Kas ir PrimeXBT – PrimeXBT apmaiņas pārskats

PrimeXBT ir jauna kriptovalūtu tirdzniecības platforma, kas ļauj tirgotājiem izmantot starpības un sviras tirdzniecību ar Bitcoin un citām monētām līdz 100x. Jau tagad biržas tirdzniecības apjoms dienā pārsniedz 80 miljonus ASV dolāru – padarot to par vienu no lielākām un vairāk izveidotām platformām, īpaši attiecībā uz Bitcoin tirdzniecību ar svirām..

Apmaiņā notiek vienkāršs un ērts reģistrēšanās process. Tirgotāji var sākt izmantot platformu tajā pašā brīdī, kad viņi reģistrējās, un PrimeXBT reģistrācijas process aizņem mazāk nekā minūti. Reģistrācijai nav arī KYC (know-your-customer) aspekta, tāpēc tirgotājiem nav jāsniedz personiska informācija, piemēram, pases, nodokļu vai identifikācijas numuri. Visi konti ir atvērti arī bez maksas.

PrimeXBT lepojas ar savu tehnoloģiju, ļaujot lietotājiem viegli tirgoties. Ļoti piesātinātā kriptogrāfijas biržas tirgū PrimeXBT piedāvā vieglu uzbrauktuvi un vieglu piekļuvi tirgotājiem, lai redzētu diagrammas, tirdzniecības vēsturi un pašreizējās pasūtījumu grāmatas savos tirdzniecības pāros..

PrimeXBT piedāvā vairākas citas priekšrocības:

 • PrimeXBT piedāvā bezmaksas kontu un reģistrācijas procesu, kas aizņem tikai vienu minūti.
 • KYC nav nepieciešama, saglabājot jūsu personisko informāciju konfidenciālu.
 • Minimālais depozīts ir tikai 0,001 BTC, noguldījumus var veikt ar BTC, kredītkarti vai 100+ monētām.
 • Līdz 1: 100 starpība.
 • Spēja īslaicīgi pārdot aktīvus, izmantojot cenu kritumu, kā arī cenu kāpumu.
 • Nepārspējama kopējā likviditāte no 12 atšķirīgiem augstākā līmeņa piegādātājiem.
 • Visu diennakti diennakts atbalsts vienmēr ir pieejams, kad jums tas nepieciešams.
 • Jaunākās drošības funkcijas, tostarp adrešu saraksta iekļaušana, divu faktoru autentifikācija un daudz kas cits.
 • Vairāku monitoru atbalsts visnopietnākajiem tirgotājiem tirgū.
 • Tirdzniecības pāri pāri 5 likvīdākajiem kriptogrāfijas aktīviem.

Sviras un maržas tirdzniecība un īsās pozīcijas pārdošana

Tirdzniecība ar svirām ir galvenā PrimeXBT. Tas ir rīks, kas ļauj tirgotājiem rentabli izmantot mazākas cenu kustības, jo tas var vairot peļņu vai zaudējumus jebkurā virzienā.

Šeit ir piemērs: pieņemsim, ka pašreizējā BTC cena ir 4300 USD, un jums ir 4300 USD, lai nopirktu vienu Bitcoin. Jūs nolemjat izmantot 100x sviras. Tas nozīmē, ka jūs varat iegādāties 100 BTC par 4300 USD. Ja Bitcoin palielinās tikai par 100 USD līdz 4 400 USD, jūs nopelnīsit 10 000 USD, jo jūs reizinājāt pieaugumu ar savu 100x sviru.

Kā paskaidro PrimeXBT resursi:

Kredītplecs darbojas, izmantojot depozītu, kas pazīstams kā “starpība”, lai nodrošinātu jums paaugstinātu ekspozīciju. Būtībā jūs noliekat daļu no savas tirdzniecības pilnās vērtības – un PrimeXBT nodrošina pārējo. Mūsu produkti ļauj tirgotājiem iegūt lielāko kriptovalūtu, piemēram, Bitcoin un Ethereum un citu, iedarbību, nesaistot lielu kapitālu.

Vēl viena iespēja, kas pieejama PrimeXBT, ir īsās pozīcijas pārdošana. Tirgotājs var “saīsināt” monētu vai aktīvu, ja vēlas derēt par šī aktīva cenas un vērtības samazināšanos. Ja jūs domājat, ka Bitcoin ir pārpārdots un pazemināsies cena, jūs varat nopelnīt kapitālu, “pārdodot to īsā tirgū”. Šī iespēja dod tirgotājiem iespēju derēt par Bitcoin cenas pieaugumu vai pazemināšanos, kur regulāri ieguldījumi (aktīvu pirkšana) parasti nozīmē, ka investors domā, ka vērtība pieaugs.

Šīs tirdzniecības metodes ir sarežģītas. Tirgotājiem būtu jāveic pašiem savi pētījumi, pirms tiek iesaistīti jebkādi scenāriji ar piesaistīto līdzekli.

