Jimas Dowdas, „North Capital“ – interviu serijos įkūrėjas ir vykdantysis direktorius

Jamesas Dowdas yra įmonės įkūrėjas ir generalinis direktorius „North Capital Private Securities“ (NCPS), registruotas tarpininkas-prekiautojas, daugiausia dėmesio skiriantis neapmokestinamų vertybinių popierių išleidimui, platinimui ir tarpuskaitai; „North Capital Investment Technology“ (NCIT), kuri teikia technologiją neapmokestinamai vertybinių popierių rinkai; ir „North Capital Inc.“, registruotą patarėją investuoti. NCPS yra paskirtas tarpininkas-prekybininkas daugybei vertybinių popierių finansavimo platformų ankstyvojo etapo akcijų, nekilnojamojo turto, privačių fondų ir vertybinių popierių žetonų rinkose..

„North Capital“ neseniai baigė narystės patvirtinimo procesą su FINRA ir SEC priėmė ATS pradinių operacijų ataskaitos formą. Tiems, kurie nepažįsta šios formos, kas daro ją tokia svarbia „North Capital“ ir jos klientams?

Puikus klausimas. Mūsų klientai ir daugelis kitų emitentų, investuotojų ir tarpininkų, dalyvaujančių privačiose vertybinių popierių rinkose, nori matyti daugiau skaidrumo ir likvidumo privačiose rinkose. Investavimas į privačius sandorius tradiciškai apima mažiausiai 7–10 metų kapitalo įsipareigojimus, nes paprastai nėra tarpinio likvidumo ir galutinio pasitraukimo plano. Turiu vieną privačią investiciją, kuri buvo neįvykdyta 19 metų, kitą – jau 14 metų, jau nekalbant apie daugybę investicijų, kurios nepasiteisino. Kai kas nors investuoja į privačią investiciją, jei turi antrų minčių ar pakeičia nuomonę, jau per vėlu. Beveik kiekvienas investuotojas, paskirstantis privačius sandorius, tai žino arba turėtų tai žinoti, ir dauguma norėtų, kad jų portfeliuose būtų likvidumo ir realios privačių vertybinių popierių kainos. Tikimės, kad mūsų ATS padės įgyvendinti šią viziją bent jau emitentams, investuotojams ir tarpininkams, kurie ja dalijasi.

Šio ATS paleidimas yra natūralus „North Capital“ esamos privačios vertybinių popierių infrastruktūros „TransactCloud“ pratęsimas. Kas yra „TransactCloud“?

„TransactCloud“ yra mūsų pirmoji API technologija, palengvinanti pirminius neapmokestinamų vertybinių popierių pasiūlymus. Mes bendradarbiaujame su emitentais ir profesionaliais tarpininkais – tarpininkais, prekybininkais, RIA ir finansavimo platformomis – kad leistume siūlyti, sandorį, dokumentų tvarkymą, depozitą, mokėjimus ir tarpuskaitą neapmokestinamiems vertybiniams popieriams internetu..

Ar galite paaiškinti „North Digital“ požiūrį į skaitmeninį turtą, pvz., Bitkoiną, ar į skaitmeninius vertybinius popierius, tokius kaip saugumo žetonai?

Kad būtų aišku šiuo klausimu, mes patys neinvestuojame į skaitmeninį turtą; mes teikiame infrastruktūrą, leidžiančią prekiauti skaitmeninio turto vertybiniais popieriais mūsų reguliuojamoje rinkoje – PPEX ATS. Mes neprekiausime kriptovaliuta ar naudingumo žetonais. SEC reglamentai, susiję su alternatyviomis prekybos sistemomis, yra labai aiškūs: ATS yra skirti tik prekybai vertybiniais popieriais. Mes taip pat bus įtraukti į vertybinių popierių, kurie neapmokestinami skaitmeniniu būdu, sąrašą ir prekybą jais.

„North Capital“ taip pat siūlo investavimo galimybių, kurios laikomos „pasienio alternatyvomis“. Gal galėtumėte pasidalinti išsamia informacija apie tai, ką laikytumėte pasienio alternatyvomis?

