Kas ir GoldCoin? Kriptovalūtas apskats

GoldCoin ir ERC-20 monēta, kuras pamatā ir zelts, kas lepojas ar to, ka ir “Digitālais zelta standarts”. Tā kā ERC-20 monēta, marķieris ir veidots uz Ethereum un izmanto burtu simbolu (GOLD). Monētas ideja ir piedāvāt drošu zelta pirkšanas metodi, kas nodrošina visas priekšrocības, kas saistītas ar kriptonauda.

Kāpēc Zelts?

Zelts vēsturē ir bijusi viena no cilvēces universālajām valūtām. Gadu gaitā tā ir saglabājusi reputāciju pirktspējas saglabāšanā, pat ja valdības atbalstītās valūtas krītas vai neizdodas.

Šī stabilitāte un pirktspējas saglabāšana notiek Zelta monēta. Projekta komanda zina, ka šīs īpašības ir īpaši svarīgas, jo pasaule nodarbojas ar finanšu nestabilitāti. Tajā pašā laikā zelts ir bijis vēsturiski nepieejams plašākai sabiedrībai, un tokenam ir vairākas funkcijas, kas palīdz to pārvarēt..

Tas ir sadalīts

Kaut arī (GOLD) nav pirmā ar zeltu nodrošināta kriptonauda, ​​tā ir pirmā, kas ir sadalīta un ir pieejama tieši pirkšanai ar kriptovalūtu fiat.

Sadalot, marķieris ļauj iegādāties vēlamo daudzumu, nenodarbojoties ar lielu minimālo pirkumu. Tā rezultātā iestājas ļoti zems slieksnis.

Ļoti lēti

Kā minēts, frakcionētais zelta monētas raksturs nozīmē, ka jūs varat iegādāties neticami mazus daudzumus, kurus parasti nebūtu iespējams iegādāties īstā zelta. Pērkot tikai vienu unci zelta, parasti ir grūti, taču šī fiziskā zelta viena unce ir ekvivalenta 1000 zelta monētām..

Šī cenu struktūra un saikne ar fizisko zeltu nozīmē, ka zelta monētas cena ir atkarīga no dārgmetāla cenas. Kad jūs sadalāt vienas unces zelta cenu ar 1000, lai iegūtu tikai viena kriptonka cenu, ir viegli saprast, kā šī kriptonauda var padarīt zelta pirkšanu un piederēšanu pieejamāku.

Lai parādītu, cik tas ir pieejams, rakstīšanas laikā viena zelta monēta bija tikai 1,92 ASV dolāri.

Likviditāte pirkumam

Lai palielinātu pieejamību, projekts darbojas arī kā likviditātes nodrošinātājs. Lielāka likviditāte palīdz nodrošināt labāko cenu no tirgus saņemšanu neatkarīgi no pirkuma lieluma. Citiem vārdiem sakot, likviditāte palīdz samazināt izmaksas.

Ieeja ar zemu piepūli

Papildus tam, ka zelta monēta ir pieejamāka metode zelta iegūšanai, tā prasa mazāk pūļu. Lai nopirktu zeltu, jums nav jātērē laiks un enerģija, aizpildot dokumentus, pēc tam atrodiet drošu vietu tā glabāšanai. Zelts tiek fiziski glabāts projekta glabātuvē, taču jums tas joprojām pieder.


Atbalsta fiziskais zelts

Runājot par glabātuvi, zelts (kura tīrība ir 99,9 procenti), kas nodrošina kriptonauda, ​​tiek droši glabāta projekta glabātuvē. Tas nodrošina, ka to patiešām atbalsta īsts zelts, un tāpēc metāla stabilitātes dēļ tam vajadzētu būt stabilākam nekā kriptovalūtām..

Pārredzamības labad ikviens var tiešsaistē apskatīt projekta zelta krājumus, un tie tiek pilnībā pārbaudīti.

