Su gimtadieniu, OKEx!

Švęsti mūsų praeitį, įkvėpti ateitį

Galbūt jūs pažįstate mus kaip pagrindinius kriptografinius mainus „The Blockchain“ saloje, bet ar žinote, kad spalio 31 d. Švenčiame antrąjį jubiliejų?

„OKEx“ nuėjo ilgą kelią, kad taptų viena didžiausių pasaulyje „spot“ ir ateities skaitmeninio turto biržų. Nuo tada, kai buvo įsteigta, mes jau išvardijome daugiau nei 400 ateities ir neatidėliotinų prekybos porų ir didžiuojamės didele prekybos apimtimi. Vis dėlto viskas mums nebuvo rožinė, ypač kai nuolat tenka susidurti su konkurentų kaltinimais ir kritika.

Šiandien mes atverčiame naują puslapį su tvirta OKB ekosistema, patobulintomis prekybos ir saugumo sistemomis, inovatyviais projektais ir pasauline plėtra. Norėdami paminėti šią reikšmingą progą, laukime šių įdomių projektų, su kuriais dirbome kelis mėnesius, kurie turėtų įvykti 2020 m.!

Pasaulinė savireguliacijos organizacija (SRO)

1. jpeg

Kaip pramonės lyderis, mes drąsiai žengėme žingsnį į priekį, kad visos pramonės reikalai būtų geresni. Tik bendradarbiaudami mainai gali nustatyti standartus, užtikrinančius finansinį saugumą milijonams žmonių, todėl mes įkūrėme Pasaulinę savireguliacijos organizaciją (SRO), kad sujungtume kitus pramonės mainus..

Paskelbta per pagrindinį pranešimą DELTA viršūnių susitikime, SRO yra standartinis praktikos ir politikos rinkinys kurie dedami į vietą. Tai nepriklausoma, naryste paremta organizacija, atvira bet kokio dydžio ir jurisdikcijos mainams. SRO ragina pasaulinės kriptografinės prekybos bendruomenės narius susikibti rankomis nustatant rinkos formavimo, skaitmeninio turto įtraukimo į sąrašą ir išbraukimo iš jo standartus., ir kiti elementai, svarbūs visos pramonės augimui.

Tikimės, kad narių mainai gali bendradarbiauti nustatydami ir priimdami standartus, kurie visame pasaulyje skatintų skaitmeninio turto pritaikymą ir pridėtinę vertę bendruomenei, apsaugodami investuotojus ir prekybininkus, kartu skatindami naujoves visoje OKB ekosistemoje..

„OKChain“ & OKDEx

OKB_800x418_1.jpg

Pagaliau tai įvyksta – naujasis patentuotas „blockchain“ OKChain “yra paskutiniame kūrimo etape ir netrukus bus paleistas testnet. Kai „OKChain“ taps stabilus, mes perkelsime OKB, vietinį tinklo prieigos raktą, iš „Ethereum ERC-20“ prieigos rakto į savo „OKChain“ tinklo tinklą..

Mūsų pirmoji decentralizuota mainų sistema (DEX) taip pat bus prieinama tinkle ir mes atidarysime supernodų rinkimus „blockchain“. Naudodamiesi OKB, vartotojai gali balsuoti už savo mėgstamą supernodo kandidatą ir mokėti sandorio mokesčius „OKDEx“. OKB taip pat bus naudojamas tokenų išankstiniam pardavimui, o projekto komandos ateityje turės sumokėti super mazgus OKB kaip paslaugų mokesčius.

USDT marža & Žetonų paraštėmis sudarytos sutartys & Apsikeitimo sandoriai

1_csQFSEVwwB9P7nhms9hU2w.jpeg

Kriptografijos pramonėje visada buvo stipri ateities prekybos paklausa, todėl daugelis kriptografinių biržų siekia patekti į kosmosą. Norėdami pasiūlyti vartotojams daugiau prekybos galimybių, mes netrukus pradėsime „Tether“ USDT ateities sandorius, kuriuos planuojama pradėti teikti šių metų lapkritį..