„Pasienis“ investicijų valdymo kontekste reiškia labiausiai besivystančias besivystančias rinkas. Mes sukūrėme sąvoką „pasienio alternatyva“, kad perteiktume tą pačią idėją. ~ Kai kurie pavyzdžiai galėtų būti investicijos į meną, kolekcinius daiktus, puikų vyną, bylinėjimosi baseinus, skaitmeninę valiutą, žirgus, sportininkus ir kt. Aš visiškai tikiuosi, kad po dešimties metų tai taps pagrindinėmis alternatyvomis. Privatus kreditas yra geras pavyzdys prieš ~ dešimt metų, privatus kreditas buvo laikomas egzotika; šiandien yra registruotų fondų, kurie investuoja į privatų kreditą, ir tai laikoma pagrindine alternatyvaus turto klase.

„North Capital“ dalyvavo per 1000 pirminių aukų, kurių bendra suma siekė 1,9 mlrd. USD. Kokie yra šie žymūs pasiūlymai?

Sunku išskirti konkrečius sandorius. Mes turime tiek daug puikių partnerių, kurie dirba novatorišką darbą. Tokios grupės kaip „Jamestown“, „Crowdstreet“, „RealtyMogul“, „RichUncles“, „Securitize“, „SportBLX“, „Exponential“, „Roofstock“, „Mythic Markets“, „Otis“, Sandrauga, „SeedInvest“. „Quadrant Biosciences“ turi „Reg A +“ pasiūlymą, prie kurio dabar dirbame – tai pirmasis bendradarbiavimas su „WeFunder“. „Metaurus“ yra vienas iš mūsų partnerių, kuriam vadovauja talentinga komanda, kuriai vadovauja Rickas Sandulli ir Jamie Greenwaldas, su kuriais dirbau prieš 30 metų „Bankers Trust“. Jie turi du išvardytus ETF stiliaus produktus, kurie yra saugomi patentų ir gali pakeisti kapitalo investuotojų riziką. Žinau, kad palieku ką nors, todėl iš anksto atsiprašysiu.

Ar galėtumėte pasidalinti kai kuriomis brokerio / pardavėjo paslaugomis, kurias siūlo jūsų įmonė?

Mes esame visų paslaugų brokeriai-prekiautojai, teikiantys privačius ir kitus neapmokestinamus pasiūlymus, kartu su investicinėmis bendrovėmis, tokiomis kaip investiciniai fondai ir ETF. Mes taip pat esame sąlyginio deponavimo agentas privatiems pasiūlymams, įskaitant „Reg CF“ aukcionų kvalifikuotą trečiąją šalį. Parama atitikčiai yra neatsiejama visos mūsų veiklos dalis – mes padedame emitentams ir platformoms laikytis vertybinių popierių įstatymų. Praėjusiais metais mes buvome patvirtinti tarpininkų EB5 sandoriams, tačiau ši rinka kol kas uždaryta, atsižvelgiant į COVID-19 pandemiją.

Kokio tipo globos paslaugos siūlomos?

Šiandien mes saugome grynuosius pinigus, privačius vertybinius popierius ir investicinių fondų akcijas. Tai dar ankstyvos mūsų globos verslo dienos, ir mes sąmoningai apribojome savo išleidimą, kad galėtume išbandyti sistemas ir procedūras. Bet tai yra sparčiai augantis mūsų verslo segmentas.

Ar galėtumėte pasidalinti išsamia informacija apie siūlomas konsultavimo paslaugas?

Patariamoji mūsų verslo dalis atliekama per atskirą, SEC registruotą investicijų patarėją. Tai technologijomis pagrįstas finansų planavimo ir turto valdymo verslas kartu su individualia, konsultacine praktika šeimos biurams ir verslo savininkams.

Įmonė taip pat siūlo technologijomis pagrįstus investavimo sprendimus brokeriams-dileriams, bankams, fondų valdytojams, finansavimo platformoms ir privatiems emitentams. Kokie yra šie sprendimai?

Patarėjų pusėje „evisor“ platforma yra internetinė finansų planavimo ir turto valdymo platforma. Šiuo metu mes dirbame su vienu banku pagal bandomąją programą ir integruojame jį į savo platesnį patariamąjį ir 401 tūkst. Verslą. „TransactCloud“ yra neapmokestinta mūsų verslo aukų / brokerių-prekiautojų pusė produktų ir paslaugų, kuriuos emitentai ir profesionalūs tarpininkai naudoja internetiniams vertybinių popierių pasiūlymams, rinkinys..

Dėkojame, kad skyrėte laiko atsakyti į mūsų klausimus. Skaitytojai, norintys sužinoti daugiau, turėtų apsilankyti „North Capital Private Securities“.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map