

# 9. Tempo 

įdomių „Žvaigždžių“ projektų

2018 m. Liepos 12 d. „Žvaigždžių“ komanda paskelbė partnerystė su pinigų pervedimo įmone „Tempo“. „Tempo“ pinigų pervedimas yra nusistovėjusi platforma, kurią galite laikyti „Europos Vakarų Sąjunga“. „Tempo“ mokesčiai už operaciją buvo sumažinti 4–150 eurų. Tačiau naudojant „Stellar“ platforma sutaupys daug pinigų. Be to, jie gali atlikti daugiau nei 60 000 operacijų už mažiau nei centą. 

Ši paslauga pirmą kartą buvo išbandyta Filipinuose, vienoje didžiausių perlaidų rinkų pasaulyje. Kai gavėjas gauna lėšų, jam išsiunčiamas pranešimas ir jie gali pasirinkti, ar atsiimti lėšas vietoje, ar lėšas pristatyti prie jų durų vietine valiuta.. 

Ši partnerystė reiškia, kad „Stellar“ yra skaitmeninė valiuta, turinti didžiausią realųjį tinklą. „Tempo“ turi daugiau nei 200 vietų visoje Europoje, kur dabar parduodamas XLM, o „Tempo“ programos vartotojai gali įsigyti skaitmeninę valiutą tiesiogiai savo telefone. 

# 10. Tvirtovė 

įdomių „Žvaigždžių“ projektų

Kurį laiką „Stellar“ inkarų sistema buvo teorija. Tačiau dabar, Tvirtovė padėjo tai pakeisti tapdamas pirmuoju platformos USD inkaru. Platforma priima indėlius JAV doleriais ir gali išleisti bet kokių žetonų „Stellar“ tinkle, įskaitant BTC, ETH ir USD. 

„Stronghold“ taip pat bendradarbiauja su „PrimeTurst“ užtikrindama lėšas, o tai užtikrina skaidrumą ir atskaitomybę tvarkant „fiat“ indėlius. 

Tai gali sukelti masinį „Stellar“ priėmimą, nes jis veikia kaip atsvara nepastovumui, kuris trukdo keliems skaitmeninės valiutos naudojimo atvejams. Be to, partnerystė gali padėti „Stellar“ išspręsti tuos pačius poreikius kaip ir „Tether“, tačiau, tikiuosi, su šiek tiek mažiau ginčų. 

# 11. „SatoshiPay“

įdomių „Žvaigždžių“ projektų

Trumpėjant žmonių dėmesiui, daugeliui sunku registruotis atskirose svetainėse, kad būtų galima peržiūrėti turinį. Be to, kartais norisi perskaityti vieną straipsnį svetainėje, neužsisakius to paties. 

„SatoshiPay“ prasidėjo kaip internetinio turinio mikrokreditų platforma „Bitcoin“ tinkle, tada perkelta į IOTA, prieš galiausiai bendradarbiaujant su „Stellar“ platforma. 

Svetainėse, kuriose yra valdiklis „SatoshiPay“, lankytojai reikalauja mokėti vos centus, kad peržiūrėtų ar atsisiųstų turinį. Valdiklis net nereikalauja, kad vartotojai įdiegtų papildinį ar piniginę, o likutis seka vartotojus iš vienos svetainės į kitą. Tai atveria pajamų gavimo modelį turinio teikėjams. 

„Micropayments“ yra dar viena karšta rinka, o „SatoshiPay“ yra viena iš jos lyderių. Tai dar vienas kelias, kuris gali reikšmingai prisidėti prie masinio „Stellar“ įvaikinimo.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map