Honkongas suteikia licenciją šifravimo biržoms

Pasirinkimo sistema; numatomas ribotas poveikis. Vis tiek tik PI.

Apžvalga

Honkongas sustiprina pastangas oficialiai reguliuoti kriptovaliutų mainus mieste. 2019 m. Lapkričio 6 d. Vertybinių popierių ir ateities komisija ką tik išleido naujai parengtą reguliavimo sistemą, leidžiančią vertybinių popierių apsaugai išduoti licencijas kriptografinės prekybos platformoms. Ar tai gali būti kripto pramonės keitiklis? Kaip naujasis režimas reiškia miestui, kaip pirmaujančiam pasaulio finansų centrui??

Išsami sistema

Prieš metus SFC paskelbė reguliavimo smėlio dėžę, kuri suteiktų ribotą aplinką fintech įmonėms siekti reguliavimo naujovių. Po metų vėliausiai HK „FinTech“ savaitėje Ashley Alderis, SFC vadovas, paskelbė, kad miesto vertybinių popierių priežiūros tarnyba dabar nustatė naują išsamų kriptovaliutų mainų Honkonge taisyklių rinkinį..

Alderis teigė, kad taisyklės yra pritaikytos šifravimo pramonei, apimančios visus pagrindinius investuotojų apsaugos klausimus, įskaitant saugų turto saugojimą, KYC reikalavimus, kovą su pinigų plovimu ir manipuliavimą rinka. Taip pat įtraukiamos tradicinėse finansų rinkose neegzistuojančios sąvokos, tokios kaip karštos ir šaltos piniginės, šakutės, oro lašai.

Kriptovaliutoms ir virtualiam turtui, kuriuo prekiaujama SFC licencijuotoje platformoje, nebus taikomas tas pats reguliavimas, kuris taikomas tradiciniams vertybinių popierių ar investicinių fondų siūlymams..

Be to, visos licencijuotos platformos turi turėti draudimą, draudžiantį prarasti ar pavogti virtualų turtą.

Jis pabrėžė, kad „virtualus turtas juda toliau į tradicines finansų rinkas“ ir ypač pabrėžė stabilius rinkinius, sakydamas, kad kai kuriuos projektus „galima labai greitai priimti pasauliniu mastu“, o tai sukėlė „rimtą politikų ir centrinių bankininkų susirūpinimą. ir finansų reguliuotojai “.

Valiutos licencijavimas: pasirinkimo sprendimas

Nauja reguliavimo sistema leidžia SFC suteikti licenciją mainų operatoriams, norintiems pasirinkti reguliavimą. Kitaip tariant, kriptografinėms biržoms mieste nebūtina įsigyti licenciją veikti. Alderis paaiškino, kad priežastis pasirinkti pasirinkimo sprendimą, nes galiojantys teisės aktai nebuvo sukurti atsižvelgiant į kriptografinį pasaulį. Jis mano, kad rinkos gali laukti, kol nauji teisės aktai apims visą virtualaus turto sektorių, nors nepateikiama laiko juosta.

Atsižvelgiant į tai, kad daugelis pagrindinių kriptografinių mainų operatorių veikia Honkonge, manome, kad bus keletas mainų, kvietimas pasirinkti SFC reguliavimo planą, tačiau mes nesitikime, kad matysime daug jų biržų, besiveržiančių į reguliavimo tinklą.

Tik profesionalūs investuotojai, nėra mažmeninės prekybos

Naujoje licencijavimo programoje buvo teigiama, kad mainų operatoriai gali teikti paslaugas tik profesionaliems investuotojams, o tai reiškia, kad vis tiek negalima teikti mažmeninės prekybos paslaugų. Pagal Vertybinių popierių ir ateities sandorių (profesionalaus investuotojo) taisykles (571 D t.) „Profesionalus investuotojas“ reiškia

– Asmuo, turintis ne mažesnį kaip 8 milijonų HKD ar jo ekvivalento portfelį bet kuria užsienio valiuta atitinkamą dieną arba įsitikinęs, remdamasis vienu ar keliais iš šių dokumentų, išduotų ar pateiktų per 12 mėnesių iki atitinkamos datos.

– Patikos korporacija, kuriai patikėtas vienas ar daugiau patikos fondų, kurių ji veikia kaip patikėtinė, turtas, kurio bendra turtas atitinkama data yra ne mažesnis kaip 40 milijonų HKD ar jo ekvivalentas bet kuria užsienio valiuta..

Tai tik dalis apibrėžimo, tačiau tai nereiškia, kad bus įtraukti kokie nors mažmeniniai investuotojai. Naujosios taisyklės ir toliau leidžia kriptovaliutomis prekiauti Honkonge tik mažai investuotojų grupei. Alderis pabrėžė, kad to priežastis yra virtualaus turto ateities sutartys su visuomene, ypač sutartys su svertu, jos yra nepastovios ir gali būti „itin rizikingos“.

„Bitcoin“ ir kiti: ne vertybiniai popieriai

Tai, kaip SFC mato bitkoino ir kito kriptografinio turto pobūdį, yra dar vienas akcentas iš pranešimo. Alderis aiškiai pasakė: „bitkoinas ir kitas, labiau žinomas kriptografinis turtas nėra vertybiniai popieriai“. Ir kad SFC „turi galią reguliuoti tik platformą, kuri prekiauja virtualiu turtu ar žetonais, kurie yra teisėti„ vertybiniai popieriai “ar„ ateities sandoriai “. SFC pozicija iš esmės atitinka kitas pasaulio reguliavimo institucijas, tokias kaip JAV SEC.

Išvada

Pranešimas apie SFC kripto mainų reguliavimą buvo paskelbtas po Kinijos „blockchain“ iniciatyvų, ir mes galime tikėtis, kad Kinija ir, apskritai tariant, Azija, bus svarbiausia, kai kalbama apie „blockchain“ pagrįstą kripto plėtrą. Kadangi kriptografijos investicijos tampa vis populiaresnės, o kasdienis virtualiojo turto pritaikymas ir naudojimas sparčiai auga, neabejotinai reikalingas visas kriptografinio turto reguliavimo rinkinys. Manome, kad gerai reguliuojama aplinka bus naudinga tiek investuotojams, tiek kriptografijos pramonės suinteresuotiesiems subjektams. Reguliavimo plėtra Honkonge laikoma teigiamu žingsniu visai kriptografijos pramonei.

GALAS

Apie „OKEx“

Didžiausia ir įvairiausia pasaulyje kriptovaliutų rinka „OKEx“ yra vieta, kur pasauliniai kriptografijos prekeiviai, kalnakasiai ir instituciniai investuotojai ateina valdyti kriptografinio turto, padidinti investavimo galimybių ir apsidrausti nuo rizikos. Mes teikiame pagrindinių kriptovaliutų neatidėliotinų ir išvestinių finansinių priemonių prekybą, įskaitant ateities sandorius, nuolatinius apsikeitimo sandorius ir pasirinkimo sandorius, investuotojams siūlant didelį lankstumą formuojant savo strategijas, kad padidintumėte pelną ir sumažintumėte riziką.

Žiniasklaidos kontaktas:

Vivienas Choi

El. Paštas: [email protected]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map