Investicinės įmonės nustato, kad Bitcoin yra nepastovus, nekoreliuotas ir turi didelę paklausą

Kai Bitcoin artėja prie visų laikų aukščiausių taškų, palyginti su JAV doleriu, investuotojai visame pasaulyje bando suprasti, kodėl taip yra.

Nors nėra vienos priežasties, skatinančios pastarojo meto didžiausios pasaulyje kriptovaliutos populiarumo ir kainų šuolį, yra keletas pagrindinių dalykų, kuriuos investicinės įmonės pažymėjo kaip pagrindines priežastis.

Nepastovumas

Per daugelį metų buvo keletas pasikartojančių Bitcoin trūkumų, kuriuos paprastai papasakojo tie, kurie tiki ir netiki kriptovaliutos efektyvumu. Tarp jų dažniausiai yra Bitcoin nepastovumas.

Nors mažmeninius investuotojus gali pritraukti „Bitcoin“ sinonimų rinkos svyravimai, instituciniai investuotojai gali to nedaryti. Manoma, kad į sektorių įsitraukus daugiau institucinių žaidėjų, nepastovumas lėtai mažės, o tai atvers dar daugiau investuotojų.

Atrodytų taip, lyg galų gale atsidurtume lūžio taške, kai „Bitcoin“ subrendo pakankamai, kad jis galėtų pasigirti net geriau nei tradicinės akcijos. Jei tai skamba pašališkai, tiesiog pažvelkite į naujausią pranešimą užbaigė investicinė įmonė Van Eck.

„Atlikdami dabartinius nepastovumo tyrimus, mes palyginome bitino 90 dienų ir metų nepastovumą – matuojant pagal jų dienos standartinį nuokrypį1 2020 m. Lapkričio 13 d. – su S sudedamosiomis dalimis.&P 500 indeksas. Mes nustatėme, kad bitkoinas nepastovus nei 112 S akcijų&P 500 per 90 dienų ir 145 atsargos YTD “.

Nors akivaizdu, kad dar yra kur tobulėti, tai yra perspektyvus brandos ženklas Bitcoin rinkose, kuris kartu su šiais punktais, be abejo, padeda padidinti kainas.

Koreliacija

Yra du pagrindiniai atvejai, kuriuos investuotojai numato ateityje naudoti „Bitcoin“.

  • Veikite kaip funkcinė valiuta
  • Veikite kaip vertės kaupiklis

Su tokiais patobulinimais kaip Žaibo tinklas kuriamas, tik laiko klausimas, kada Bitcoin gali pasigirti galimybe veikti kaip abu. Kol kas didžioji dalis susidomėjimo Bitcoin yra susijusi su jo, kaip vertės kaupimo, funkcionalumu.

Norint, kad turtas veiktų kaip vertės kaupimas, idealiu atveju bus maža koreliacija su daugeliu kitų turto. Deja, yra pasikartojanti „Bitcoin“ mintis, kad jis labai susijęs su tradicinėmis rinkomis – tai reiškia, kad jei atsargos turėtų patirti katastrofą, „Bitcoin“ neatsiliks. Investicinės įmonės per pastaruosius keletą mėnesių sunkiai dirbo, kad geriau suprastų šiuos santykius, išsklaidydamos ankstesnę koreliacijos sampratą.

„Fidelity Digital Assets“ neseniai paskelbta savo išvadas dėl BTC koreliacijos, nurodant,

„Bitcoin koreliacija su kitu turtu nuo 2015 m. Sausio mėn. Iki 2020 m. Rugsėjo mėn. Yra vidutiniškai 0,11, o tai rodo, kad beveik nėra ryšio tarp bitkoino grąžos ir kito turto. Primename, kad koreliacijos patenka į diapazoną nuo -1 iki 1. Koreliacija 1 rodo tobulą teigiamą koreliaciją arba kad kintamieji judės kartu. -1 koreliacija reiškia tobulą neigiamą koreliaciją, kad kintamieji judėtų priešingomis kryptimis. Nulio koreliacija ar beveik nulis (nekoreliuojama ar nekoreliuojama) reiškia, kad tarp kintamųjų nėra ryšio “.