Jūs varat izpirkt zeltu

Ja jūs kādreiz vēlaties izpirkt savu zelta monētu par fizisko metālu, kas to atbalsta, varat to izdarīt. Ikviens, kurš izpērk savu kriptogrāfiju par 99,9 procentiem tīra zelta, saņem vienu unci par 1000 GOLD, monētas patieso vērtību.

Lai izpirktu zeltu, vispirms izveidojiet kontu oficiālajā Zelta monētu vietnē, pēc tam nosūtiet projektam atbilstošu kriptovalūtas daudzumu izpirkšanai. Pēc tam savā kontā redzēsiet neapstiprinātu pirkuma pasūtījumu. Šajā brīdī jums būs jāapstiprina sava identitāte, jo tas ļauj Zelta monētai nodrošināt, ka tā piešķir fizisko zeltu pareizajai personai glabātavā. Šajā brīdī jūsu kontā tiks parādīta arī krātuves kontaktinformācija un adrese. Jūs varat apmeklēt objektu, lai izpirktu zeltu, kā arī pirkuma pasūtījuma numuru un identifikācijas numuru.

Tehnika aiz GoldCoin

Tagad, kad esat iepazinies ar projekta pieejamību, mēs varam izpētīt daļu no tā esošajām tehnoloģijām.

Drošība

Kā minēts, GOLD ir ERC-20 stablecoin, kas izmanto Ethereum tīklu. Ethereum viedie līgumi, ko izstrādājusi komandas zelta zelta monēta. Tā kā monēta ir veidota uz Ethereum blokķēdes, kas ir nemainīga, nav iespējams ierobežot vai bloķēt maksājumus.

Papildu drošību nodrošina fakts, ka jums jāizmanto divu faktoru autentifikācija. Tas palīdz novērst zelta zādzību.

Privātums

Blokķēdes raksturs arī atbalsta privātumu, slēpjot jūsu informāciju. Lai nodrošinātu vēl lielāku privātumu, pirms zelta monētas iegādes jums nav jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Viss, kas jums nepieciešams, ir jūsu Ethereum maka adrese.

Kriptovalūtas iegādei nepieciešamās informācijas trūkums ir krasā pretstatā tai, kas nepieciešama zelta pirkšanai, jo īpaši tāpēc, ka GOLD daudzumam, kuru jūs varat pārdot vai iegādāties, nav ierobežojumu. Pārdodot vai pērkot lielāku daudzumu fiziskā zelta, nodokļu apsvērumu dēļ būtu nepieciešamas īpašas veidlapas.

Gudrs līgums

Tālāk ir norādītas dažas viedā līguma galvenās iezīmes.

  • Marķiera simbols ir ZELTS.
  • Minimālā pārskaitījuma summa ir 0,001 ZELTS.
  • Marķierim ir astoņas zīmes aiz komata.
  • Ieteicamais gāzes ierobežojums ir 25 000.

Drošības labad GDA Capital veica GoldCoin Smart līguma revīziju.

Kur uzglabāt GoldCoin

Ja šī informācija ir izraisījusi jūsu interesi, iespējams, esat gatavs veikt pirkumu. Tātad, kur jūs glabājat savu jauno kriptovalūtu?

Jo tas ir ERC-20 marķieri, jūs varat to uzglabāt jebkurā kriptogrāfijas makā, kas atbalsta ERC-20 monētas vai ir saderīgs ar Ethereum. Projektā ir ierosināti daži populāri maki, piemēram, MetaMask, MyEtherWallet, Atomic Wallet, Guarda Wallet, Exodus, Ledger vai Trezor. Tomēr darbojas jebkurš ar Ethereum saderīgs maks.

Noslēgumā

GoldCoin ir zelta balstīts ERC-20 stablecoin, un 1000 GOLD ir vienāds ar unci fiziskā zelta, kas atrodas projekta glabātuvē. Kā ERC-20 monētu to var uzglabāt jebkurā Ethereum atbalstītā makā, padarot krātuvi pieejamu. Arī pati kriptovalūta ir pieejama, jo GoldCoin pirkšanai vai pārdošanai nav ierobežojumu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map