Dvi naujos išvestinės priemonės leis vartotojams atidaryti sverto pozicijas arba sudaryti sverto poziciją pirkti ar parduoti turtą, šiuo atveju su USDT.

Naudodami tik USDT kaip užstatą, vartotojai dabar gali atidaryti BTC, ETH ir kitas sutartis, be vargo persijungdami tarp skirtingų kriptovaliutų., taupant laiką ir išlaidas.

USDT ateities sandoriai bus pradėti vykdyti lapkričio 14 d, ir modeliavimas prasidės lapkričio 5 d. USDT nuolatinis apsikeitimo sandoris bus pradėtas gruodžio 9 d, ir modeliavimas prasidės lapkričio 30 d.

„OKMSX“, „Security Digital Asset Exchange“

1_lkWdZAzZg5pw_xcMEbu_dQ.jpeg

Perkėlę savo būstinę į Maltą, mes kartu su „MSX“, Maltos vertybinių popierių biržos Holdings skaitmenine ir „fintech“ grupe, pradėjome naują mainą remti Maltos „Blockchain Island“ iniciatyvą. Ši bendra įmonė žymi mūsų pasitikėjimą Maltos vyriausybe ir įsipareigojimą užtikrinti efektyvią, saugią ir skaidrią „blockchain“ prekybos aplinką vartotojams visame pasaulyje..

Andy Cheungas, mūsų operacijų vadovas, prekybos platformą įvardijo kaip „institucinio lygio mainą į saugos žetonus“, kuris paspartins biržos „skaitmeninio turto operacijas ir technologijų žinias“. Pasinaudodamas Maltos vertybinių popierių biržos patirtimi, susijusia su norminių aktų laikymusi, OKMSX dirbo vienerius metus ir dabar artėja prie paskutinio kūrimo etapo. numatoma paleisti 2020 m. pirmąjį pusmetį.

Daugiau OKB programų

Nuo šių metų balandžio mėn. OKB perėjimo prie „Ethereum“ blokų grandinės mes stengėmės paspartinti masinį gimtosios žetonos priėmimą į kuo daugiau kasdienio gyvenimo aspektų. Neseniai didžiuojamės, kad mūsų generalinio direktoriaus Jay Hao „Twitter“ pristatėme 14 naujų būdų, kaip galite naudoti savo OKB, įskaitant finansinių paslaugų gavimą, kibernetinio saugumo stiprinimą ir apsipirkimą internete ir kt.. !

1_4_PNFfj_AAaQfE8EJ8ikcg.jpeg

Mes nuoširdžiai norime išreikšti didžiausią padėką savo klientams, partneriams ir visiems, kurie palaikė ir stojo už mus. Mes ir toliau tobulinsime tvirtą „blockchain“ ekosistemą vartotojams ir visi esame pasirengę sujungti puikius novatoriškus „blockchain“ projektus, kad palengvintume „OKEx“ ekologinę plėtrą ir paskatintume „blockchain“ ir skaitmeninio turto pramonės pažangą..

Apie „OKEx“

Didžiausia ir įvairiausia pasaulyje kriptovaliutų rinka „OKEx“ yra vieta, kur pasauliniai kriptografijos prekeiviai, kalnakasiai ir instituciniai investuotojai ateina valdyti kriptografinio turto, padidinti investavimo galimybių ir apsidrausti nuo rizikos. Mes teikiame pagrindinių kriptovaliutų neatidėliotinų ir išvestinių finansinių priemonių prekybą, įskaitant ateities sandorius, nuolatinius apsikeitimo sandorius ir pasirinkimo sandorius, investuotojams siūlant didelį lankstumą formuojant savo strategijas, kad padidintumėte pelną ir sumažintumėte riziką.

Žiniasklaidos kontaktas:

Vivienas Choi

El. Paštas: [apsaugotas el. paštu]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map