PrimeXBT noguldījumi un izņemšana

Depozīta veikšana PrimeXBT ir vienkārši un viegli. Jauns lietotājs sava konta informācijas panelī var noklikšķināt uz “Depozīts”. Nekavējoties tiks izveidota droša Bitcoin adrese, ko izmantot BTC pārsūtīšanai.

ielīmēts attēls 0 3


Arī izņemšana ir vienkārša, lai gan tām ir nepieciešams papildu solis. Pirms naudas izņemšanas lietotājiem ir jāveic iekšējs pārskaitījums no sava tirdzniecības konta uz sadaļas Konts iestatīto personīgo maku.

Kad tas būs izdarīts, tirgotājs iekļaus baltajā sarakstā vēlamo BTC adresi izņemšanai. Viena PrimeXBT drošības iezīme ir izņemšana tikai no baltajā sarakstā iekļautajiem kontiem – nodrošinot, lai jūsu līdzekļi netiktu novirzīti uz nevēlamām vai nejaušām adresēm.

Kad tas viss ir iestatīts – iekšējā pārsūtīšana un baltajā sarakstā iekļautās BTC adreses pievienošana – tirgotājs var ievadīt vēlamo izņemšanas summu un noklikšķināt uz Iesniegt, lai sāktu.

PrimeXBT pasūtījumu veidi

PrimeXBT piedāvā vairākus dažādus pasūtījumu veidus. Papildu pasūtījumu veidi ir uzskaitīti zemāk ar īsiem aprakstiem. Plašāku informāciju par visiem šiem pasūtījumu veidiem var atrast šeit.

ielīmēts attēls 0 4

 • Tirgus pasūtījumi – pasūtījums, kas paredzēts izpildei pirmajā pieejamā reizē (dažos gadījumos to var veikt nekavējoties)
 • Ierobežot pasūtījumus – nosaka “ierobežojumu” cenām, par kurām tirgotājs pirktu vai pārdotu
 • Pārtraukt pasūtījumus – rīkojums pirkt vai pārdot aktīvu, tiklīdz tas sasniedz noteiktu cenu (“stop” cena)
 • Aizsardzības rīkojumi – iespēja ierobežot zaudējumus vai aizsargāt peļņu no jebkura darījuma vai pasūtījuma

Šis ir PrimeXBT ērti lietojamā un pievilcīgā galvenā tirdzniecības ekrāna skats. No šejienes jūs varat pārraudzīt pieejamos tirdzniecības pārus un savus darījumus ar svirām.

PrimeXBT galvenais tirdzniecības ekrāns

Kādas monētas tiek atbalstītas PrimeXBT biržā?

Pašlaik PrimeXBT piedāvā piecas galvenās kriptovalūtas tirdzniecībai. Šie pieci ir:

 • BTC
 • ETH
 • LTC
 • XRP
 • EOS

Katra no šīm PrimeXBT atbalstītajām monētām ir saskaņota ar USD tirdzniecības pāri – tas nozīmē, ka tirgotāji var izmantot fiat valūtu (ASV dolāru), lai pirktu, pārdotu un tirgotos jebkurā no iepriekš uzskaitītajām kriptovalūtām. Atbalstītās monētas PrimeXBT pārstāv piecas no populārākajām šobrīd tirgū esošajām kriptovalūtām.

Kādas ir PrimeXBT maksas?

PrimeXBT tirdzniecības maksas ir gan vienkāršas, gan zemas. Tam vajadzētu atvieglot vieglu un zemu cenu tirdzniecību platformas lietotājiem.

Piemēram, PrimeXBT konkurents Bitmex tirdzniecībai izmanto daudz sarežģītāku maksu struktūru. Šeit jūs varat redzēt Bitmex maksas struktūras:

bitmex traidng maksas

Tas ir daudz sarežģītāk nekā vienkāršā maksas sistēma, kas tiek izmantota PrimeXBT. Šeit ir PrimeXBT maksas struktūra:

primexbt tirdzniecības maksas

Pilnu informāciju par maksām un ierobežojumiem var atrast šeit. Kā norādīts tās vietnē un misijā, PrimeXBT “ievēro skaidrus principus – cenām jābūt konkurētspējīgām un pārredzamām, un tās nekad nedrīkst apgrūtināt ar nepatiesiem stimuliem”.

Secinājums – vai PrimeXBT ir drošs?

Jā, birža piedāvā pakalpojumus, kas ir līdzīgi citām biržām, kā arī drošību un tehnoloģijas, kas palīdz tirgotājiem.

Jebkāda veida aktīvu tirdzniecībā vienmēr ir risks, it īpaši tikpat nepastāvīgā tirgū kā kriptonauda. To papildina tirdzniecība ar svirām, kas palielina risku. Vairāk par šiem riskiem varat izlasīt PrimeXBT vietnē Risku atklāšanas lapa. Tajā pārredzami tiek runāts par tirgus un tirdzniecības riskiem.

Tirgotājiem jāpārskata arī PrimeXBT pakalpojumu sniegšanas noteikumi un konfidencialitātes politika. Tas palīdzēs jums būt informētam par visiem citiem riskiem, kas saistīti ar tirdzniecību.

Tomēr ārpus tām PrimeXBT ir drošs un drošs veids, kā veikt jūsu kriptogrāfisko tirdzniecību.

Pierakstieties šodien, izmantojot šo saiti!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map