Toliau „Fidelity Digital Assets“ remia įvairūs aukšto rango investuotojai, kurie padarė tą pačią išvadą.

Anthony Pompliano, „Morgan Creek Digital Assets“ įkūrėjas, teigia,

„Taigi kaip Bitcoinui sekėsi ekonomikos nuosmukio metu? Tai pranoko akcijas, obligacijas, auksą, naftą ir beveik visa kita. Jis taip pat turi mažai koreliacijos per visą materialų laiką. Bitcoin yra didžiausias saugus prieglobstis & rinka tai įrodo “.

Nors gali praeiti šiek tiek laiko, kol Bitcoin veiks efektyviai kaip valiuta (kuri pagal „PayPal“ generaliniam direktoriui Danui Schulmanui tai galiausiai nutiks), atrodo, kad jis jau tvirtėja kaip perspektyvus apsidraudimo turtas, greta nulinės koreliacijos tarp savęs ir tradicinių rinkų.

Pasiūla ir paklausa

FIAT valiutų netrūksta. Viso pasaulio vyriausybės ir toliau didina apyvartą kiekvienos valiutos atsargas, nuolat spausdamos / kaldindamos. Turint šią galimybę, pasiūla ir paklausa gali būti valdomos pagal valią.

Kita vertus, „Bitcoin“ turi fiksuotą bendrą 21 milijoną BTC. Tačiau pasaulis šiuo metu neturi prieigos prie šių 21 milijono BTC, nes su kiekvienu bloku išleidžiama tik nustatyta suma.

Investicinė įmonė „Pantera Capital“ dabar pastebi, kad dabartiniai Bitcoin poreikiai pradeda viršyti „į laisvę“ išleidžiamo Bitcoin kiekį. Todėl kainos kyla, nes investuotojai yra pasirengę mokėti vis didesnes sumas už didėjančios paklausos turtą.

Šis paklausos padidėjimas, kurį mato „Pantera Capital“, yra priskiriama naujiems rinkos žaidėjams, tokiems kaip „PayPal“ ir „Square’s Cash App“.

„Kai„ PayPal “pradėjo veikti, apimtys pradėjo sprogti … per keturias savaites nuo pradžios,„ PayPal “jau perka beveik 70% naujo bitkoinų kiekio.

„PayPal“ ir „Cash App“ jau perka daugiau nei 100% visų naujai išleidžiamų bitkoinų. “

„Bitcoin“ pasiūla ir paklausa turėtų būti įdomi metrika, leidžianti stebėti judėjimą į priekį, nes „PayPal“ greičiausiai žymi pirmąjį iš daugelio mokėjimo procesorių, kurių tikimasi peršokti per ateinančius metus.

Verdiktas

Kaip minėta anksčiau, nėra vienos priežasties, galinčios paaiškinti „Bitcoin“ atgimimą – veikiau yra daugybė veiksnių. Nors laikui bėgant jie gali pasikeisti, investicinių įmonių atliekami tyrimai nurodo keletą pagrindinių dalykų.

  • Ar Bitcoin yra nepastovus? Van Eckas sako „Ne“, palyginti su reikšmingu S skaičiumi&P 500
  • Ar Bitcoin koreliuoja su tradicinėmis rinkomis? „Fidelity Digital Assets“ sako „Ne“, datuojamas 2015 m
  • Ar Bitcoin vis mažiau? „Pantera Capital“ sako „taip“, remdamasi kalnakasių veikla ir naujais rinkos dalyviais

Svarbu atsiminti, kad šiandien aptariamos išvados pateikiamos gerbiamų investicinių įmonių. Jie nėra užkietėjusio Bitcoin entuziasto anekdotai. Tokia perspektyvi pradinės kriptovaliutos ateitis tampa vis labiau tikėtina.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map