Tokios „Apple“, „Tesla“ ir „Amazon“ atsargos dabar yra prieinamos per „Bittrex Global“

Ar kada norėjote turėti akcijų tokiose įmonėse kaip „Facebook“, „Google“ ar net „Netflix“, bet neturite galimybės naudotis tokiu turtu? Tai netrukus pasikeis didelei daliai „Bittrex Global“ klientams, nes Jungtinių Valstijų skaitmeninių išteklių mainai ką tik paskelbė įdomų pranešimą – dabar jie palaiko ir siūlotokenizuotos atsargos’.

Žetonizuota akcija nėra vertybinis popierius – veikiau tai yra išvestinė žetono forma, kuri yra pririšta arba „susieta“ su pagrindiniu turtu. Užuot susieti su FIAT, kaip su stablecoin, šie žetonai yra susieti su viešai kotiruojamomis akcijomis.

Norint pasiekti šią paramą, „Bittrex Global“ dirbs kartu su „DigitalAssetsAG“. Supaprastintame procese tai veiktų taip,

 1. „DigitalAssetsAG“ perka įmonės akcijų, paskirdamas jas tokenizuoti
 2. Pirktas atsargas saugo licencijuotas bankas
 3. Bittrex generuoja skaitmeninius žetonus kiekvienai akcijai santykiu 1: 1, atstovaudamas užtikrinta išvestinių finansinių priemonių sutartimi
 4. Investuotojai perka žetonus, netiesiogiai įsigydami įmonės akcijų

Palaikomas turtas

„Bittrex Global“ pažymėjo, kad eidamas į priekį, jis ir toliau sieks išplėsti tiek savo žymių akcijų paslaugų, tiek palaikomo turto funkcionalumą. Kol kas investuotojai gali susidurti su šiomis paslaugomis naudodamiesi šiomis įmonėmis.

 • „Amazon“
 • Alibaba
 • „Apple“
 • Be Meat Inc.
 • Bilibili
 • „BioNTech“
 • Facebook
 • „Google“
 • „Netflix“
 • Pfizer
 • SPDR S&P 500 ETF

Jei šių simbolizuotų akcijų idėja jus domina, būtinai užsiregistruokite „Bittrex Global“.

Siūlomos privilegijos

Dabar, kai žinome, kas yra ir yra siūlomos akcijos, kodėl jos yra svarbios? Šis turtas suteikia įvairias privilegijas ir naudą investuotojams, pateikiant keletą pagrindinių pavyzdžių.

Geografinis apribojimas

Investuotojai visame pasaulyje dažnai gali apsiriboti turtu, kuriuo prekiaujama savo šalyje. Investuotojui, gyvenančiam už Jungtinių Valstijų ribų, paprastai bus sunku susidurti su JAV įsikūrusiomis įmonėmis, tokiomis kaip „Apple“, „Tesla“ ir „Amazon“. Naudojant tokenuotas akcijas, ši problema yra pašalinta, nes investuotojas tiesiog perka išvestinę finansinę priemonę, o faktines akcijas perka tinkamas subjektas..

Ši privilegija ypač naudinga investuotojams, norintiems teisėtai naudotis tarptautinėmis STO. Šių įvykių augimas buvo ribotas dėl riboto investuotojų fondo. Suteikdamas investuotojams galimybę įsigyti tokenizuotų akcijų, šis investuotojų fondas akimirksniu išauga, kad apimtų beveik pasaulinę auditoriją – galbūt pradėdamas skaitmeninių vertybinių popierių sektorių.

Mokesčiai

Investuodami į kompaniją per tokenizuotas akcijas, investuotojai gali išvengti kartais nemenkų mokesčių, nes nereikia naudoti brokerio..

Laiku prieiga


Tokios atsargos kaip „Apple“, „Tesla“ ir „Amazon“ yra įtrauktos į tradicinių vertybinių popierių biržų sąrašą. Tai reiškia, kad norėdami prekiauti šiuo turtu, investuotojai turi tai padaryti per įprastą prekybos laiką. Pirkdami tokenizuotas akcijas, investuotojai gali pirkti / parduoti bet kuriuo metu, neatsižvelgdami į tai, ar tradicinės rinkos yra atviros.

Ne skaitmeniniai vertybiniai popieriai

Naudojant terminologiją, pvz., Skaitmeninius vertybinius popierius, saugumo žetonus, tokenizuotus vertybinius popierius ir dabar žetonizuotas atsargas, lengva užvaldyti ir supainioti. Nors nesigilinsime į tai, kas išskiria kiekvieną iš šių turto rūšių, svarbu pažymėti, kad tokenizuotos akcijos nėra vertybinis popierius. Atvirkščiai, jie reiškia išvestinių finansinių priemonių sutartį, kurią užtikrina vertybinis popierius. Kai jie yra sukurti ir susieti su šiais vertybiniais popieriais 1: 1 principu, simbolinis vertybinis popierius tiesiogiai imituos jo pagrindinio vertybinio popieriaus rinkos veiklą..

Teisinės bėdos

Siūlymas tokenizuotų akcijų žymi didelius pokyčius Bittrex.  Sprendimas siūlyti šias išvestines finansines priemones yra teigiamas platformos plėtros ženklas po konsolidacijos laikotarpio per visus 2019 ir 2020 metus.

Šiuo laikotarpiu, Bittrex susitvarkė įvairūs teisiniai klausimai, dėl to įmonė apsiribojo paslaugomis prekybininkams, gyvenantiems 31 pasaulio šalyje. Tai taip pat paskatino „Bittrex Global“, platformos variantas, specialiai pritaikytas tiems, kurie nėra JAV, ir mainai, per kuriuos siūlomos šios ženklintos atsargos..

Pirmasis aukštyn?

Nors tokenizuotų akcijų idėja gali pasirodyti šviežia ir intriguojanti, „Bittrex Global“ anaiptol ne pirmoji įmonė, bandanti juos paremti.

Prieš daugiau nei dvejus metus „DX.Exchange“ pradėjo veiklą iš Estijos, tikėdamasi įsteigti gerbiamą biržą, kurioje talpinamas įvairus skaitmeninis turtas. Tuo metu įmonė atkreipė daugelio dėmesį, nes tai buvo viena iš pirmųjų biržų, paskelbusių paramą tokioms akcijoms kaip „Apple“, „Tesla“, „Amazon“ ir kt. Nors idėja buvo intriguojanti, mainai buvo apimti problemų ir galiausiai bankrutavo vos per metus per savo gyvenimo ciklą.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map